Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ATRAKCIJU PARKI - vienotā tēma

Li Mei

picka

Aleksandra
Paldies par komentāru!

Mašīnu nomā neņēmāt?

Mēs parku apmeklēsim piektdien (ceru, ka būs tukšāks) un sestdien. Septembra sākumā.

Maksājāt visur ar LV bankas karti?

Papildināts 19.07.2019 13:06:

Kā ar angļu valodu. Itāļi runā/saprot angliski?

picka
Nē, mašīnu neņēmām. Es biki raustos pa Itāliju braukt ar mašīnu, un esmu jau piešāvusies daudz maz pie sabiedriskā transporta sistēmas.

Domāju, ka septembra sākumā noteikti būs mazāk cilvēku nekā vasarā. Aizmirsu piebilst, ka mums nereāli patika ūdens atrakcijas - superīgas. Septambra sākumā jau vēl silts, tā kā arī jūs varēsit tās izbaudīt.

Parka teritorijā it kā nav problēmu maksāt ar bankas karti. Es gan parasti izņemu arī nelielu summu skaidrā, jo Itālijā joprojām cieņā ir skaidra nauda. Īpaši mazās saldējuma kafejnīciņās, restorāniņos u.tml. Parka suvenīra veikaliņos droši var maksāt ar karti, bet par visiem mazajiem našķu un saldējuma punktiem gan neesmu tik droša.

Gardaland personāls runā angliski. Arī cilvēki, kas Ziemeļitālijā darbojas tūrisma nozarē, ir iepraktizējušies runāt angliski - kurš labāk, kurš sliktāk. Tomēr tā, protams, nav Skandināvija, itāļi uz angļu valodu baigi neiesprings. Bet jebkurā gadījumā pazust noteikti nepazudīsit un galu galā visu sapratīsit.

picka

Aleksandra
Man radusies doma nenomāt mašīnu, bet braukt no Bergamo lidoatas ar vilcienu uz Peschiera del Garda. Uzraksti, lūdzu, sīki, kā tikt līdz stacijai no lidostas, kur atrodas biļešu kases, cik maksāja brauciens pieagušajam un bērnam, ja atceries? Vai nav kādas fīčas, kas būtu jāzina (piem., pusceļā neatdalās daļa vagonu utt., ko piedzīvojām Vācijā).

Papildināts 06.08.2019 00:31:

Aleksandra
AppleGreen
Vai Gardalandē tā cena attiecas no 10:00-23:00 vai tikai līdz sešiem un vakaram jāpērk jau cita biļete?

Papildināts 06.08.2019 00:33:

AppleGreen
Kā jūs braucāt uz Sirmioni? Vai no Peschiera dzelzceļa stacijas uz turieni kursē autobusi?

picka

No Bergamo lidostas labāk braukt uz Brešu vai uz Milānu, lai pārsēstos vilcienā uz Preschiera del Garda?

Ātrāk (nozīmē ergonomiskak) būs caur Milānu Centrale. Lai cik paradoksāli tas nebūtu. Es īrētu auto. Itālijā nav dārgi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

picka

Es braucu uz Bergamo staciju ar autobusu, tad ar vilcienu uz Brešu un no Brešas uz Peschiera del Garda. Man likās gana ērti. Milānas staciju izmantoju garākiem pārbraucieniem. Turklāt, ja ir laiks, var apstaigāt Brešas centru - tur ir daudz ko redzēt.

Bērniem līdz padsmit gadiem (ja nemaldos, 14), vilciena biļete ir uz pusi lētāka.

Parastā biļete attiecas uz visu dienu, kaut vai līdz 23.00. Tā vakara biļete ir speciāla tikai vakaram.

Mīļās dāmas,

Ir piedāvājums. Tikko atgriezāmies no ceļojuma Itālijā. Bijām gan Movieland-ā (Caneva world) , gan Safari parkā. Taču veselības problēmu dēļ tā arī līdz Gardaland netikām.. Taču biļetes jau 3 personām tika iegādātas internetā pirms tam. Ja ir vēlme, varu tas pārdot par stipri lētākām naudiņām... Iegādājāmies par 121 EUR, pārdodu par 80 EUR. Priecāšos, ja kādai tas noderēs...

picka

Lanna
Atsūti man cāļpastā fotogrāfiju, kādas izskatās tās biļetes.

picka

Varbūt ir epasts, uz kuru varu nosūtīt!? No telefona diemžēl man šādas opcijas nepiedāvā...

picka

Lanna
Nosūtīju Tev cāļpastā e-pastu, šeit publiski negribu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16646341