Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu grāmatu, kuru esiet nesen lasījuši.

Lo

"Sapņu nams" - par attiecībām vienā ģimenē , mierīgiem vasaras vakariem. Kā arī inčīgi, ka darbība norisinās Anglijā un personāži pa Londonu dzīvodami piemin vienu vai otru ielu/objektu, kur ir būts ... tas piešķir īpašu garšu

Mans pēdējais atklājums un prieks - F.Bodsvorts "Svešinieks", patiešām aizrāva. Lasīju ar baudu (Zvaigznē pirku)

Ziedi allaž nāk par labu. Tāpat kā "piedod" un "paldies"!

F.Bodsvorts "Svešinieks
veca, laba graamata... lasiiju pusauga gados.

Nelda
F.Bodsvorts "Svešinieks
veca, laba graamata... lasiiju pusauga gados.

Šī ir mana mīļāka grāmata , vispār!!! fantastiska...

Arī lasīju pusaugu gados:) un vairākas reizes!

Nekad nav par vēlu kļūt par to, kas Tu būtu varējis kļūt!

"Pūķa ķērājs", autoru acumirklī nepateikšu. Tā grāmata "nelaiž mani vaļā" jau ilgāku laiku...

Indza
Piekrītu par Pūķa ķērāju, kad izlasiju, arī ilgi par viņu jūsmoju , pasmaga, bet laba grāmata

http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katalogs/product.php?prod_id=4600&cat_id=RA==&sub_cat_id=VFVMSw==&third_cat_id=&search=P%C5%AB%C4%B7a%20%C4%B7%C4%93r%C4%81js
Mainīja Panda 77, 01.08.2010 16:32:05

Andrejs Upiits, Plaisa maakonjos.

Nu gan vinsh ir grafomaans. Tachu - lieliska, bagaata latvieshu valoda, krietna deva soc. reaalisma un padomisma. Vietaam skjiru paari. Bet ljoti interesanti Riigas straadnieku dziives teelojumi pirms 1905. gada. Protams, jautaajums, cik tur piedzejots un paarpushkjots.

Mēs noteikti esam stiprākas, nekā domājam!

Panda 77
Jā, pasmaga, bet laba grāmata. Jau kādu laiku atpakaļ izlasīju, bet visu laiku domās atgriežos. Labi ka beigas salīdzinoši labas.

Papildināts 01.08.2010 17:43:18:

ā un vēl - tikko biju ārzemēs pie radiem un tur tīri relaksācijas pēc izlasīju Elīnas Zālītes "Agro rūsu", viņiem stāvēja plauktā Biju lasījusi jau agrāk vairākas reizes, tomēr šoreiz lasot biju pārsteigta cik ļoti romānā attēlotie notikumi sasaucās ar mūsdienām: gan situācija valstī, attiecības, bezdarbs..utt.

Plaisa maakonjos
ak kungs, sito baigo foliantu

kaut gan es pati agraa jauniibaa lasiiju ar aiztureetu elpu. bij spilgtas vietas un suliigi apraksti, kas veel tagad praataa

Zalajai zemei tomeer blakus nestaav

vēl joprojām esmu pārņemta no šeit jau pieminētā Seterfīldas "Trīspadsmitā stāsta".

Ļoti patika arī Lorensa Darela "Justīne", kas ir daļa no tetraloģijas "Aleksandrijas kvartets". Angliski nelasu, tādēļ ceru, ka tiks iztulkotas arī pārējās 3 grāmatas.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16415667