Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu grāmatu, kuru esiet nesen lasījuši.

Lo

No nesen lasītajiem patika Adriana Čajkovska grāmata "Laika bērni" (zinātniskā fantastika). Interesants un pārdomāts darbs. Patika kā autors prasmīgi attīsta evolūcijas tēmu. Cilvēce ir izveidojusi vīrusu, kas paātrina evolūciju. Un uz tam sagatavotas (teraformētas) planētas vīrusa darbībai ir negaidīts rezultāts. To nezinot, pēdējie cilvēces pārstāvji cenšās nolaisties uz šīs planētas.

adatainis

_aija_
ideāla grāmata! Un "Prometeja" kvalitatīvajā izdevumā. Nereāls baudījums no autora pamatprofesijas zināšanām.

SanSu

Sakat, laba? Nedaudz pašķirstīju Laika bērnus, nelasījās. B\us jāpamēģina vēlreiz.

adatainis

SanSu
es nevarēju ielasīties I.Melgalves tulkojumā.

Bet, kad pieradu, ka latviskojumi vienmēr būs smagnēji - "Laika bērni" kļuva par skaistu grāmatu. Ir nopirkti "Kara suņi". Taupos, jo liekas, ka būs jāraud.

SanSu

Šobrīd man vēl Grosmana Burvju triliģija nedalasīta. Bet pēc tam varētu

Lisa S.B.

adatainis
Vai tad pārsvarā visi fantastikas darbi nav Melngalves tulkoti (Prometejā)? Slepkavbots bija brīnišķīgs, ja kas.. Kara suņi man īsti nepatika, varbūt, jo lasīju pēc Slepkavbota..

Prometejam ir pavisam svaiga grāmata izdota

https://prometejs.lv/#harija-augusta-pirmas-piecpadsmit-dzives

adatainis

Lisa S.B.
es, vienkārši, 99% grāmatu lasu krieviski. Sarkanās sacelšanās "gravzābaki" mani nomocīja. Normāls tulkojums, ja tā padomā, bet, kad esi lasījis vairākas grāmatas ar гравиботы, grūti pārslēgties.

SanSu

Lisa S.B.
Burvjus Kasims tulkojis

VLapsa

Lisa S.B.
Slepkabots.

aveirulz

adatainis
Tev acīmredzami nav rūdījuma Potera filmas skatīties latviski, angliski un krieviski. Gravzābaki pret gravbotēm ir nieks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16415667