Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ATRAKCIJU PARKI - vienotā tēma

Li Mei

Trallallā

http://www.germany.travel/lv/specials/freizeitparks/freizeitparks_1.html

Labs links par visiem atrakciju parkiem Vācijā.


Ar cieņu, - Jūsu Trādi_rīdi_rallallā


avene*

Liels paldies ! Apskatīšu info par tevis minētajām vietām.

Papildināts 13.05.2011 09:58:

Varbūt vēl kādas idejas ?

Jā, ja par kopējo tēmu, tad mana puikas ( tobrīd 5,5 gadi ) mīļākais atrakciju parks - Linemaki Helsinkos.

timtirim

Nenika
tikko bijām Billundas Legolandē un tur vajag 2dienas noteikti, citādi tāda cauri izskriešana vien sanāk. Un tā ir vieta tieši mazākiem bērniem(manam ar 5,5). lai arī cilvēki bija padaudz, rindas uz atrakcijām ir dažas min. , jo pašas atrakcijas nav ilgas. Nopērkot biļeti(no 3 gadiem 23Ls, pieaugušajiem 26Ls) visas atrakcijas bez maksas, ej cik gribi Un lidosta ir ļoti tuvu, skrejceļu var redzēt un liekas ka no Klaipēdas lidoja, ja ne tad vismaz no tā Lietuvas gala gan.

Kopenhāgenas Tivoli parkā izdevīgi pirkt dārgo biļeti, liekas ka 17Ls, bet varbūt kļūdos, tad par atrakcijām vairs nav jāmaksā.

kaspers

kaa ir ar italijas parkiem - tur visur it ka ieeja lidz 3 gadiem briva (vai vietam ari - zem 100cm), vinji to ar parbauda kaut ka vai tomer var 3g5meneshieks tikt par brivu?Romà tikko atvèries jauns-milzigs atrakciju parks http://www.rainbowmagicland.it/parco.asp?gclid=CIrfjNy2lakCFQJAzQod7BvYcA

kaa ir ar italijas parkiem - tur visur it ka ieeja lidz 3 gadiem briva (vai vietam ari - zem 100cm), vinji to ar parbauda kaut ka vai tomer var 3g5meneshieks tikt par brivu?
Cik man nàcies-netiks viss-dokumentus neprasa,bet liek nostàties zem metra atzimes-lidz metram nemaksà.

Vai kāds ir apmeklējis šo:

http://www.tropical-islands.de/en

Kādas atsauksmes??

vakar atgriezos no Heide Park.Bijaam visa gjimene 2 pieaugushie un 2 beerni - 19 un 7 gadi. Dariit bij visiem ko. es ar lielo meitu ekstreemistes- amerikaanju kalninji, briivais kritiens, desert race un jaunaa atrakcija krake. Viiram - leenaas, jo juutiigs kungjis. siikajajai visur kur ir atbilstosji gadi un augums. Bijaam jau 3sho reizi, brauktu veel un veel. Gan briiiskjiga daba, gan pats parks. Rekomendeeju. Ja ir jautaajumi par heide parku, rakstieit privaati vai arii te.


Maskeejies Napoleons. ( Biisties)

Mes tikko svaigi no Tamperes, Sarkanniemi adventure park. Nu loooooti labi bija!

Esa
Vari isuma aprakstit lielakas atrakcijas? Tur ir kaut kadas udens atrakcijas?


Kate26
Atrakcijas pamata ir karuseli. Ja ar udens atrakcijam doma tipa ka udensparks, tad Sarkanniemi tadu nav. Pa udeni ir tadi 2 veidu braucamie, kuros topi mazak vai vairak slapjs. Ir ari delfinarijs. Bet ko darit ir visadu augumu cilvekiem."Trakakas" atrakcijas ir no 140 cm auguma.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16646341