Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

°°° MĀRUPE un JAUNMĀRUPE °°° liekam jaunu bildi iekšā :-)

guguu

smaids21
Man meita iet Jaunmārupē un puika arī šogad sāks. Es nedomājot pārietu uz Jaunmārupes pašvaldības dārziņu! Tur ir baseinā peldēšanas nodarbības( tiesa gan no 5 gadu vecuma", ir angļu valoda, sporta dejas. Pats labākais manā skatījumā, ir sākumskola tajā pašā mājā. Līdz 6.klasei bērns ir pie vietas Audzinātājas izglītotas un brīnišķīgas auklītes!

Baranka
kā jau sinepe minēja, Mārupes pamatskolā

Kriksis1

Mums dēliņam tiek piedāvāta vieta Mazulītī Rū, Mārupes ielā. Kādas ir atsauksmes par šo dārziņu? Vai esat apmierinātas?

Pīkste
A vai tad tur ir dārziņs? Nebija Asītes ielā un Zeltrītu ielā?

Pīkste
mans iet Marupe, Zeltritu iela 26, atsauksmes loti labas, bernam patik...

Baranka
Jā, Zeltrītu ielā, sajaucu.

Sveikas!

Vai ir kādas atsauksmes par Jaunmārupes sākumskolas audzinātāju Aigu Bērziņu?

šodien uzzināju, ka manai meitai būs augstākminētā audzinātāja. Lietvede teica, ka pieredzējis pedagogs, bet gribētu uzzināt vēl kādu komentāru...

paldies!

Sveicieni visiem! Nesen esmu apmetusies Mārupē un gribu painteresēties, kur Mārupē vai Jaunmārupē un tuvākajā apkaimē notiek kas interesants maziem bērniņiem. Man pašai ir puika, 10 mēneši.

super pupa

Rouzi

Te vari paskatīties. Neesmu tur bijusi, bet atsauksmes labas. Tad vēl ir bēbīšskoliņa Namiņā.

esmu jaunā Mārupiete Šobrīd dzīvojam Vecozolos, bet ceļam namiņu tuvāk vidusskolai.

Šobrīd aktīvi sāku interesēties par bd, jo puikam oktorbī paliek 3 gadi. Tagad dzīvojas pa māju ar aukli. Plānoju sākt vest uz kādu privāto (jo pašvaldības PII netiekam, tad nu uzreiz uz privāto dosimies), pašlaik skatos uz Balodīti - sanāk 1 zemes gabalu no mums un patīk ideja. Kā arī interesēšos Mazulītī Rū Asītes ielā. Pipariņš saprotu, ka ir ļoti pilns jau

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16213050