Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu grāmatu, kuru esiet nesen lasījuši.

Lo

Ievice

Dž. Ērvings. Garpa pasaule. Par jebkuru tematu autors raksta pamatīgi. Katrs tēls ir apdomāts līdz pēdējam sīkumam, pilnīgi ticams un savā noteiktā veidā izprotams. Iesaku vienmēr.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Norma Džīna

Pašlaik lasu " Kalendārs mani sauc". A. Kalnozols. Ļoti dīvaini vienkārša un dziļa vienlaikus. Esmu sajūsmā.

Biju apņēmusies izlasīt visas latviski izdotās Ērvinga grāmatas. ''Garpa pasaule'' bija pēdējā. Laba. Pilnīgi piekrītu, bet mana favorīte ir ''Sidra nama likumi'' un ''Lūgšana par Ouenu Mīniju''. Bet visas ir labas. Es arī noteikti iesaku!

Margareta Lotensa "akmens enģelis"; ļoti patika. It kā drūma, bet tāda ir dzīve.

Papildināts 19.05.2021 19:58:

vejamate
Tu par Ērvingu domā tāpat kā es.

Ievice

K. Hantere. Tumsā. Tiešām labs krimiķis. Atrisinājums nedaudz nereāls, bet aizraujoši un iesaku.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

inceince

Pašlaik beidzu šo, nebija lasīta. Lai gan mājās pasen jau stāv. Jo

Papildināts 28.05.2021 16:54:

Jo parasti bibliotēkā daudz ņemu, un ar tām jātiek galā.

Sarmozo
Ievice

S. Ahava. Lietas, kas krīt no debesīm. Viena no tām grāmatām, kas [šeit daļēji] rakstītas no bērna skatu punkta. Stāstam netipiska konstrukcija, nopietns saturs vienkāršā izteiksmes veidā. Iesaku.

dundurs7777

Iesaku Dženifera Vorsa ,, Izsauciet vecmāti ,, un ,,Darba nama ēnas,, Abas grāmatas balstītas uz patiesiem notikumiem un loti patika , izlasīju ļoti atri. Neizpalika arī kāda asariņa. Nebiju kādu laiku lasījusi neko tādu , pēc kā būtu jādomā. Abas šīs grāmatas mani pārņēma savā varā un vēl vairākas dienas domas kavējās pie tā laika notikumiem un grāmatas galvenajiem varoņiem.

Anna Soltera "Varmākas. Pedofīli, izvarotāji un citi" - domāju, ka nosaukums par saturu pastāsta pietiekami. Ieteiktu grāmatu ikvienam - gan vecākiem, kas vēlas pasargāt savus bērnus, gan sievietēm, kas vēlas pasargāt sevi, taču jo īpaši - naivajām, kas tic, ka katrā cilvēkā ir labais un ikvienu cilvēku iespējams "glābt".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16415667