Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnudārzu maiņa

Administrācija

Klau, man teica, ka vairāk nekādas maiņas neesot iespējamas, jo likums it kā aizliedzot b/d vadītājām veikt maiņu. Tā it kā: ir jāizstājas no b/d, kurā esi rindā, tad apmēram 1 diena paiet (dok. sakārtošanai) un tad vari mēģināt ar laimes spēles varbūtību tikt vēlamajā b/d? Un tas, cik augstu esi rindā dārziņā, no kura vēlies mainīties prom, neko nenozīmē?


chirka81

Mans pozitīvais piemērs.Pārvācāmies uz citu rajonu.Gadu nevarēju samainīt b/d.Pirms 3 nedēļām izņēmu bērnu no vecā b/d un uzliku rindā uz tuvajiem b/d.Tagad bija pienākusi rinda 2vos b/d un bija jāizvēlas kurā laist puiku 2008g.Tad nu esam veiksmīgi izvēlējušies un tulīt uzsāks b/d gaitas Visām veiksmi! Citreiz ātrāk sanāk tikt b/d uzliekot pa jaunam rindā nekā sagaidīt maiņu

Jauku dienu!


S+A=R un L

Sievis

Mums arī pozitīva iznākuma piemērs: Izņēmām no viena b/d, ielecām par jaunu rindā un nepilnu divu nedēļu laikā esam tikuši b/d pie mājām.

Vieglāk ar tikšanu protams ir 5-gadniekiem, jo viņiem obligātā pirmsskolas pamācība šogad sākas. Citādi varianti, mūsu gadījuma nedarbojās, jo meklējām tos jau otro gadu.

Lai veicas!!!


Labdien!

Vēlamies mainīt 41.PII Ludzas ielā 74(Centra rajons) uz PII "Māra" (vai tuvākajiem Pļavniekos).

Lūdzu, lūdzu atsaucieties. Dzimšanas gads 2014/2015, jo esam uz robežas..

AC,

Laima


Gundega

Labvakar! Vēlamies mainīt 2015g dzimuša bērna vietu Centra rajona dārziņā Pūcīte, Ērgļu ielā 1, latviešu plūsmā uz jebkuru dārziņu Ziepniekkalnā latviešu plūsmā . Lūdzu rakstīt cp vai uz laumaxkalnina@gmail.com

Labvakar! Vēlamies mainīt vietu 262. PII Pļavniekos pret vietu Ķengaragā 2015. gada bērnam ar šī gada 1. septembri. Lūdzu sūtiet epastus uz julija.spodre@gmail.com

zanch

Sveiki!

Vēlos mainīt vietu no pii Cielaviņa uz pii Laismiņa. Jāuzsāk bērnudārza gaitas silītes grupiņā (2016.g. bērns). zanelan@inbox.lv vai cp.

Labdien!

Sakarā ar dzīvesvietas maiņu, vēlamies mainīt dārziņu no 61.pii Purvciemā uz pii Ābecītis, pii Ieviņa vai Rīgas Āgenskalna pirmsskola. Izskatīsim arī citus variantus Pārdaugavā latviešu plūsmā (2015. gada bērns).

Gaidīšu ziņas,

Ilze 28349211

Steidzīgi!

Mainām savu vietu Imantas 234.dārziņā (silītes) uz vietu dārziņā “Laismiņa”(vienalga kāda grupa). Apskatīsim visus Jūsu piedāvājumus.

Karīna

tālr.29543721


Sveiki, Varbūt kāds ir ticis Ķengaragā 173. pirmsskolas izlg. iestādē vai Asniņā un vēlas mainīties uz 220.pirmsskolas izlg. iestādi Aglonas ielā? vilmon@inbox.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16261312