Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu grāmatu, kuru esiet nesen lasījuši.

Lo

pelēkā pele
Nākošais - "Baltazars" - jau ir iztulkots

“She’s a disaster. We could be twins.” (Franklin Mott)

Izlasiju Lata romanu. Milda Geidane - Negaisa laiks. MMMM loti patika :)

Morgana -

paldies par info!

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

No nesen lasītā patika jaunā Koeju grāmata "Brida", "Vietulība tīmeklī", "Raganu sezona", "Klejotāja".

Visiem varu ieteikt vismaz vel pirms mirkla gramatnicas noperkamu gramatu "Sufiji. Milestibas cels" A.Salikovs. Absoluti nav par to, ka japieversas tagad visiem sufismam, gramata par.. milestibu. par celu. par apzinatibu.

apsitis zem Mēness

Heaven
Iesāku Klejotāju, kad nopirku - ziemā kaut kad. Kā pret kalnu! Toties tagad burtiski apēdu, vēl jau palikušas kādas 50 lappuses, noliku ar pretestību, kā atstāj gardumus vēlākam laikam!

Lasu tagad Zvaigznes izdoto romānu Zaudētā māksla glabāt noslēpumus.... ( Eva Raisa ) Viegls, interesants sižets, feins vasaras romāns... lasu ar interesi, esmu ap vidu tagad

Papildināts 08.08.2010 15:15:31:

īriete
Piekrītu par Klejotāju, laba

Nesen pabeidzu lasīt Barbaras Gaudijas grāmatu "Romantiķe". Diezgan saviļņojošs stāsts, uzdzen mazliet skumjas, bet tā grāmata "iesēžas" sirdī.

Nesen izlasīju veco labo Trūmena Kapotes Brokastis Tifānijā.

Nu man jau baaigi patika...

Un tagad esmu iesākusi Elizabetes Gilbertas Ēd, Lūdzies, Mīli

Ir par ko padomāt....

Man par cik laik ir ierobežots (3 mazi bērni), tad lasu pārsvarā tādu literatūru, kas ir par reāliem cilv., lietām, pirms nebija bērni- lasiju visus romānus kā traka.

Manas pēdo'jo 2-3 mēnešu top izlasītās grāmatas:

par slaveno Krokodilu mednieku stīvu, lasīju vakaros priekšā pasakas vietā arī bērniem, viņiem dikti patika.

Loto Lapsas Parex krahs (man patīk Lapsas grāmatas)

Autobiogrāfija par Remarku.

Gāmata par milijardieri Ričardu Brensonu.

Tagad nākamā gaida rindā grāmat par Pēteri pirmo. Varbūt varat ieteikt kādu interesantu autobiogrāfiju, vestures, biznesa grāmatu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16415667