Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtridžu uzpilde, lai nav jāpērk jauni

integrācija

Spoks

Mēmais
ta viņa(viņš) arī lasīt nemāk, ka autore atrodas britu salās diezvai uz LV braukt pildīt kārtridžus būs ekonomiski izdevīgi

Papildināts 02.05.2013 13:55:

man kaimiņiene teica, ka varot CLI-8 uzpildīt pa Ls 0.75

par kādām britu salām jūs runājat
kurš var iedot linku CLI-8 kartridža uzpildei

paldies

Nu lūk arī atsauksme par Drukā lētāk.lv .

Nopirku par Ls 100 ar astīti Printeri ar tintes sistēmu.

Pirmajās lietošanas dienās kaut kas uzkārās un visu laiku rādīja Paper Jam. Firmas pārstāvis arī nesaprata kas par lietu, jo papīrs iestrēdzis fiziski nebija. Apmainīja. Un nu sākās īstas problēmas. Tā tinte sprauslās vai nu aizkalst, vai kas par problēmu, bet no 200 lpp ko izprintēju tikai ap 20 ir labas. Pārējās ir vai nu baltas lapas, vai katra 2-3 rinda tikai utt. Ideja ir lieliska- lieli bondzeļi ar tinti blakus printerim, taču neērtības, jo izdrukāt ta nevar, diemžēl nomāc prieku par lielo tintes daudzumu. Tāpēc visdrīzāk šodien vedīšu atpakaļ, lai atgriež naudu. Diemžēl.

Vai kāds var ieteikt lāzerprinteri- var būt lietots ap Ls 150.

Paldies.

Ak dievs, jauns laazerprinteris (melnbaltais) maksaa ap 50 ls. Kraasainais HP jauns pirms gadiem 5 maksaaja 160

Tieshaam ir probleemas izmantot interneta iespeejas?

Mineetajaa gadiijumaa ne jau tintes sisteemaa ir probleemas, bet pashaa printerii, lai tachu paardeveejs sho probleemu risina. Luuk galvu aizkalsshana, taa ir nopietna probleema. Visticamaak, tiek izmantotas suudiigas kvalitaates tintes un noteikti ne printera razhotaaja rekomendeetaas.

Mans raksturs ir normāls - tev vienkārši ir vāji nervi

Sievietes ir kā cepumi, kamēr nav mikli, laužās!

Sekss -tas nav pats galvenais dzīvē. Galvenais ir - lai tas neapniktu!

Katram cilvēkam ir tiesības būt muļķim. Bet ne katram ir drosme šīs tiesības izmantot!

Gudrie cilvēki, pasakiet, vai esmu apčakarēta? Aiznesu uzpildīt savu lāzerprinteri (Samsung ML 2165) un man jau salīdzinoši ātri sāka mirgot sarkanā lampiņa (kad nopirku varēju izprintēt daudz vairāk), bet tagad pēc idejas vajadzēja taču iet ilgāk? Tā es vismaz saprotu, ka pērkot printeri, toneris nav max pilns, ātrāk beidzas, bet pēc uzpildes varot izprintēt vairāk, bet man ir otrādi...

Saaksim ar to, kur nesi pildiit?

Es neapgalvoshu par modeli, bet mums darbaa arii ir liidziigs Samsungs un puisis, kas kaarto jautaajumus saistiibaa ar biroja darbu saciija, ka vieni pildiitaaji ir kaut ko dariijushi ar kartridzhu vai printeri, jo tam esot kaut kaada fishka attieciibaa uz atkaartotaam uzpildeem, un tagad varot drukaat daudz vairaak. Bet sakumaa arii bija ljoti biezhi jaapilda.

Bet nevajag to uztvert kaa absoluutu patiesiibu, varbuut es kaut ko esmu ne taa sapratis. Labaak pildiit sakariigaa kantori ar pieredzi shaados jautaajumos, nevis nezinaamos leetuchos.

Veel jau liela nozime ir lapas apdrukas lielumam, ja daudz teksta bilzhu, toneris pateereesies vairaak. Iesaku izlasiit instrukciju un pie katra kartridzha mainjas izdrukaat lapu ar nodrukaato lapu uzskaiti. Tad varees saliidzinaat objektiivu nodrukaato lapu daudzumu.

Katram cilvēkam ir tiesības būt muļķim. Bet ne katram ir drosme šīs tiesības izmantot!

Manā ģerevņā nav lielas iespējas izvēlēties, kantoris ir SIA "MEANS", samaksāju 20 Ls.

Jāpaskatās, kādas ir iespējas skaitīt lapas un turpmāk laikam jāpērk jauns, tad vismaz zinu, par ko maksāju.

Es savam Brother ebajā pasūtīju 5 kasetes par 5Ls no UK un printē ideāli.

evelīna30

Tevi aplaupiija. Pie tam taa riktiigi. Es momentaa atradu uzpildi par apmeeram 7 latiem. Videeji ap 10 latiem.

Es sazinaatos ar kaadu nopietnu Riigas kantori un risinaatu jautaajumu kaadaa veidaa var suutiit uzpildei uz Riigu.

Izlasi, ko raksta par kartridzhu chipu programmeeshanu.

Vispaar buutu laiks iemaaciities izmantot interneta iespeejas...

robchix
gribējās "uz sitiena" uzpildīt un neplānojās tuvākajā laikā brauciens uz Rīgu. Man pārprogrammēja un ielika čipu. Man degvielā aiziet ap 8 Ls uz Rīgu, tad nu iedomājos, lai ir drusku dārgāk, bet nav nekur jābrauc. Dabūju mācību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16911172