Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar Tallink no Rīgas uz Stockholmu (kā ir?)

Ievice

Gribētos dzirdēt (lasīt) atsauksmes par šo pasākumu no šādiem aspektiem:

- komforts kajītēs (būtu labi, ja būtu atsauksmes no dažādām cenu kategorijām), kāda ir skaņas izolācija kajītēs,

- ēdiens,

- izklaidējošā programma (vai ir kaut cik baudāma vai tomēr ne pārāk),

- kāda ir publika (vai jūtami trakojoši tīņi, pārdzērušies vīrieši un sievietes labākajos gados etc.).

Par Stokholmu:

- kāds ir sabiedriskais transports no pasažieru ostas līdz pilsētas centram, kas ir visērtākais?

- kas no atrakcijām patiktu 5,5-gadīgam puikam - vai varat ieteikt ko pārbaudītu, kas varētu iet pie sirds ne tikai bērnam, bet vismaz drusciņ arī vecākiem?


ievice@inbox.lv


Kaa sanaak.... ja darba dienu reisi, tagad kugjis ir gandriiz tukssh, ja briivdienas, tad tusinji sit augstu vilni.

Trakojoshi tiinji jau buus skolnieku briivdienaas, bet ko uztraukties par sievietes labākajos gados ?

Pashlaik uz Romantikas ir manupraat patieshaam jauks shovs, arii ansamblis straadaa ar iedvesmu. Romantika protams ir jaunaaks un komfortablaaks kugjis, bet gaisa reguleeshana kajites ir labaaka uz Festivaala.


Убил женщину - спас бобра... белку... норку... крокодила...

svešiniece

Būtisks, bet iepriekš maz paredzams, aspekts ir ējš, šūpošana un cilvēka reakcija uz to.

Mums šūpošanas dēļ gāja secen izklaides uz kuģa ;)

Transports labs, ērts, ātrs, bieži staigā, pietura pie pašas piestātnes


Nebēdā nenieka,  viss būs LABI!

Ak jaa... par shuuposhanos. Viennoziimiigi labaak uz Romantikas.

Festivaals juutami zvankstaas pat baigi gludaa uudenii, nezinu kaa uz taa buutu nedaudz lielaakaa puutenaa. Romantikai ir jaabut patieshaam veetrai, lai kaut ko sajustu.

Vakar kaa reiz ar Festivaalu naacu uz Riigu... vilnju nebija kaa taadu, bet shuupoja juutami. Es nezinu kaa buutu, ja buutu vilnji ar putu galotniiteem... :(


Убил женщину - спас бобра... белку... норку... крокодила...


rudenī/ziemā šūpos jebkurā gadījumā. ar to ir jāreķinās.

par kajītēm - esmu braukusi A4, B2 un Lux kajītē. B kajīte - bez logiem. tātad - kad no rīta pamosties - nav ne jausmas kāds laiks ārā. A kajīte ar logu. principā tā ir vienīgā atšķirība. komforts - nu kāds var būt dižškomforts mazā kajītē. duša, WC, TV, mazs galdiņš, kontakts kur iespraust elektroierīces... Lux kajīte ir lielāka - bet tā ir tikai divvietīga. kajītē 2-guļamā gulta, tas pats TV, WC, duša. papildus tam, kas nav iepriekšējās kajītēs - ir ledusskapis - tas varētu būt aktuāli, ja brauc vasarā ar mazu bērnu, ja grib ielikt bērna pārtiku. citādi jēgu ledusskapim neredzu.skaņas izolācija - nekāda. sienas plānas.

pārtika - uz prāmja paēst lēti nebūs. daudzi ņem zviedru galdu. mēs ar esam ņēmuši gan zviedru galda vakariņas, gan arī gājuši uz a-la-carte restorānu ēst. man liekas, ka a-la-carte sanāk lētāk. jo tur tu paņem tikai to ko gribi un paskaties cik kas maksā un ar sakombinēt ko ne tik dārgu. savukārt zviedru galdā samaksā savus 18 vai cik tur latus... ej ņem cik gribi - bet cik tad tas cilvēks var apēst. un dzērieni vēl jāpērk atsevišķi.... nu tās manas domas. ja brauktu vēl - zviedru galdu neņemtu....

