Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mitruma savācējs (gaisa sausinātājs)

K e i t a

Es te skatos, ka visiem ir problēma ar mitrumu dzīvoklī. Bet man ir problēma, ka mājā ir ļoooti liels mitrums pagrabā (~ 70m2), līdz ar to, vēlētos noskaidrot, vai pie tāda mitruma, kad grīda fiziski ir mitra (nevis slapja ar peļķēm) ir kas līdzams ar šādiem aparātiem? Un vai tiešām aparāts par ~ 150Ls spēs man palīdzēt un gaiss būs sauss un lietas nepaliks mitras?

iuz

par daargajiem nezinu, bet iespejams ar laiku naaksies iegaadaaties. Bet vakar nopirkaam taa saucamo suudu pa 5LS (Stop Humidity). Telpaas kuraas mitruma liimenis bija 90% vajadziigo 50% vietaa, shoriit logi bija sausi un pashaa aparaataa peljkje, kas noziimee, ka tomer straadaa. Bet paldies par info, nemaz nezinaaju,ka ir taadi kruti aparaati

chirka81

ar ko var izmērīt mitrumu dzīvoklī?

Es+vīrs=un puncīte!

iuz

chirka81
nu mums atnaaca no namupaarvaldes un izmeerija. Bet cik saprotu no diskusijas, tad to meeriitaaju var iegaadaaties.

Pīlādze

iuz
Kur to Stop Humidity meklēt - būvniecības preču veikalos?

Mūsu darzā nekas īpašs neaug. Vienīgi izžautā veļa.

Un bērni.

AYLIE
Veelamais mitruma liimenis cilveekam ir ap 50. Nu ja logi Tev mitri, tad nekaadaa gadiijumaa mitrinaataajs Tev nav vajadziigs, gaiss jaasausina. Un negaidi, kad saaks puut loga ruutis, sienas vai palikt mitras dreebes............. musm mitruma līmeni rāda 35-40, bet logi raso, sienas pelē........... :9 A ko darīt.

Pīlādze
kolēģe pirka iekš Depo. tur esot divi varianti, iekšā liekamas tabletes un tāds kā maisiņš. nezinu, kur atšķirība, bet tas maisiņš esot daudz izdevīgāks. viņa izmēģināja abus variantus.
vēl to uzparikti redzēju IKI (Ziepniekkalnā). tad gan jau citos ar jābūt. bet tikai ar tabletēm.

Pukainais
varbūt mitruma rādītājs jums sabojājies? jo pie mitruma 35-40 nekas nebūs slapjš

amama
nu paldies par ideju, pārbaudīsim ar citu mitruma mērītāju.

Pukainais
A kur Tu tiki pie mitruma mērītāja? Es visur šo mērītāju izmeklējos, nevienā veikalā neatradu.
Un iegādājos mitruma savācēju nemaz nemērot, jo zinu, ka katru rudeni dzīvoklis mitrs. Tagad, ieslēdzot šo mitruma savācēju, uz tā paša aparāta parādās kāds mitruma līmenis ir dzīvoklī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16993739