Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu grāmatu, kuru esiet nesen lasījuši.

Lo

WrongTale
Nu un kā tev pašam liekas (happy crappy)?:)

(Btw, it took me unnaturally long - 2 weeks, but I loved Mother Abigail.:)

Pēdējā laika labākais atklājums - Karlosa Ruisa Safona "Vēja ēna".

Mans pēdējais atklājums - Diāna Seterfīlda "Trīspadsmitais stāsts". Es vienkārši varu apbrīnot grāmatu izdevējus par neprasmi reklamēt grāmatas. Es viņu nopirku pilnīgi netīšām - Zvaigznes mīksto vāku sērija, absolūti neizteiksmīgs brūns vāks, mazi burtiņi. Ilgi staigāju riņķī, bet domāju, nu mož iebāzīšu somā pludmalē palasīt. Vakarvakarā sāku lasīt, nevaru atrauties. Ja jums patīk gotiski angļu romāni, tas ir jālasa. Veca māja, dīvaini vecāki, daudz grāmatu, savādas nāves.

Tai pašā laikā izlasīju Zvaigznes reklamēto Keitas Mosas Labirintu - nu nekā tāda, normāls vēsturisks romāns. Ja nebūtu mēģināts izmisīgi braukt Dena Brauna sliedēs, varbūt būtu sakarīgāk. Atsvaidzināju atmiņā ceturto krusta karu un uzzināju par oksitāņu valodu

Dinas grāmata - vai tā ir tā Vasmu triloģija? Diezgan pasmaga. Izlasīju visas trīs, bet negāja viegli.

Ēd, lūdzies, mīli. - arī patika, īpaši sākuma daļa par Itāliju. Tikai jo tālāk lasīju, jo vairāk likās, ka tas uz mani neattiecas. Kāpēc veiksmīgai un veselai sievietei sevi tā jāmoca ar dzīves jēgas meklējumiem? Nu dzīvo nost. Bet grāmata laba.

Viegla vasaras grāmata - Indijas Naita Tu taču gribi mani, vai ne?

Atradu biblenes plauktā - Viesnīca Babylon - par 24 stundām elites viesnīcas dzīvē Londonā. Gāja raiti, skatīšos arī seriālu.

Pēdējā laika labākais atklājums - Karlosa Ruisa Safona "Vēja ēna". Tā man ir nākamā rindas kārtībā

Nav nozīmes, kādā krāsā ir kaķis; svarīgi, lai tas ķer peles

Zvaigznes reklamēto Keitas Mosas Labirintu

Kudiš labāka ir Dībella "Sātana bībele" un (neatceros, kāda spāņu autora) "Slepenais vakarēdiens", ja nu iekāriens meklēt kodus, slepenas biedrības un vecus manuskriptus.

Stiga Larsena triloģija - tāds nedaudz vecmodīga detektīva stils, kurš liek atcerēties daudzus tēlus un to savstarpējās attiecības. Interesanti, ka autors zviedrs, līdz ar to vietām figurē arī Latvija, Lietuva.

Un Zvaigzne nupat ir pārizdevusi mīkstos vākos ( ekonomiskajā izdevumā , tikai 5 ls cena ) grāmatu Mazputniņš, tā man savā laikā nu dikti patika

Kristīne Lavransa meita

Cepurnieka pils

Kalnu aukas

Morgana
"Trīspadsmitais stāsts" ir pārizdots romāns, tas vairs nav jauns, tāpēc tiek izdots ekonomiskajā izdevumā ( mīkstie vāki ) un netiek vairs reklamēts... Pirmais metiens , ja nemaldos bija pirms apm 3 gadiem, cietos vākos , diezgan labi pirka, es viņu toreiz izlasiju....

Mainīja Panda 77, 20.07.2010 20:59:17

"Trīspadsmitais stāsts" ir pārizdots romāns, tas vairs nav jauns
Jā, tā tas ir, izdots 2007.gadā. Nezinu, kādā melnajā caurumā biju iekritusi, jo man ļoti patīk angļu literatūra un diezgan cītīgi vēroju grāmatu plauktus. Bet nu arī pirmās grāmatas vāks ir diezgan neizteiksmīgs - lillā lupatas. Nezinu, vai paņemtu lasīt.

Angļu rakstniece, ko man izdevās pamanīt savlaicīgi - Sāra Votersa "Noglāstīt samtu" un "Zagle". Meitenes Viktorijas laimetā ar rozā piesitienu

“She’s a disaster. We could be twins.” (Franklin Mott)

Morgana , jā , tā nu ir ar tiem vākiem, strādāju pati ar grāmatām... , mani arī bieži vien izbrīna tie nepatīkamā nozīmē
Par to - Noglāstīt samtu - atceros Bet Zagli gan būšu palaidusi no redzes loka Es esmu garastāvokļa cilvēks, lasu dažādu žanru literatūru, piem, patreiz mai ir rokās Jumavas erotiskais romāns Baudas virtuve .... viena erotika

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16415667