Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ATRAKCIJU PARKI - vienotā tēma

Li Mei

Lācis

Indza
Mums ir plānots viena diena Legolandei, viena diena Gīves safari parkam. Par ūdensparku domāju. Bērni ļoti grib, bet viņš uz mūsu baru ir baigi dārgs un cik sapratu, tad biļetes jāpērk vismaz nedēļu iepriekš. Vienīgais laiks, kad tur iet, ir vakars pēc Legoland vai Safari. Nez vai vakarā vēl tam būs enerģija. Ja varētu biļetes tur uz vietas nopirkt, ja izdomājam, ka vēl ir iedvesma tur iet, tad būtu ok. bet tā nopirkt jau laicīgi un secināt, ka vakarā neviens nekur nav spējīgs iet, negribās.

Indza

Lācis
Mums ir doma ūdensparku paņemt ielidošanas dienā. Vakarā pirms slēgšanas ir lētāka ieeja (kā nopratu, bet tas vēl jānoskaidro). Mēs neesam lielas ūdensprieku cienītājas, ar pāris studnām būtu gana. Bet tā tik tāda ideja.

Eju pētīt safari.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Lācis

Indza
Domā biļetes ūdensparkam pirkt tur uz vietas?

Zoo og dyrepark | Køb billet fra 125,- | GIVSKUD ZOO

Indza

Lācis
Domāju pirkt onlainā. Vienīgi kad iepriekš skatījos pirms kāda laika, uz mūsu datumiem vēl nebija pieejamas. Un man jānoskaidro kā īsti darbojas late entry piedāvājums.

https://shop.lalandia.dk/fyraftensbillet-billund

Lācis

Indza
Hmmm...jūnijā tur ir atvērts pagaidam tikai 11. datums. Interesanti. Nevarētu taču būt, ka viņš būs slēgts pārējā laikā.

inkarmo

Vai esat braukušas uz Energylandi Polijā? Interesē tikšana ar sabiedrisko (vilciens?) no Krakovas turp un atpakaļ. Vai tas ir iespējams, kā foršāk, kas vēl tai E-Landei blakus apskatāms...

... jo tu esi jau tik sen, vārdus vējš kā lapas dzen. ja jau es tev esmu lieks, manī vēji, tevī prieks

Indza

Lācis
Jā, tas ir tas, ko nesaprotu. 11. teorētiski mums der, bet domāju viņiem uzrakstīt un pajautāt kā ar citiem datumiem.

Lācis

Indza
Padod lūdzu ziņu, kad noskaidro kā tur ir ar datumiem un to vakara biļeti.

inkarmo
Tur ir lokālais autobuss, parka buss, kas ved tur un atpakaļ

Papildināts 13.04.2023 12:21:

Neesmu izmantojusi, parasti brucu ar savu mašīnu, bet zinu, ka ir. Pie kasēm redzu sarakstus

Indza

Lācis
Padod lūdzu ziņu, kad noskaidro kā tur ir ar datumiem un to vakara biļeti.
Noskaidroju par Lalandia - Late entry biļete maijā pieejama tikai tajā datumā. Izvēloties konkrēto biļetes veidu, sistēma rāda tikai to datumu kurā piedāvājums ir pieejams. Pārējos datumos akvaparks strādā, bet ir jāpērk pilnas cenas biļete.

Man jāsaka Tev paldies. Pateicoties diskusijai mēs pamainījām nakšņošanas plānus, ietaupot ~ 230 eiro. Nepaliksim tomēr Billundas dārgajā viesnīcā, norezervējām numuru pavisam netālajā Vejle pilsētā. Satiksme ir tur ir ērta, arī pašā pilsētā ir ko redzēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16646341