Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ATRAKCIJU PARKI - vienotā tēma

Li Mei

Kāpēc uz Krakovu jāņem līdzi ,virs (nozīmē, ko tur daudz braukt), iekāp 9:00 mašīnā, viena pusdienu pauze un 18:00 -19:00 bez stresa dzer vakara tēju Krakovā.

Papildināts 18.12.2019 09:25:

Viena pusdienu pauze, pāris WC pauzes ...

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Colette

Cucamonga
es nebraucu ar auto vairs, diemžēl. es skatījos, ka Ecolains autobuss brauc 19h, vakarā izbrauc un ap pusdienas laiku ir Krakovā, kaut kā ieciklējos uz tām 19-20h, aplikācija goole go rāda 12h līdz parkam, teorētiski nav tik traki.

Colette
Gūgles aplikācijas rada laiku bez pieturām un ideālo ātrumu. Sastrēgumus gan ņem vērā, bet neņem vērā tādu niansi, ka pagriezienus nevar paņemt ar 100, un pilsēta mēdz būt luksofori. Es parasti paņēmu par pamatu gūgles karti, un uz šādu attālumu pie rēķinu klāt 3,5h, aptuveni.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

upenīte

Pamazām ceļojumu sezona atsākas un izskatām iespēju 2 pieaugušie un septiņgadnieks doties mini ceļojumā uz Kopenhāgenu. Kas septiņgadniekam varētu likties interesantāks - Tivoli vai Legolande? Paliksim Kopenhāgenā un Legolande būtu jāiespiež vienā dienā ar visu nokļūšanu turp un atpakaļ. Vai ir tā vērts?

Cucamonga

upenīte
ja vien nebrauc ciemos pie kāda un parki nav patapināti citiem darbiem, es tik tālu netriektos. Nedz viens, nedz otrs nav labāks par atrakciju un izklaižu parkiem Polijā vai Vācijā. Viedoklis subjektīvais. Pat otrādi - manis pieminētajās valstīs ir labāk.

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16646341