izklaidews - viss atkarīgs no personīgā nosakņojuma. ja ieciklējas, ka kaut kas krīt uz nerviem - tad arī kritīs :D

Es par tiem apskates objektiem:

Mēs ar bērniem (6 g.) bijām Lindgrēnas muzejā, Junibacken - patika, jo īpaši ja ir lasīts kaut kas no viņas darbiem. Manējās par daudz ko brīnījās, braucot ar vilcieniņu. Pēc tam var ģērbties princešu kleitās, zēni pirātu tērpos. Tad noteiktos laikos viņiem tur notiek kaut kādi pasākumi - ludzinas, dziedāšanas, dejošanas, bet tur mēs tik bolījāmies, jo nekā nesapratām par ko viņi runā.

Bet vislielākā sajūsma bērniem bija par Skanses - tāds kā brīvdabas muzejs + zvēri, kas dzīvo Zviedrijas dabā. Nu tur tās vāveres, kas ēd no rokas un lien somā ir nepārspējamas! Meitenes jau gribēja pilnu somu pieķert un mājās vest :) Bet te redz atkal vajag puslīdz labu laiku.

Katrā ziņā, sab.tr. + Junibacken + ātra paēšana + Skansen lēn gar + atpakaļceļš pietiek laika atliku likām (ja ir kruīzs prom-atpakaļ)

Braucām ar Festivālu, viļņi bij lieli, bet šūpošanu nejutu, tikai tik cik lampa kustējās.

- par komfortu Muris ļoti labi jau uzrakstīja.

- konkrēti mūsu famīlija uz prāmja vakariņās uzēd līdzi paņemto paiku. Brokastis - zviedru galdā, kas manuprāt ir ļoti ok, tikai padārgi.

- par izklaidējošo programmu... Mums nav gadījušies nebaudāmi priekšnesumi

- publika - kā nu kuro reizi. Vienreiz gadījās būt netālu no kautiņa starp apsargu un šmigainu veci. Pārējās reizes iedzēruši ļautiņi, protams, tika manīti, bet nekādas raizes tie mums nesagādāja.

- publika - kā nu kuro reizi.

Leišu pauninieki treniņbiksēs, no rīta viens otru stiepj uz mašīnām. Kā nebūt pie stūres piesēžas un no kuģa nost tiek. Pārējā publika ok.

Mēs parasti braucam kajītē ar logu, bez loga kaut kā neomulīgi.

- ēdiens,
mēs ar esam ņēmuši gan zviedru galda vakariņas, gan arī gājuši uz a-la-carte restorānu ēst.

Šeit tā kā netika pieminēts un nezinu kā uz Romantica, bet uz Festivāla bez zviedru galda un a-la-carte iespējām vēl ir arī tāda kā bistro tipa ēdnīciņa. Nekāda dižā izvēle nav - otrie laikam bija divu veidu, brokastīs arī kādas 2 izvēles starp putru un omleti + vēl visādi salāti un jogurti, bet nu krietni lētāk kā zviedru galds sanāca gan.

- kāda ir publika (vai jūtami trakojoši tīņi, pārdzērušies vīrieši un sievietes labākajos gados etc.).
Braucām sestdienā, bet kaut kā īpaši nejutām. Blakus kajītē gan bija kaut kāda paskaļa kompānija, bet nevarētu teikt, ka ļoti traucēja. Es teiktu, ka skaņas izolācija bija laba, izņemot to šaumīgi skaļo poda ūdens nolaišanu. (Tā bija A tipa kajīte, iespējams, ka cenas dēļ trakojošie tīņi un dzērāji to stāvu nebija izvēlējušies).

- izklaidējošā programma (vai ir kaut cik baudāma vai tomēr ne pārāk),
Uz pieaugušo programmu nebijām, bet par bērniem bija padomāts. Bija spec. telpa ar piepūšamajiem izklaidēm + vēl Lote kaut ko tur bērnus izklaidēja. Vismaz uz kādu laiku varēja bērnus tur atstāt un paizklaidēties paši.

- kas no atrakcijām patiktu 5,5-gadīgam puikam - vai varat ieteikt ko pārbaudītu, kas varētu iet pie sirds ne tikai bērnam, bet vismaz drusciņ arī vecākiem?
Karuseļi


zince
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17392834