Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur pazūd lietas?

Zaļā pļava (ar puķi)

Man nav nopietnas problēmas:) parunāties gribas, jūsu kopienas versijas dzirdēt. Un galva vēl dulla no kaukāda vasaras vīrusa.

Mājās ļoti veikli zūd, piemēram, virtuves piederumi: karotes, dakšas, naži. Diez vai šos kāds īpaši zog un nes ārā no mājas. Protams, dažus es mēdzu atrast, aizkritušus aiz trauku žāvējamā utt - bet tak ne gandrīz viss komplekts:)

vai istabā mēdz zust visādi kosmētikas sīkumi, aromātiskās eļļas:) aizkrīt aiz lādes, bet to atvelkot, neatrodu. Caurumu grīdā nav:)

Nu? Mājas gariņi to uztver kā ziedojumu?

Būt par egoistu - tas nenozīmē dzīvot tā, kā tu vēlies. Tas nozīmē pieprasīt no citiem, lai viņi dzīvotu tā, kā tu vēlies. /Oskars Vailds/

Nezinu, KUR tieši tās pazūd, bet savulaik vecajā mājā manai ģimenei bija tāpat - lai arī kas tas būtu bijis, kas tur rosījās, tas paņēma jebko, kas bija atstāts ārpus tam paredzētās vietas un ar kaut kādu emocionālu nozīmi - rotaslietas, ārpus vāciņiem atstātas mūzikas kasetes, pat jaunās ziemas zeķubikses, kas man un brālim bija no ārzemēm kā dāvana atsūtītas, tēva cepure...tiesa, cepure pēc trīs gadiem parādījās - precīzi tai pašā vietā, kur bija izgaisusi. Viss pārējais gan nē, nu - lai iet labumā. :D

Kā ziedojumu būtnes parasti uztver to, ko cilvēks pats ar vēlējumu atstāj. Savāc to, kas iepatīkas. Ķeltu mitoloģijā tādus sauca par "brownies" - ne gluži mājas, ne gluži dabas gariņi, tādas kā ēnu būtnes, kas ievieš kārtību cilvēka mājā pa savam, aizvācot, viņuprāt, cilvēkam nevajadzīgo - un viņiem, nez kāpēc, noderīgo. :)

Memento mori.

Sarandiels
ui, viņi varētu nest prom arī veco televizoru...bet to viņiem nevajag, redz.

Karotes zuda arī bijušajā dzīvoklī. Bet kosmētika sāka tikai šeit:)

Būt par egoistu - tas nenozīmē dzīvot tā, kā tu vēlies. Tas nozīmē pieprasīt no citiem, lai viņi dzīvotu tā, kā tu vēlies. /Oskars Vailds/

Varbūt tur lieta arī cilvēka selektīvajā aklumā - mazas, ļoti pierastas lietiņas cilvēkam ir vieglāk izslēgt no savas realitātes (uztvert šo pazušanu), nekā lielas, pierastas lietas, bez kurām ikdienas apkārtnes izskats nav iedomājams.

Memento mori.

Karotes var izmest ar tukšajiem saldējuma, jogurta un kā tur vēl traukiem. Pa kādai var aizķerties cukura un kafijas pakā.

Sarandiels
:) gan jau. Es varu kaut kā ar prātu izskaidrot karošu un lūpukrāsu zušanu, bet par milzu TV es sabītos gan:)

Papildināts 03.08.2010 08:52:54:

Taiga
dakšiņas un nažus? Tikko zemē nokritušu kosmētiku? :)

Zaļā pļava (ar puķi)
aizripo aiz skapja vai apēd sunc.

Ir mērķis iemācīties stāvēt uz galvas

lounge
sunc nav istabā. Un skapi jau pātrbaudīju:)

man mājās arī zūd tādas sīkās lietas. Bet pēc tam atrodas, stāv acu priekšā, lai gan tā vieta meklējot pārmeklēta pa 3 reizēm :)

Zaļā pļava (ar puķi)
Nu, bet viņš varēja būt ienācis .Man ar mājās zūd lietas, bet neticu, ka te rūķiem pilla virtuve. Kaut dažreiz tā liekas.

Ir mērķis iemācīties stāvēt uz galvas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16537645