Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauni MK noteikumi par bērnu ceļošanu

Likuma vārdā

Meitenes, vai ceļošanai no UK uz LV man bērnam, kas lidos ar omi, pilnvara var būt latviski vai man tā jātulko??? Mamma ne vārda nesaprot un nerunā angliski.

boblija

A kam tev pilnvaru? Es nedēļu atpakaļ.runāju ar air baltic pārstāvjiem par bērna ceļošanu. Vajadzīga tikai pase. Tas gan par desmitgadnieku...

ja jau Jūs visi apkārt esiet tik svēti, tad vakaros aizlūdziet par mani- grēcinieci...

Īsta latvieša sakāmvārds: “Bez svešām neveiksmēm dzīvē ir arī citi prieki.”

saviem bērniem mēs varam atstāt divas lietas - spārnus un saknes. pirmos, lai varētu aizlidot un otros, lai būtu, kur atgriezties...

varbut kada zinas , cik tad isti taa pilnvara bernam lidz 18 gadu vecuma izmaksa, apzvaniju dazus notarus, katram sava summa

Bella Ragazza

Peleka
apzvaniju dazus notarus, katram sava summa
Tik arī maksā.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

Bella Ragazza
nu es domaju, kaa ir kada noteikta takse nevis pie viena maksaa tik pie otra tik

Bella Ragazza

Peleka
Par dažiem pakalpojumiem ir noteikta takse, par citiem nav.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

nero

Ceļojuma atļaujai visos notariātos bija noteikta cena (iepriekš bija 14Ls), tajā neietilpst dzimšanas apliecības apliecināta kopija, kas ir pielikums atļaujai un tulkojumi.

Papildināts 13.06.2014 09:05:

http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/ari-17-gados-vel-ir-berns-par-izcelosanas-atlaujam-ja-uz-arzemem-dodas-bez-vecakiem.d?id=44606704

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

Fiksais jautājums iz tēmas "drošības pēc". Tātad ir uztaisīta pilnvara, lai bērns kopā ar vecmāmiņu varētu aizbraukt ciemos pie radiem Krievijā. Ir skaidrs, ka pilnvara ir izceļošanai un tā pamatā vajadzīga LV robežsardzei. Jautājums - vai vajadzētu pilnvaru iztulkot arī krieviski?

nero

blaze
Krieviski - obligāti!

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

nero
Vai varu precizēt - kādēļ? Nu vienkārši laiks ir pārāk mazs līdz izbraukšanai, ja jāsteidzas, tad lai būtu zināms, kur to prasīs Krievijas puse, jo tas tomēr ir izceļošanas dokuments. Izraku internetu krustu - šķērsu, arī Krievijas lapas... nekur nekā nav teikts par svešas valstspiederīgo nepilngadīgo ievešanu... tikai par savas valstspiederīgo izbraukšanu/iebraukšanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16824804