Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu grāmatu, kuru esiet nesen lasījuši.

Lo

Dizspare

Dēlija Ouensa "Kur vēži dzied". Ļoti patika. Šķiet Mana 2023' grāmata. Pag.g. grāmata Valērija Perēna "Svaigs ūdens puķēm".

Tagad skatos filmu. Arī laba.

Ievice

D. Rukšane. Džikī. Laba 3 stundās izlasāma pludmales vai atvaļinājuma grāmata. Krieva ādā hronoloģisks turpinājums. Lasīju bez īpašas sajūsmas, bet ar prieku.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Ievice

F. Bakmanis. Nervozie ļautiņi. Jauka, ar humoru un izpratni par cilvēkiem rakstīta detektīvpasaka pieaugušajiem. Iesaku atvaļinājumam un atpūtas brīžiem.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Aube

Cilvēkglābējs Žanis Lipke. Izlasīju ar lielu interesi.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

pupuzupa

BĒRNI IR KARAĻI

Iesaku, it sevišški tiem kuru ikdiena ir bildēt un likt FB utt visu kas vien ienāk prātā ...

Papildināts 07.09.2023 11:26:

Laiks atkal iedegt zvaigznes - Virdžīnija Grimaldi. Rīga: Zvaigzne ABC, 2022. Forša!

Trīspadsmit

Šovasar izlasīju S.Kalnietes Ar Balles kurpēm Sibīrijas sniegos. Ja nu vēl kāds nav šo sen izdoto grāmatu lasījis, iesaku. Vienas dzimtas stāstos visi mūsu gadsimta traģiskie stāsti.

Otra, kas pārsteidza vēl vairāk, jo nebiju iepriekš neko daudz par to dzirdējusi, ir - T.Margēvičs. Zirgu gaļas pārdevējs. Viena cilvēka stāsts, ar bildēm, no 1905.g. revolūcijas līdz 19.gs.60tajiem. Viegli lasīt, aizraujoši, arī traģiski pavērsieni, bet kopumā man tie šķita tādi "simgadnieka, kurš izlēca pa logu" stilā.

Kristīne Hanna-Baltā nekuriene. Emocionāls romāns par mīlestību,dzīvi un izdzīvošanu Aļaskā-pasaules malā! Lielisks!

Ievice

T. Kinnunens. Stikla upe. Drūms stāsts par kādas ģimenes un kopumā dzīvi Somijas perifērijā 20. gs. 40.-50. gados. Daudz kas Latvijas un Somijai ir līdzīgs valstiski un mentāli, un ir apbrīnojami uz šāda fona vērot, kāda valsts Somija ir tagad.

R. Bargais. Nemodernās Slampes meitenes. Man bija kā daudzās recenzijās - sākums vispār nelasījās, jo haotiski īsi stāstiņi bez konteksta. Sāku ap 100. lapu, pēc tam izlasīju sākumu. Biogrāfisks stāsts par skarbajiem 90tajiem. Neliela šoka terapija ar atklātām geju dzīves ainām.

pupuzupa
Piedalījies bērnu un vecāku grāmatu lasīšanā?

Pievienojos par šīm divām, ka labas, aizraujošas. Man šogad patika visas bērnu un jauniešu žūrijas grāmatas.

pupuzupa

Dūducis*
Piedalījies bērnu un vecāku grāmatu lasīšanā? ne gluži,amata apvienošanas rezultāts Bert ja nezinu ko lasīt, tiešām foršu, vnm skatos LNB lapā

Papildināts 02.10.2023 11:20:

Laimīgākais cilvēks uz ZemesThe Happiest Man on Earth

Arī laba, "noēdu" divās stundās, patīk, vieglā valoda ( ja vien interesē tēma par holokaustu)

Papildināts 02.10.2023 11:22:

Mova

Dīvaina, bet kaut kas tur ir piesaistošs...( intriģejoša)

Pēdējās izmaiņas: pupuzupa, 02.10.2023 11:24.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16415667