Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mitruma savācējs (gaisa sausinātājs)

K e i t a

Sveiki!

Vai kādam/kādai no jums gadījumā nav mitruma savācējs/gaisa mitrinātājs, kuru varētu iznomāt (par ne pārāk lielām naudiņām)?

Ļoti vajadzētu. Firmas, kas iznomā, prasa ap 10 Ls/diennaktī. Nopirkt jaunu (ap 200-300 LVL) šobrīd nesanāk. Bet ļoti vajadzētu. :(

K e i t a
Mēs aizvakar nopirkām par 140 Ls - funkcionē labi, kaut arī no relatīvi lētā gala. Bet nu jā - aizdot nevarēšu, jo paši aktīvi vācam mitrumu

Mums tas pats.....pašiem vajag, jo tagad pats laiks, kad mitrumu savākt un diez vai tie kam nevajag tādu vispār iegādājas.....:) Tāpēc iesaku iegādāties savu (~150Ls), jo tas atmaksājas vinnozīmīgi.....:)

mitruma savācējs/gaisa mitrinātājs
ir tāds aparāts 2 in 1 ??? Gan mitruma savācējs, gan mitrinātājs vienā aparātā?

Eva Anna
Mitruma savācējs/ gaisa sausinātājs... nevis mitrinātājs pārrakstījās cilvēks... takš tēmā ar skaidri saprotams, par ko runa ;)

Mainīja Emilya, 29.09.2010 13:37:24

K e i t a
iesaku pameklet E-bay,tur reizem var dabut pa 50eur-un normalu.

pārrakstījās cilvēks...
Emilya
un es jau cerēju, ka ir 2 in 1 un nevajadzēs 2 aparātus pirkt... Mums arī aktuāli laikam būs. :(

Eva Anna
Jā, mums ar būs jāpērk 2 aparāti ;) Bet nu viens labums ir - gaisa sausinātājs un gaisa attīrītājs 2 in 1, tiešām attīra gaisu no smakām - mūsu gadījumā pelējuma smakas...

tā,tā meitenes mani ar intresē šis pasākums-kā jūs nospriežat kad vajag to mitruma savāceju mājāsun es tā domāju vai nav tā ka viņs baigi gaisu sausina

Emilya
Kur jūs pirkāt? šodien izmalu vairākus veikalus (t.sk. Depo, K-Rauta, Cita santehnika), visur rausta plecus un saka, ka tādu nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16993739