Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ATRAKCIJU PARKI - vienotā tēma

Li Mei

Lācis

Indza
Par Lalandia žēl, pilno biļeti tur tikai uz vakaru galīgi negribās pirkt.

Super, ka Tev izdevās ietaupīt. Man ļoti patīk viesnīcas, parasti ņemu ar brokastu piedāvājumu, lai vismaz par vienu ēdienreizi nav jāiespringst, bet uz mūsu baru Billundā viesnīca maksāja 4x dārgāk nekā māja ar 3 guļamistabām.

Indza

Lācis

Jā, jums padārgi sanāk, ja nedzīvojas visu dienu. Mēs arī vairāk sliecamies uz to, ka nē. Pilsētā pietiks ko redzēt un darīt.

uz mūsu baru Billundā viesnīca maksāja 4x dārgāk nekā māja ar 3 guļamistabām

Mums arī divatā Billundas viesnīca sanāca diezgan sālīti, un jo tuvāk brauciens, jo vairāk nelabi no domas, ka būs tāds cipars jānoliek tikai par gulēšanu un brokastīm. Uz vietas izvēle maza, un Dānija nav lēta zeme. Tagad viss ir super, un nieka 25 minūšu brauciena attālumā.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Paprika

inkarmo
Es arī tikai ar savu mašīnu esmu bijusi Energylandia. Tam parkam mierīgi var plānot visu dienu. Būs ko darīt. Esmu bijusi vairākas reizes, nekad nav pāri palicis laiks pašas Zatoras apskatei.

Ne pārāk bagātīgs info par autobusiem https://energylandia.pl/dojazd/autobus/

Visi jau nevar buut balti, puukaini un nevainiigi...

Juniors

EnerguLandia pavadīju pēdējos trīs gadus, brucu ar mašīnu, kamēr Latvijā plosījās Kovids. Ko varu teikt-pēdējos divus gadus vajag 2 pilnas dirnas

Lācis

Indza
Es biju pārsteigta par naktsmītni Lalandia Billund, tur cena diezgan pieklājīga un izrakstoties vēl papildus jānorēķinās par izmantoto apkuri, elektrību un ūdeni. Arī dvieļi un gultasveļa cenā nav iekļauti.

123654

Indza

Varbūt vari uzrakstīt, sīkāk par sabiedrisko transportu no Billundas uz Vejle? Kur pirkat biļetes, bērnu biļetes utt.?

Ko ieteiktu apskatīt Vejle?

123654
Man Indza ļoti palīdzēja, nošpikoju viņas plānu ar dzīvošanu Velje. Paldies viņai milzīgs Starp pilsētām ir pusstundas brauciens - Velje autoosta ir galapunkts. Pretim Legoland ir pietura + tas pats autobuss brauc arī uz lidostu. Instalē Mobilbillet, tur var redzēt, cikos nāks autobuss un samaksāt arī par biļetēm ( man gan šis nesanāca, nezinu, kaut kas ar karti nebija, tāpēc nācās maksāt skaidrā naudā - lidostā skrēju izņemt naudu no bankomāta, arī Velje autoostā ir bankomāts ).

Papildināts 07.01.2024 16:53:

Jā, bērns līdz 12gv brauc bez maksas.

Velje smuka pilsētiņa. Pastaigājām pa gājēju ielu, daudz veikaliņi, paēšanas vietas. Aizgājām apskatīt arī to īpašo Viļņu māju.

Viesnīcu paņēmu lētāko, atrodas blakus autoostai, ļoti ērti. Nebija nevainas.

Papildināts 07.01.2024 16:56:

Legolande bija uz 2 dienām, bet,manuprāt, šis ir tas gadījums, kad 1 diena drusku pa maz, 2 riktīgi par daudz!

Papildināts 07.01.2024 17:00:

Jā, Indza iereklamēja tuvējā lielveikalā Velje taizemiešu bistro. Tur liela uzvēle un maksā par svaru par salīdzinoši saprātīgu naudu. Var ņemt arī līdz. Jo citādi Dānijā cenas jūtami augstākas. Arī uz Legolandi ņēmām ēdienu/dzērienu līdz, lai nav jāēd uzvietas.

Indza

Dūducis*
Paldies par labiem vārdiem, prieks, ka pieredze noderēja!

123654

Sab. transporta biļetes Mobilbillet aplikācijā. Bērni līdz 12 gadiem brauc bez maksas un viņiem nav nepieciešama atsevišķa biļete. Šoferim parāda biļeti telefonā un brauc kur vajag. Oficiāli skaitās, ka pie vadītāja ar maksājuma karti norēķināties nevar, tomēr pieredze rāda, ka var gan - kā paveicas ar vadītāju. Nekādā ziņā neiesaku uz to paļauties.

Var izmantot biļešu automātus lidostā. Iepriekšējā ceļojumā (no Bilundas lidostas uz citu pilsētu, ne Vejle) tā darīju, bet tāpat nācās instalēt aplikāciju, jo otrā galapunktā automāta nebija, un skaidras naudas dāņu kronās arī man nebija. Tajā reizē redzēju, ka var tomēr samaksāt arī ar karti pie vadītāja. Arī Legolandes pieturā sieviete pirms manis visai savai ģimenei biļetes nopirka ar maksājuma karti. Pims tam bija ļoti uztraukusies vai izdosies, jautāja man padomu. Bet, kā jau teicu, paļauties uz to nevar.

Ko ieteiktu apskatīt Vejle?

Pilsētas vēsturiskais centrs neliels, bet glīts. Mums arī ļoti paveicās ar skatu pa viesnīcas logu. Ir gājēju iela, neliela promenāde gar pisētas kanālu, vairākas pludmales. Mēs braucām uz Albuen pludmali pie Fjordu tilta, iespaidīga vieta - padsmit minūtes ar autobusu turpat no autoostas, pie pludmales pietura arī tuvu. Pa ceļam var redzēt arī jau pieminēto viļņu māju un Fjordu ēku. No centra līdz abām var arī aizstaigāt kājām. ĻOTI iesaku Okolariet zinātnes centru. Ieeja par brīvu un ir atvērts arī svētdienās.

Lielveikals Bryggen arī skaitās pie apskates objektiem, mēs dzīvojām turpat pāri ielai. Tur pirkām pārtiku un ēdām jau minētajā bistro. Kad meita piekusa, atvilkām elpu uz diezgan apdzīvotā kanāla malas trepēm. Laivotāji, supotāji braucot garām smaida un māj, visādi putni, vietējie piesēž uzkost vai kafiju iedzert, dažas dāmas pat nelielu pikniku bija sarīkojušas ar gadautu un stikla gāzēm - tāds vietējais kolorīts.

Kamēr bijām Vejle, tur notika pāris lieli pilsētas pasākumi, vienā sanāc arī piedaīties. Forši redzēt vietējo dzīvi un aktivitātes.

Mums Legolande ļoti patika, un pietika ar vienu dienu. 2 dienas būtu bijušas nevajadzīga laika un naudas tērēšana. Bet tas kā kuram, protams.

Pēdējās izmaiņas: Indza, 07.01.2024 19:14.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

123654

Indza Dūducis*

Paldies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16646341