Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtridžu uzpilde, lai nav jāpērk jauni

integrācija

Domāju, ka visus printeru kārtridžus var pa lēto uzpildīt, lai nav jauni jāpērk. Bet nē! Nopirku Lexmark printeri, kad tam beidzās krāsa, nesu uzpildīt uz tuvāko vietu, kur pilda... darbinieks tikai norādīja uz maziem burtiem rakstītu info uz kārtridža, ka to nevar otrreiz uzpildīt!

Pāris reizes pirku, bet tad parēķināju, man šķiet, ka man ir izdevīgāk nopirkt jaunu printeri, kam var pa lēto uzpildīt kārtridžus, nevis katrreiz, kad beidzas, pirkt dārgu oriģinālo kārtridžu iepakojumu!

Labi, aizgāju uz veikalu, tur 2 printeri pa vienādu cenu: Epson un Canon, domāju ņemt to, kam varēs uzpildīt kārtridžus, bet pārdevējs nemācēja man pateikt, vai viņu kārtridži būs uzpildāmi... uz tiem derīgo kārtridžu iepakojumiem arī nav tādas informācijas. Kā lai zina, kurus varēs uzpildīt?

Uzpildīt varēs tos, ko kārtridžu pildītāji pedāvā.

Te, piemēram, 333 dažādi tintes kārtridži. Te, droši vien.

Pērkot jaunu printeri - neļauj sevi maldināt. Tu pērc nevis printeri, bet pienākumu to pēc tam apkalpot. Printera cena nav adekvāta, un parasti ir mazāka, kā pirmā pilnā oriģinālā kārtridža iegādes cena.

paldies, bet es atrodos Britu salās. problēmas būtība, manuprāt, ir, ka viņš izlasīja uz tā kārtridža, ka nav uzpildāms. bet kā tad lai es, blondīne, zinu, vai tad, kad nopirkšu citu printeri, ka tam arī uz oriģinālajiem kārtridžiem nav tas pats rakstīts?

varbūt lexmarkam tikai nevar? man sen atpakaļ bija canon, tam Latvijā pildīja, varbūt pastāv cerība, ka canonam visi ir pildāmi?

Lexmark taču ir tikai firma.... Kā lai citi blondie zin, kas tev tas par modeli, lai pateiktu ir pildāms vai nav?

mjā, man arī ar Lexmark tā gāja, nācās pirkt katru reizi jaunu.. iesaku patiesi nomainīt printeri!

Pirmkaart, bez orgjinaalajiem kartridzhiem ir aftermarketa razhojumi, apmeeram uz pusi leetaaki. Otrkaart, uzpildiit var principaa visu, pirms kaada briizha Latvijaa var uzpildiit arii Epsona kartridzhus, ko liidz shi visu laiku uzskatiija par neuzpildaamu. Tikai ieprieksh vinjiem nomaina mikrochipu uz paarrakstaamo.

Faktiski, tintes kartridzu uzpilde ir primitiiva, jo parasti tas ir tikai konteineriitis ar tinti. Pamataa probleemas sagaadaa iemoteetais chips, kas zinjo par tintes liimeni un tai izbeidzoties, tas nav paredzeets paarrakstiishanai. Liidz ar to, tiek uzskatiits, ka tie nav uzpildaami. (peedeejaa laikaa ar tadiem saak aizrauties visi razhotaaji)

Atseviskji razhotaaji kartridzhaa iemontee arii pashas tintes sprauslas (HP), kas kartridzhu padaraa ljoti daargu, bet toties tas ir labi no viedoklja, ka ja sprausla aizliip, tad nav jaaveic daargs un parasti nerentabls printera remonts (parasti ar to greeko Epsons, apmeeram peec 2 gadu lietoshanas vai arii ja printeri izmanto reti) pietiek nopirkt jaunu kartridzhu un atkal viss straadaa...

Mums shiet diemzheel laikm buus gruuti konsulteet par kartridzhu uzpildes iespeejaam Britu salaas. :)

Es ieteiktu aizdoties uz vietaam, kur to kartridzhu uzpildi veic, un paintreseeties par vinju viedokli un iespeejaam.

Убил женщину - спас бобра... белку... норку... крокодила...

kārtridžu uzpilde ir vakardiena - tagad normāli lieto nepārtrauktās tintes padeves sistēmas ( continuous ink feed system ). Protams jau printeri pērkot vajag konsultēties vai viņus varēs izmanto šādā veidā. Viens kantoris kas ar to nodarbojas ir http://www.drukaletak.lv/ , bet man nav atsauksmju vairums to kas to ir izdarījuši ir paši pirkuši visu vajadzīgo internetā.

integrācija
Man ari Lexmark, un melnbalto kartridžu pildu pats. Nopērc printeru tinti un medicīnisko sprici. Kad kartridžs tukšs ar karstu adatu izkausē divus caurumiņus tā korpusā. Darbojies uzmanīgi, ar sprici pa vienu no izveidotajiem caurumiem, to uzpildi. Caurumiņus, pēc uzpildes, vari piesegt vai nu ar skoču vai lipigo papīra lentu. Datorā iestati, kā jaunu kartridžu un viss notiek . Nākošās reizes tik atliek noņemt skoču un atkal papildināt tinti

Kā ir, tā ir !

Es pildu savus kartridžus www.ABCserviss.lv gan lāzera gan tintes. Ļoti Ērts serviss tikai piezvanu atnāk tehniķis paņem kartrižu, atved atpakaļ pārbaudu kvalitāti un tad maksāju tinti uzpildīja manā klātbūtnē un maksāju arī pēc pārbaudes tikai 2Ls par manu PG-40 melno kartridžu. Pildot tintes kartridžu man pastāstīja dažus knifiņus kas jāzin (piemēram par speciālo instrumentu ar kuru no tintes kartridža galviņas ar vakumu asūkt tinti, lai izvelk ārā aizsērējumus) un piedāvāja tinti lai varētu pats pildīt tagat pildu savu PG-40 pats un man izmaksā viena uzapilde aptuveni 1Ls - ar lāzera kartridžiem pats neņemos, viņus jauc pilnīgi ārā tīra, un tas toneris esot ļoti kaitīgs, viņu nedrīkstot ieelpot..

priecāšos ja kāds man pastāstīs kā pildīt CLI-8 kartridžus, ABC viņus nepilda jo jauni maksā ap 2Ls - bet es tomēr gribētu jo esmu dzirdējis ka viņus tā pat var par 1Ls mājas apstākļos pildīt.
paldies =)

Mēmais

AoyD-
es kaut kā nevaru atrast to abcserviss.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16911172