Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu grāmatu, kuru esiet nesen lasījuši.

Lo

adatainis

aveirulz
Potera filmas es varu skatīties dajebkādā valodā. Tik ļoti patīk, ka nepamanu tulkojumus. Sērijas sākumu izlasīju, manuprāt, 8x.

Lisa S.B.

VLapsa
Zinu. Melgalve rakstīja par šo priekšvārdā... man labāk patīk pilns vārds

SanSu

Sāku lasīt Laika bērnus, zirnekļu daļa par daudz kukainiska, lai spētu izsaukt jel kādu emociju rezonansi. Varbūt tas mainīsies. Citādāk sajūta, ka dabas raidījumus tomēr patīkamāk pa dabas raidījumu kanālu skatìties

adatainis

SanSu
mani tieši fascinēja tas atšķirīgais, jo skaidrs, ka viņiem viss būs savādāk. Stipri savādāk, nekā mums. Un autors ir entomologs pēc profesijas - tāpēc es lasīju un ticēju, ka mierīgi tā varētu būt.

SanSu

Par to, ka tā varētu būt , nav ne mazāko šaubu arī ar manām zināšanām. Bet vajag kaut ko cilvēcīgi saprotamu, uz kā būvēt līdzpārdzīvojumu. Daiļliteratūru es lasu tikai dēļ emocijām.

adatainis

SanSu
nu, jā - šitiem īpaši līdzi nedzīvosi Lai gan vienā brīdī es noķēru to sajūtu, kad likās, ka tā trakā zinātniece netiks ar sevi galā un visu nosvilinās.

"Kara suņi" tādā ziņā varētu būt raudamgabals, jo sunītis taču ir saprotams dzīvnieks.

SanSu

adatainis
Es tik tālu vēl neesmu tikusi

adatainis

SanSu
sorre Tas tāds ļoti attāls spoileris.

SanSu

jo sunītis taču ir saprotams dzīvnieks.

Tas gan tiesa. Atceros lasīju Vernora Vindža romānu ciklu. Viena bija par sunīšiem, precīzāk par suņu bariem ar kolektīvo saprātu, un otra par zirnekļiem. Cik tā pirmā man labāk patika par otro!!!!! un tikai tāpēc, ka sunīši

Anna Soltera "Varmākas. Pedofīli, izvarotāji un citi" Ieteiktu grāmatu ikvienam - gan vecākiem, kas vēlas pasargāt savus bērnus, gan sievietēm, kas vēlas pasargāt sevi, taču jo īpaši - naivajām, kas tic, ka katrā cilvēkā ir labais un ikvienu cilvēku iespējams "glābt".

Ļoti laba man šķiet arī L. Bankrofta grāmata "Kāpēc viņš tā dara?", kas palīdz izprast un atpazīt despota un varmākas domāšanu un uzvedību - un saprast, no kuriem cilvēkiem labāk turēties pa gabalu un kurus neizvēlēties par partneriem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16415667