Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lūdzu padomu kodēšanai!

Rudeniite

Lūdzu, lūdzu, palīdziet ar reālu ieteikumu, kur varētu alkoholiķis nokodēties pret alkoholismu!!! Cilvēks iet postā, pats apzinās savu slimību un beidzot ir gatavs kodēties.

Ja viņs tiešām apzinās, un vēlas ārstēties, tad nevajadzētu izvēlēties kodēties. Cik esmu dzivē redzējusi kodētus dzērājus - visi ir atkrituši atpakaļ dzeršanā, tikai pēc tam nāk līdz psihes traucējumi, reizēm pat ļoti bīstamā veidā.

Varbūt var atbalstīt un pieskatīt to cilvēku posmā, kamēr viņs pierod pie dzīves bez alkohola? (Zinu vienu veiksmīgu gadījumu, kad cilveks atrada sev patīkamu darbu, un dzeršanu atmeta kā traucējošu.)

Es negaidu, kad beigsies negaiss. Es dejoju lietū.

azzulum
Ui, nevarēs pati (runa par sievieti) atmest bez medicīniskas iejaukšanās! Alkoholisms 7 gadu garumā. Taču pati vēlas tikt vaļā, mokās, jūk jau prātā.... Ir jādara kaut kas steidzīgi! Es arī esmu dzirdējusi negatīvu par kodēšanos, bet tā liekas visātrāk iedarbojošākā metode.

Ir dziednieki, kas ārstējot alkoholismu. Kodēšanu gribētu tomēr ieteikt kā pēdējo līdzekli, ja nekas cits nelīdz.

Zini, kā vislabāk būtu - lai tā sieviete pati pameklē google informāciju par dziedniekiem, ja viņa grib ārstēties, tad pašai jāsameklē dziednieks, ar kuru uzreiz jutīs saikni (vai uzticēsies tiesi viņam, kuru pati izvēlējusies). Es pavirši apskatījos, ir izvēle :)

Un cerams, kāds arī šeit kādu dziednieku ieteiks :)

Es negaidu, kad beigsies negaiss. Es dejoju lietū.

Zinu pāris cilvēkus, kuri brauca kodēties uz Straupi. Tur sakot, ka šī kodēšana darbojas pusgadu. Man zināmie cilvēki tiešām ālkoholu lietot ir pārstājuši. Viens kodējās pirms pāris mēnešiem, otram jau tas pusgads ir garām.

Kodēšana savā būtībā ir negatīvās informācijas iekapsulēšana, ne likvidēšana. Zinu, ka cilvēkiem ir palīdzējis atrodot savas dzīves jēgu, bet ne citos. Pašai sevī.

Visuma simfonija

Iesaku Biķernieku slimnīcā (SIA "Līdzjūtiba") ir labi kodētāji, man vienu tuvinieku nokodēja un nedzer jau 1,5 gadus, bet situācija pirms tam bija bēdīga, gandrīz par bomzi bija kļuvis.

Vai kad nokodejas uz gadu un sak.atrak.dzert ..vai var nomirt

Vilkumeitene

Leila34
Ja to dara "neuzlaužot kodu" tad tas var beigties slikti,par letāliem gadījumiem par laimi neesmu dzirdējusi,bet tikai tāpēc,ka ātrie vienmēr izsaukti.

Dzeerveniite

Iesaku dziednieci Viju Japinju. Nonems to veelmi uz pus gadu un citam taada dziive patiik un nemaz neatsaak.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16969712