Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ATRAKCIJU PARKI - vienotā tēma

Li Mei

Mirabilandia pie Ravennas - vislielākais atrakciju parks Itālijā
Nè,lielàkais ir GARDALAND

augustu neiesaku - ferragosta - visiem atvaļinājumu laiks,

-FERRAGOSTO ir tikai viena diena un jà-augusts ir itàliem atvalinàjumu laiks,bet tas drizàk nozimè ka atrakciju parkos cilvèku ir mazàk,jo itàli atvalinàjumus pavada vai nu pie jùras vai kalnos un pilsètàs tikai vientulie un vecie pensionàri,kas diez vai brauc uz izklaides parkiem.

sideway
Ko tu tur atkal lej! Ferragosto ir tikai viena diena - 15. augusts.
, no 3,4.08 līdz 2-4 septembrim. Vēsturi jau izklāstīju - no imperatora Augusta laikiem iegājies paradums visiem masveidā ņemt atvaļinājumus. Tā viņi izprot visu šo atpūtas laiku. Man ar sākumā bij neizprotama šī sist;ēma - nekas, pēc 5 gadiem - "iebraucu" tēmā

ja īsti nezini, ka ir augusts Itālijā - nestāsti vismaz te, to, ko neizproti līdz galam - bet āre - vineta71 jau ar visu izklāstīja

un ja Tu kaut reizi būtu bijusi Itālijā laikā no 3.08 līdz 4.09 tad redzētu 90% mazo privāto kafejnīcu un veikaliņu ar uzrakstiem - chiuso per ferie (tātad svētki un viss slēgts - svētki - ferragosta izplūdis jēdziens - atvaļinājums)

Forsitija
Es esmu bijusi, es zinu un nedaudz (tomēr laikam uz tava fona visai padaudz) zinu itāļu valodu. Jā, augusts ir atvaļinājumu laiks teju visā Eiropā, bet Ferragosto ir tikai viena diena - 15. augusts.

Un atvaļinājumiem augustā mūsdienās ir pamazs sakars ar imperatoru. Vienkārši tas ir gada karstākais mēnesis, tādēļ arī tad pieņemts vairumam iet atvaļinājumā, lai nebūtu jāmokās ;pilsētās.

Papildināts 03.04.2011 19:39:

Il Ferragosto è una festività che cade il 15 agosto

http://it.wikipedia.org/wiki/Ferragosto

sideway
ehh, moins nepaspēju - sapratu, ka bezjēgā te postēt par šito - par imperatoru un svētkiem, nācu visu dzēst laukā...

ko nu es - zemes niecība uz Tava fona

Lai Tev laba nedēļa, ar visām tavām zināšanām - ij bērnu barošanā, ij ferragostas izcelsmē...

Sakiet, vai Parīzes Disnejlendā 2,5gadīgam būtu piemērotas atrakcijas, vai vēl pāris gadi jāpaaugās?

Ahoi

Vispar jau japaaugas, bet ka jau katraa atrakciju parkaa, ir arii taads, kas paredzeets maziem, speelju laukumi, brauciens ar kugjiiti, vilcienu, mazo beernu karuselis, bet galveenais, kas patiks ir sveetku atmosfeera, paraade.

mēs tikko no Vācijas Legolandes. puikām 2.5 un 5.5 gadi. nodzīvojām 7h - man jau likās, ka bija gana un patika visiem. cilvēku padaudz, jo bija sākušās pirmsLieldienu brīvdienas (bijām 18.04.11), bet max kādā rindā bija 10-15 minūtes (vasarā esot daudz garākas rindas). mazais gribēja, lai viņu laiž iekšā visur, bet praktiski visur ir auguma ierobežojumi - vietām no 80it cm, vietām no 100cm, trakākajās atrakcijās (piem.amerikāņu kalniņi) ir jābūt visiem 140cm. bet bija gana daudz atrakciju, kurās varēja izbraukt arī 2gadnieks - i ar laivu izvizināties, i ar vilcieniņu, lidmašīnītēm, pa safari parku u.c. interesants bija 4D, vien mazajam nepatika tās brilles. jauka viņiem ūdenspasaule, kur ir paliels akvārijs ar dažādām zivīm. ir vairākas "slapjās" atrakcijas, bet vasaras svelmē tas droši vien ir pat patīkami.

ēšana, protams, dārga. pusdienas uz mums 4iem ar padzērieniem bija pie 40EUR (bet porcijas milzīgas - visu pat neapēdām), bet izvilkt visu dienu ar cepumu paku arī būtu pagrūti (ņemot vērā, ka visu laiku esi kustībā).

pie ieejas liels veikals, kur var iegādāties visas iespējamās LEGO kolekcijas.

biļetes ieteicams iegādāties onlainā - iespēja ietaupīt pāris EUR.

nu, tas tā - īsumā. varbūt kādam noder.

Tev ir dotas divas iespējas: nolādēt tumsu vai būt tam, kas iededz sveci!!!

džokiņa
links ir parkam?

Papildināts 04.05.2011 21:54:

džokiņa
vai šis?

Man jautājumi par Dānijas Legolandi. Kā braukt ? Kā saprotu, ir tiešais lidmašīnu reiss uz Bilundu. Un tad ar sabiedrisko transportu? Tuvu? Vai tur tuvumā ( ar sab. transportu normāli sasniedzamā attālumā ) ir vēl kas interesants apmeklējams, apskatāms ( īpaši 7 gadus vecam puikam) ? Tā kā gribas vēl ko redzēt, tad otrs variants ir braukt ar savu mašīnu līdz Tallinai, tad ar prāmi līdz Ķīlei un tad atkal ar mašīnu līdz legolandei. Ko pa ceļam apskatīt ? Un vai šoferei, kas pati nav braukusi tālāk par Klaipēdu un Belostoku, šis maršruts nebūs par grūtu, sarežģītu ? Jā, ceļojumam paredzēta apm. nedēļa. varbūt vēl kādi komentāri tieši par Legolandi ?

Esam braukuši ar kemperi, līdz Liepājai un tad ar Avelainu uz Travemundi, tālāk ar prāmi līdz Dānijai, braukt bija ļoti viegli aizbraukt attālumi arī nelieli, jā brauci līdz Belastokai, nav ko uztraukties. Mūsu marsŗuts bija Kopenhāgenā 4 dienas, tad pilis Frederiksborga un Kronborgas pils (Hamleta pils) ļoti jauka, tad Egevskovas pils ar tehnikas muzejiem (laikam bija 13 - motociklu, ugunsdzesēju, kariešu utt.) beigās Legolenda un Safari zoo (atrodas netālu no Billundas) ietektu braukt ar mašīnu Dānija ir ļoti jauka zeme un tūristiem droša. Tikai jārēķinās ar maksas tiltiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16646341