Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mitruma savācējs (gaisa sausinātājs)

K e i t a

v
nezinu mums arī guļamistaba tikai bija lielā problēma, par pārējām telpām nav ne jausmas ;)

Emilya
a kā jūs iedomājieties ka vajadzētu mitrumu pamērītman kamēr nebija barometrs bija miers mājā,bet tagad liekas ka mitrums ir visures nesaprotu-jūtamies labi,nekas nekur nepelē,ja nu vienīgi tur kur krāns bija pilējis papelēja,bet tas ar ir iekšiena un tā ir skaidene-nu to novērsīsim,jo tas jau ir ļoti sen,bet sienas sausas nav nekas norasojisai nesaprotu

v
mēs nemērījām... tanī brīdī, kad matracis sāka pelēt un katru dienu apakšpuse bija pilnīgi slapja, sapratām, ka kaut kas jādara. Nu mums, diemžēl situācija tāda, ka matracis stāv uz grīdas - vecas grīdas... zinu, ka apakša neelpo utt. :( Bet pirkt gultu, ja pusgada laikā plānota pārvākšanās, diemžēl ir neekonomiski, eh, bet tas jau cits stāsts ;)

Emilya
nu skaidrs-man nekas nesmird un nepelē-visi stūri sausi-pat ar bateriju visu izskatijutagad kad kurinam un vēdinam(to pat nevar just kad logs vaļa)tad ir uz 70%atstāšu naktī uz ziemas vēdināšanu logus-redzē kas tad būsbet laikam tas mitruma savācējs būs jāpērk jo paredzēti visādi remontdarbi un tā un te jau nav mūra sienas-viena vienīga skaidene-tāpēc ar iztraucoskurā veikalā pirki un par cikman jau gribas apskatīt un apstaustīt taka neta veikali man nederPaldies par ifo

v
http://www.klimatapasaule.lv/sausinataji

tur var aizbraukt un apstaustīt, man gan to taustīšanu vīrs izveica šausmīīīīīīīīgi nepatīk iepirkties

amama
pirms nedeeljas redzeeju Kurshos. pie tam ne par 150Ls, bet kautkaadiem paardesmit. tieshi noskatijos, ka man ar dereetu, bet nebija laika peetiit kas un kaa.

teite
tas nebija mitrinātājs? sausinātāji tik lēti nevar būt.

par izmaksām:

mēs nopirkām šitādu http://www.klimatapasaule.lv/sausinataji/ballu-dehum/55-ballu-bdh25l

pēc manas saprašanas, tas tērē elektrību 320 vati stundā, ja kvats maksā 0,0743, tad sausinātājs patērē pa rupjo 3x lētāk, stundā apm. 2.5sant., ja darbina 24h, tad tas ir 60sant. dienā palabojiet kāds, ja nepareizi.

any
Šis ir no extra lētā gala un tāpēc ir arī par pārdesmit Ls nopērkami citi kā raksta teite. Mums mājās bija viens mazs no extra lētā gala un arī tas smuki savāca mitrumi. Bet nu protams, ka tas nestāv blakus tiem no dārga gala :)

tas stop humidity ir galīgs sūds. neiesaku tērēt naudu. to nopirkām kādu nedēļu pirms Ballu, pa nedēļu savāca tikai apm.1 cm ūdeni tajā traukā (hidrometrs rādīja 85% mitruma gaisā). tajā pašā laikā Ballu savāc 3-4litri dienā.

tas stop humidity ir galīgs sūds. neiesaku tērēt naudu
Man tieši bija doma šito nopirkt (Metylan Stop Humidity). Vai tiešām ir tik slikts, varbūt kādam ir labāka pieredze?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16993739