Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

13 dienu diēta

eski

Taa_Tur
Es tagad uz veikalu ta eju. Ik pec paris dienam ar precizu sarakstu no kura nedrikst atkapties :)

Man vel paveicies, jo virietis ievero dietu kopa ar mani, mazajam tik 4 menesi ta ka nekas cits nav jaatavo.

Taa_Tur
Man 05.06. sanāk pirms atvaļinājuma, baigi skarbi :) Drīzāk jau mēģināšu no nākamās pirmdienas...

lllapsinja
laimīgā, ka vīrs ar tevi. Man tikai manējais purmina, ka man jātievēun ja es kaut ko vairāk atļaujas apēst, uzreiz lsāk mani piebremzēt. Bet tajā pašā mirklī viņam kaut kās jāgatavo, uz darbu jādot līdzi, un vēl prasa uzcept kaut ko garšīgu. Tā ka man jāturas kārdinājumam.

Skaistākais mirklis ir šobrīd, jo tas ir!!!

eski
Ja, ar vīrieti man paveicies. Vienai būtu ļoti grūti ieturēt diētu, jo viņš man ļoti mīl paēst.

lllapsinja
tāpat kā mans.

Taa_Tur

eski
jaa.. jaa.. tagad saeediishos ka peec tam vairs skatiities negribeeshu uz saviem kaardinaajumiem! (starp citu man liekas ka tas ir miits, ka var saeesties vienu konkreetu produktu un peec tam uz vinju pat nevareet skatiities.. nu no saldumiem tas nav!)

lllapsinja
nu arii muusu gjimenee ierast vienreiz nedeeljaa iet uz veikalu, un tad njemt nevis ratinjus bet grozinju, lai gruuti stiept un neliekaas visaadi "labumi" grozinjaa.. tikai nepiecieshamais! :)

mani patiesiibaa satrauc taa atbalsta dalja.. nu konkreeti no liidzcilveeka.. maneejais taads partaapijies, ka pat tad kad shausmiigaa paskataa kopaa ar vinju uz ielas gribu iet, jociigi paskataas bet ne vaarda nesaka! :D pats tieshaakais teksts no vinja ir bijis "ievelc veederu!" lai gan tas taads siikums.. :D taapeec laikam seezhu forumos..

shkjiet visi viirieshi miil paeest! :) tik ne visi maak pagatavot sev garshiigi paeest!

Es laikam arī pamēģināšu šo diētu, tik sen neesmu ieturējusi nevienu diētu, ēdu visu pēc kārtas, kas kustas un nekustas.

Visgrūtāk man parasti ir ar to šķidruma uzņemšanu, bet tagad vasarā tas iet pats iekšā, kafija no rīta ir labi, liekas ka daudzās diētās vispār ir aizliegta kafija. Un forši, ka nav pārāk dārga, nav vajdzīga īpaša piepūle. Un ietaupīsies nauda.

Man augums ir 167, svars 61. No kādiem 5 kg varētu atvadīties, ideāli būtu ja varētu savienot šo ar masāžu kursu.

Šodien papildus diētai biju uz ūdens aerobiku...sajūtas ideālas :)

Tagad tikai mazliet kko uzēst gribas, bet turu sevi rokās...ūdens.

kristiāna08
Nāc pulciņā, kopā jautrāk un vieglāk.

Papildināts 26.05.2010 08:01:57:

Tā nu nenoturējos un no rīta nosvēros, lai gan domāju svērties, kad paies nedēļa. Rezultāts vienas dienas laikā -1,5 kg, svari parā'dija - 69kg.Es arī pati jūtu, ka veders palika mazāks.

Vakar akarinās apedu varitu liellopu gaļu bez sāls un piedevām, ziniet pat garšīga bija, un salātus no redīsiem, gurķiem sīpoliem un salātlapām ar eļlu. ēst pēc tam negribējās. Bet..... Draugs vakar no vecmāmiņas atveda pašceptās bulciņas ar ievārījumu, mmm manas mīļākās....Nu i kārdinājums. Visas saliku savējam lidzi uz darbu, bet vienu gan atstāju sev, nodomāju, ja vienu apēdīšu, taču nekas launs nenotiks. Tā visu vakaru cīnījos ar kārdinājumu apēst šo bulciņu, taču man, es noturējos un bulciņu neapēdu. Tā, ka vakardienas diena izturēta un šodien redzot jau pirmos rezultātos nemaz nenožējoju par garšīgo neapēsto bulciņu!!

2.diena - svars 55kg (vakar, kad sāku diētu no rīta nenosvēros, bet aptuvenais svars visu laiku ir 56kg, tāpēc sanāk, ka -1kg).

Vakar sagrēkoju un apēdu trīs jogurta tējkarotes un pusdienās spinātu vietā ēdu dārzeņu salātus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16083180