Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mitruma savācējs (gaisa sausinātājs)

K e i t a

aiza21
Man ir Argo. virs 100ls. Vakar vakarā ieslēdzu. šorīt jau ~2l ūdens. Uzstādīts uz 60% mitruma. Kad mitrāks ieslēdzas, kad sasniedz 60% izslēdzas.Mitrumam telpā cilvēka komforta līmenī jābūt 50%. Ja ir 30% kā norādīja iepriekš viens komentārs- tas ir par maz. Parasti sadzīves sausinātājiem ir uzstādīts ka zemākais posms ir šie 50%-60%. Sausinātājs jāpērk vadoties arī pēc ražības. Cik m3/h nosausina. Ja teikts, ka sausina 40m2, tad tomēr vienā telpā griestu augstums ir 2.5 un citā 4m, kas nozīmē, ka ar augstiem griestiem telpā iekārtu vajag jaudīgāku.Labāk vērsties pie speciālista, kas izstāstīs, kuru labāk izvēlēties. Sausinātāji ir arī xnet.lv internetveikalā.

Mums bija problēma ar mitrumu dzīvoklī. Hidrometrs rādīja 80 %, īpaši jau reizēs, kad veļa izmazgāta un jāžāvē iekštelpās. Tagad, kopš nopirkām Ballu ( 140 ls) mitrumsavācēju viss ir ļoti labi. Veļa izžust ātri ( vakarā sakarinu, novietoju kāda metra attālumā savācēju un no rīa praktiski sausa- tādos gadījumos ir pa nakti apmēram 4-6 litri). Mēs pirmās dienas turējām ieslēgtu praktiski vislaik, bet tagad, kā vairs nav tik mitrs, tad slēdzam veļas mazgāšanas reizēs un arī tad, kad ārā ļoti lietains laiks.

Nosūcēju pirkām veikalā uz Bruņinieku ielas, tur onka visu feini izstāstīja, galvnais, ka izskaidroja visu un atrunāja pirkt to , kas domāts lielākām platībām, mums uz 45 m2 dzīvokli ir 30m3 nosūcējs.

Un gaiss tiešām jūtami izmainījies.

īpaši jau reizēs, kad veļa izmazgāta un jāžāvē iekštelpās.

Tieši tādēļ jau speciālists ieteica mazāku sausinātāju, jo mitrums nav pastāvīgi.Tas nozīmē, ka mazākas jaudas sausinātājs šo darbiņu veiks vienkārši ilgākā laikā, ko ikdienā nemaz nevar pamanīt. Ja mitrums ir bez šīs veļas žāvēšanas, tad tomēr parasti tiek ieteikta m2 atbilstoša iekārta.


fagots

Nu tad tiem, kam sāk palikt aktuāls šis jautājums.Man jau dzīvoklī ir pārāk mitrs gaiss hidrostats uzrāda 70.

Nopirku šādu http://www.aerial.de/en/dehumidifier-houshold/cellars-living-areas/DH-18/

viegli pārvietojams, uz ritentiņiem----veļa uz balkona nežūst, nākas žāvēt istabā---tad arī ieslēdzu žāvētāju, veļa žūst ātrāk

kad ārā līst lietus, tad mitrums palielinās un vakarā ieslēdzu atkal

pirms mazgāšanās vannas istabā arī ieslēdzu un mitrumu viņš savāc labi, pelējums pagaidām nesāk plosīties

jāsaka padārgs, bet man platība 60 m2

taureniitis4

Pag.gadā ļoti sāka pelēt istabas stūris, dzīvoklī visās telpās logi aizsvīduši.. Dzīvojam te 2 gadus.. Un nopirkām Ballu.. Iesaku! Tiešām labs.. Un arī vairāk tiek izmantots,kad drēbes izliktas žāvēties,jūtami ātrāk izžūst.. Patīk,ka var redzēt,cik % mitruma telpā ir un vari noregulēt mitruma daudzumu telpā.. Kad drēbes žūst,noregulēju uz 40%,bet tā ir bik vairāk.. Spēj tik nest to tvertni uz vannasistabu un liet ūdeni ārā

Mans ir Sinclair, ne letakais, ne dargakais modelis, ap 130 Ls, ar 20 L tilpumu. Uz ritentiniem, strada loti efektivi. Troksnis mazs, tvertne jaiztukso divreiz diena,jo darbinam nepartraukti. Sakuma bija soks, kad fiziski redzams, cik daudz udens tiek nosukts no gaisa.

Ierice ielikta koridora kas ir majas vidu, ar ceribu, ka pa atvertam durvim uz virtuvi un trim istabam, sucejs pakapeniski izsusinas ari apkartejas istabas.

Nopriku savejo augusta sakuma no sejienes:

klimatapasaule.lv Matisa iela (negribejas braukt uz pardaugavu). Atveda majas tai pasa diena, loti laipni un palidzigi.

Lidz tam biju lietojusi gaisa sausinatajus ar sals tabletem vai ko tur. Pilniga naudas izmesana bez jebkadiem rezultatiem. Viekalos butu japieliek bridiinajuma zimes, ka vienigais atvieglojums, ko tie sniedz ir psihologisks.

Mēs arī pagājušajā gadā nopirkām sausinātāju, jo istaba sāka pelēt un iekšā pāri 70% mitrums (rudenī bija pat sajūta, ka gulta mitra). Nopirkām Cenu Klubā Argo, esam ļoti apmierināti - gaiss ir pilnīgi savādāks.

pekausis

Un nopirkām Ballu.. Iesaku! - Mēs iegādājāmies pagājušajā rudenī. Ir labs. Visjūtamākais
rezulāts ir kad padarbinam to bērnistabā, jo stūri tajā ir slapji visu ziemu un bērni mostas ar iesnām. Bet pēc Ballu iesnu nav.

Un arī vairāk tiek izmantots,kad drēbes izliktas žāvēties,jūtami ātrāk izžūst.. - mēs arī.

(rudenī bija pat sajūta, ka gulta mitra). un drēbes skapī arī, bonusā vēl kāda appelējusi. Tad nu skapji vaļā un ballu klāt.


In chilly conditions the water that is disregarded the virus curl may freeze. Along these lines, it is significant that a dehumidifier has a productive method of adapting to this. Mitsubishi Electric Oasis dehumidifiers use a hot gas thaw out framework, empowering hot gas to be moved into the virus loop, turning around the freezing cycle. dehumidifier Without this, a dehumidifier would have to depend on the temperature rising or utilize a force drawing warming framework.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16993739