Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

°°° MĀRUPE un JAUNMĀRUPE °°° liekam jaunu bildi iekšā :-)

guguu

super pupa

Eliine
Namiņš jau ar nesanāk tālu no Balodīša. Man tur patīk. Esmu redzējusi bērnus ārā, ļoti labi pieskatīti, audzītes tiešām nevis pļāpā savā starpā, bet spēlējas ar bērniem.

Papildināts 08.02.2013 01:01:

Vēl tuvu tad sanāk Zelta rasa, bet to gan es nevaru ieteikt. Man kaut kā negatīvas emocijas, kaut kaimiņu bērni iet un apmierināti.

Coalita

Sveikas, meitenes!

Es te mazliet "iespamošu" - varbūt kādai ir interese piedalīties:

Reklāmas filmēšanai tiek meklēta pārliecināta sieviete māmiņas lomai (30-35g.) un bērns (vēlams zēns 5-6 g.). Fotogrāfiju, telefona numuru lūdzam sūtīt līdz 18.februārim uz e-pastu: ib@ibmedia.lv

...groovy baby...

Sveikas, varbūt kādai ir izīrējams 4istabu dzīvoklis Mārupē? Aktīvi meklējam!!!!

Kaķenīte saka runčukam: "Spēlēsim paslēpes! Ja Tu mani atradīsi, es būšu Tava, ja nē, es būšu skapī!"))

Interesē šī gada pieredze par tikšanu Mārupes vidusskolā. bērnam 15. gadā jāsāk skolas gaitas, dzīvojam pie Mārupes vidusskolas, esam deklarēti paši vairāk kā 7 gadus un bērns kopš dzimšanas arī deklarēts, brāļu māsu nav, neviens nestrādā šajā skolā. Cik reāli ir tikt skolā?

Paldies jau iepriekš par atbildēm.

IceCream

Sveikas!
Dzīvojam netālu no vidusskolas. Manam puikam trīs gadi šobrīd un tā kā dārziņa rinda tik uz septembri pienākusi, līdz šim ir bijis mājas bērns. Gribas nedaudz tomēr sabiedrību, tāpēc interesējos par tuvumā dzīvojošiem līdzīga vecuma bērniem, ar ko varētu kādā pastaigā kopīgi iziet.

Dodiet ziņu, ja interesē

IceCream
Sveika! man ir divas divgadnieces un mēs esam rajonā nezinu, vai nav pārāk liela vecuma starpība, bet meitiņas arī šobrīd vēl pa mājām un bez dārziņa un ļoti priecājas par sabiedrību. mēs esam uz rīgas pusi no mārupes vsk.

meitiņas-peciņas 

Sveikas, māmiņas!

Mums gaidāma mazulīte uz jūlija beigām, tad nu aktīvi meklēju BĒRNU PEDIATRU. Varbūt varat ieteikt?

“How do you spell 'love'?" - Piglet
"You don't spell it...you feel it." - Pooh

MinceMia
Sveika!
Mūsu mazulīte gaidāma uz augusta sākumu. Arī ļoti meklēju pediatru un secināju, ka Mārupē tā ir reāla problēma. Rezultāta izlēmu par labu valsts ārstam Jaunmārupē: http://mazcena21.emedicina.lv/ un privātajam te: http://stugekristine.wix.com/bernuarsts#!pakalpojumi-un-cenas

Zazuuu

Sveikas!

Te gan laikam reti kāds ierakstās! Pašreiz meklēju kādu divistabu dzīvokli Jaunmārupē izīrēšanai. Izskatīšu variantus arī Skultē. Izīrētāja būtu mana māmiņa - pati esmu māmiņa, tā kā pieklājīga, kārtīga sieviete labākajos gados. Var rakstīt uz cāļpastu vai zanesirma @ gmail.com

Par Mazcenu 21, precīzāk dr. Žagari, ar katru gadu patīk arvien vairāk, zinu, ka šai ziņā viedokļi dalās, bet pa lielam esmu apmierināta.

PinkPanther

Meitenes! Vai te veel kada ir? Kadi jaunumi par Marupes bernu darzinjiem?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16213050