Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu grāmatu, kuru esiet nesen lasījuši.

Lo

V.Jangs "Būda"

Astoņmizu zobgrauzis

šobrīd lasu angliski "The Slap".

Parasti lasu ātri, caurām naktīm, bet šo var tā lēni un ar pārdomāšanu. Austrālija, ģimenes vērtības, pareizums/nepareizums, mietpilsoniskums, nespēja atbilst standartiem, tīri banāli sadzīviskas lietas. Katra nodaļa no katra varoņa skatpunkta; ja vienā kāds no viņiem liekas baigi foršais/baigais maita, tad tajā, kur no viņa skatpunkta rakstīts, pārsvarā liekas pretēji. Vai arī nē, ja padomā vairāk. Cāļa auditorijai varētu jo īpaši patikt: centrālais notikums ir, ka viens vīrietis nesavaldās un iepļaukā nepaklausīgu sīko, kas nav viņa bērns, un tad viņu tur sūdz tiesā utt. Ja es kādreiz gribētu tulkot daiļliteratūru, vislabprātāk ķertos pie šīs.

"Dinas grāmata" ir nākamā manā sarakstā.

Vēl daudzi fano par "Sargies ziemeļvēja", bet mani kaut kā tā tēma nesaista... vismaz šobrīd.

Izlasīju nesen arī "Džonatans Streindžs un misters Norels", pēc draudzenes ieteikuma, gana laba, bet no tā žanra man tādas naivākas, pasakām līdzīgākas patīk daudz labāk :D, taču ar interesi izlasīju līdz galam.

...like a thorn without a rose

Man dikti patīk Tesas Džeritsenas trilleri (par maniakiem, pataloganatoma darbu, sievieti policisti). Žēļ tikai, ka latviešu valodā iznākušas tikai 3 grāmatas ("Ķirurgs", "Māceklis" un "Mefisto klubs"), piekam nepareizā secībā... :(

Nesen lasīju jau iepriekš iznākušos N. Evansa Vilku lokā un Ūdenšķirtne - patika abi.

Tagad lasu Dinas grāmatu. Ļoti patīk.

hmzis

Arbeit macht frei

Hologrāfiskais Visums

To keep the body in good health is a duty... otherwise we shall not be able to keep our mind strong and clear.
Buddha

Andžela Kārtere. "Vakari cirkā"

Stephen King "The Stand"

Viljams Jangs "Būda"

Rejs Bredberijs "Marsiešu hronikas"

Mainīja Verna, 16.07.2010 13:47:39

artele

dž.faulzs "burvis"

dž.jūdžinidess "midlseksa"

Verna
Nu, un kā The Stand?

Don't tell me, I'll fuckin' tell ya! :)

A waist is a terrible thing to mind.

Vientulība tīmeklī

Eņģeļu impērija

Ēd, lūdzies, mīli.

Mainīja Panda 77, 19.07.2010 08:51:16

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16415667