Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtridžu uzpilde, lai nav jāpērk jauni

integrācija

Mums ir vecs tintes printeris. Vairākas reizes mocījāmies ar kārtridža uzpildi - tinte kalta cieta, nekāda jēga nebija. Jaunu oriģinālo kārtridžu pirkt neredzēju jēgu - maksāja tik pat cik jauns printeris. Man ieteica pasūtīt kārtridžu no ebay (ne oriģinālo protams). Cena bija ļoti pievilcīga. Tagad printeris strādā uz nebēdu


Spoks

vispār jau vajag paskaitīt izdruku skaitu, varbūt lētāk ir nest drukājamo printēt uz kautkurieni pa 5 (?) santīmi lapā nekā pirkt printeri pa latiem XX un čakarēties ar galvas tīrīšanu un kārtridžiem. ja gribas tepat un tūlīt, jāpērk krāsainais lāzernieks

evelīna30
Ar tiem jaunajiem printeriem ir sekojoša fiška- jo lētāk maksā printeris, jo proporcionāli dārgāk sanāks maksāt par jauniem izejmateriāliem. To jau vairākums zin. Ražotājs tajās saucamajos "starta kārtridžos " iepilda tonerīti pusi un pat dažos 3 un 5 reizes mazāk kā nepieciešams, lai izdrukātu nepieciešamo lapu daudzumu. Tad klients ir spiests pirkt kārtridžu par cenu, kas pārsniedz paša printera cenu! Protams, izeja ir- uzpilde, bet šeit atkal jautājums- vai ir vajadzīgie izejmateriāli. Vienkārša kārtridža uzpilde nepalīdzēs, nepieciešams arī čips. Ja viss ir korekti izdarīts, tad Jūsu gadījumā kartridžam ir jānostrādā 1500 izdrukas (ja netiek printētas lapas ar pārāk lielu noklājumu) un printeris signalizē, un apstājas, kamēr neveic atkal uzpildi. Ja tiek drukātas aplikācijas ar lielu noklājumu, tad vienkārši kādā brīdī izdrukām veidojas bālas joslas. Pārbaudei, printeros ir info, par izdruku daudzumu. Nezinu ko džeki programmējuši, varbūt printerim citu versiju mainījuši, bet parasti pēc tāda tipa darbībām čipu vairs nevajag un drukāts tiek līdz baltajām loslām uz izdrukām, līdz ar to izprintēt vajadzētu spēt vairāk.Kāpēc mirgojās sarkanā lampiņa, tur jāskatās konkrētais gadījums, ko šamie tur programmējuši ?

Mēmais

Tur jāskatās kāds konkrēts printeris ko šim tā lampiņa nozīme. Un viss.


te ir mazs ieskats kā notiek kārtridžu uzpilde
https://www.youtube.com/watch?v=pI7RGTPIiQ4
varbūt kādam pašam sanāk uzpildīt
ja ne tad tikai uz www.abcserviss.lv

https://www.euronics.lv/t/111023/it-tehnika/tintes-printeris-l1110-epson/c11cg89401

"L1110 komplektācijā ietilpst tinte, kuras pietiks līdz pat trim gadiem, un tas var samazināt drukāšanas izmaksas par pat 90%."


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Tagad jau vairāk nav aktuāla kārtridžu uzpilde. Protams saprotu visas zaļās lietas, taču kātridži maksā brīžiem pat lētak nekā uzpildīšana, kā arī kvalitāte uzpildītajiem kārtridžiem ir krītās ar katru reizi. Paskaties kaut vai te Printeru Kārtridži - https://printeru-kartridzi.lv/. Pēdējo reizi pirku te. Diesgan normāla kvalitāte. Nē nu ja nodarbojās ar baigo kapeiku skaitīšanu, var jau arī pats mājās pildīt.

rabarbere

arī kvalitāte uzpildītajiem kārtridžiem ir krītās ar katru reizi.
Njā, man vairs galīgi neapmierina izdrukas kvalitāte kopš pēdējoreiz kārtri'džu pildīja. Uzreiz jau nesu atpakaļ un sūdzējos. Palika labāk, bet tāpat nav vairs tik skaidras izdrukas kā agrāk. Printeris gan arī vecs (tik mājas apstākļos reti lietots). Nevaru saprast, uz ko gatavoties - pirkt jaunu printeri vai varbūt pietiks ar jaunu kārtridžu?

Spoks

nez
es, kā jau no laukiem, šādu jautājumu uzdotu kartridžu pildītavā
ja latviski - laikam jau ka nevar vienu un to pašu kārtridžu pildīt n reizes


rabarbere

n=2 manā gadījumā. Nav tik daudz, manuprāt, lai būtu stipri nolietots.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16911172