Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ATRAKCIJU PARKI - vienotā tēma

Li Mei

Te var arī sniegt atsauksmes ?

Bijām augusta vidū Gardaland. Ieteikums citiem - nedariet tā :) Es zināju, ka itāļu ir daudz, bet, ka viņu ir tik daudz

Īsākās rindas uz mazāk pieprasītajām atrakcijām bija 60min, uz labākajām 80min un vairāk. 33C karstumā stāvēt rindās kopā ar itāļiem, kuri uzšķauda smēķēšanas aizliegumam, bija diezgan mokoši. No agra rīta līdz tumsiņai visas atrakcijas ko gribējām gan pievārējām un sīči palika apmierināti. Ieteikums tiem, kas neņem vērā pirmo ieteikumu, uzreiz no rīta nopērciet fastpass jeb Express biļeti, kas ļauj uz daudzām atrakcijām vienu reizi iet bez rindas, protams, izstāvot citu rindu :). Mēs to nezinājām un nokavējām un jau drīz šīs biļetes bija izpirktas.


Trallallā

Giga
Augusts & Itālija mandomāt ir vispār divas nesavienojamas lietas.


Ar cieņu, - Jūsu Trādi_rīdi_rallallā

mēs pagājušajā jūnijā bijām Spānijā uz PortAventura.....vislabākās atsauksmes...to ka bija karsts ir saprotami...Spānija...bet ar saldējumu un dzeramajiem ir o.k. plus vēl ūdens atrakcijās tevi pamatīgi apšļaksta, ka var justies laimīgs.

mēs bijām stāvā sajūsmā, rindas bija dikai uz dažām super atrakcijām kuras ir dažas vislabākās Eiropā un pasaulē, bet arī šķiet ka ilgākais stāvēju 30-40min uz citām atrakcijām 5-10min, tur ir 5 zemes, vīzija reāla, ja esi Meksikā, tad sajūta kā Meksikā, visur skan atbilsoša mūzika, atbilstoši krogi, apkārtne augi utt utt utt utt, darīt ko ir visiem, ja bērns jau 110cm tad jau var uz daudzām atrakcijām, pat tādām, kur pirmajā brīdī liekas...vai tiešām, mans trīsgadnieks uz tādu.....bet kad aiziet, tad adrenalīns dara savu un beigās secini, ka esi apmeklējis tādas atrakcijas, kur skaidrā prātā nemūžam neietu.

no 140 visur ceļš brīvs , no 120 liela daļa bez vecākiem un ceļš gandrīz brīvs (tikai trīs super atrakcijas nevar).

ar vienu dienu nepietiks. no kaut kāda augusta līdz šķiet hallovīna dienai ir īpašie naksts seansi ar apgaismojumu.

tas nav parasts atrakciju parks, tas ir ceļojums cauri pasaulei, ar galvu reibinošām atrakcijām....vislabāk patika Mežonīgo rietumu gaisa vilcieniņi...viss no koka ar pareizo noskaņu....

noteikti vērts aizbraukt....skaitās 2 labākais aiz Disnejlendas, bet...rindas tur ir daudz mazākas nekā Disnejlendā ;)

scouty

Ljoti labs ir arii Holiday Park Vaacijaa.


Mēs bijām Tivoli parkā Kopenhagenā, nezinu vai citiem ieteikt, tur ir tāda sistēma ieeja parkā laikam bija ap 9 Ls, parkā tu vari staigāt, klausīties mūziku un atpūsties, par velti ir tikai neliels komplekss bērniem ar slīdkalniņiem, par visu parējo ir jāmaksā- vienas atrakcijas cena vidēji no 3 līdz 8 Ls, atkarībā no saražģitības pakāpes, par trīs Ls bija karuselis maziem bērniņiem, par 8 Ls trakie amerikāņu kalniņi, līdmašīnas,kas griežas pa apli un vēl apkārt savai asij, šīs atrakcijas bija daudz trakākas, nekā pēc tam Legozemē redzētas. Kas mūs izbrīnīja WC arī par maksu, kaut kur ap 2 Ls. ja neskaitīt nenormālas cenas parkā var atpūsties un tas atrodas pašas pilsētas centrā, mums bija Copenghagen Pass un ieeja parkā mums bija par velti.

Skolenu brivlaika laizam uz Krakovu, un ari pacelam gribas kaut ko interesantu. Ko sakat par Tropikana Mikolai pilsētiņā. Vai kaut ko labaku varat ieteikt...?

Trallallā

Nu jā. Mums arī šodien ideja par Tropikana skolēnu brīvlaika nedēļā, bet tikai Belostokā. Kādas atsauksmes? Pieredzes? Padomi?


Ar cieņu, - Jūsu Trādi_rīdi_rallallā

Trallallā

Nu labi. Neviens savas atsauksmes nedeva, man nav žēl padalīties ar savējām :)

Ūdens atrakciju parks Tropikana Polijā.

Mainīja Trallallā, 03.11.2010 21:19:29
Mainīja Trallallā, 03.11.2010 21:22:37


Ar cieņu, - Jūsu Trādi_rīdi_rallallā

ūdens atrakciju parks Tenerifē SiamPark ;)


Ja nu paskatamies ārpus Eiropas - Ēģiptē, Hurghadā ir diezgan daudz viesnīcu ar akvaparkiem, bet atsevišķi tikai akvaparki ir 2 populārākie - Titāniks & Jungle Park.

Titaniks - jauks, ja ir uzsvars uz baseiniem.

Jungle Park - jauns, uzsvars uz trubām, kaut gan arī mazie nav abižoti.


Ēģiptes - Hurghadas mīlētāja .. zinātāja ... www.manaegipte.com

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16646341