Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar Tallink no Rīgas uz Stockholmu (kā ir?)

Ievice

Spicē no 18-21.nov. akcija visām biļetēm - 55% atlaide. Nostāvējām rindā precīzi 3 stundas. Piemēram B2 52-58Ls A 78LsIevice
Otro reizi neņemtu zviedru galdu brokastīs, jo tas ēdiens ir neēdams. Omletei bija sajūta, ka olas tur blakus stāvējušas u.c. Vakariņās zviedru galds bija labi, lai gan par to cenu iespējams var ēst kur citur, taču mums bija līdzi bērni un viņi ēd bez maksas.

Kajīte A klases ar logu bija ļoti labi.

Izklaides uz prāmja - mēs gājām uz bērnu istabu uz 9. klāja un tur bija, ko darīt. Bija tusiņš ar Loti utml. Pieaugušiem- izklaides kā jau izklaides. Publika - normāla. Vismaz mūsu braucienā neviens netrakoja. Naktī bija klusums.

Tas Pepijas muzejs īstenībā vismaz man sagādāja vilšanos, jo ir tāds šausmīgs masu pasākums, kur gāžas pūļi. Jā, izbrauciens pasaku vilcienā ar stāstu bija foršs arī pieaugušajiem. Nu cena tikai daļēji atbilst tam, ko no šāda muzeja var sagaidīt.

Vai kāds nezina, cik tālu būtu no Lindgrēnas muzeja līdz tuvākajām iepirkšānās centram :D iekš kura būtu H&M :D


Viss kas mēs esam, ir mūsu domu rezultāts /Buda/

Ievice
Ja vēl ir aktuāli, tad varu padalīties ar kruīza braucienu Tallink Rīga - Stokholma - Rīga, braucu 13.01.11 - 15.01.11. Braucu ar prāmi Silja Festival - pilnīgi neko sliktu nevaru teikt par šo prāmi (nav pirmais brauciens ar prāmi!), lai arī vecāks kā Romantika, nebija nekādas vainas - viss kopts, tīrs, kārtīgs. Kajītes (dzīvojām kajītē ar logu, 4.klājs). Skaņas izolācija - nu ja trokšņo ļoti skaļi, tad dzirdēt var, bet ja skaļāk sarunājas, tad blakus kajītē to dzirdēt nevar. Lielums - nekāda lielā nav - apmēram 2m platumā un kādi 3m garumā, 2 divstāvīgās gultas, duša mini, bet nomazgāties nekādu problēmu, dvieļi ir, vienreizējās glāzītes, gultasveļa tīra, kārtīga, siltums regulējams - nebija nekādu problēmu. mazs galdiņš kur kaut ko uzlikt. Drēbēm pakaramie un āķīši. Uzkopta tika arī kajīte kamēr bijām projām Stokholmā (miskaste iznesta, ja vajag papildinātas glāzītes, papīrs). Ēdiens - izmantojām iespēju paēst 1x brokastis ceļā uz Stokholmu - neko sliktu nevar teikt - viss bija gana gards, izvēle pietiekoša (omlete, olas, kartupeļu pankūkas, kellogi, jogurti, sieri, gaļa, desa, biezpiens, dārzeņi, zivs (lasis kūpināts ņam ņam), augļi (arbūzs salds), keksi, kūciņas, tēja&kafija, 3 veidu sulas - pietikai visai dienai, jo nākamā ēdienreize bija, kad atgriezāmies atpakaļ uz prāmja. Ir citi restorāni kur var paēst a-la-carte vai porcijās. Bērniem līdz 5 gadiem nav jāmaksā. Mēs brokastis pirkām uz prāmja: Ls7.50 vai 101SEK.

BĒRNIEM rotaļu istaba ir uz Festival 4.klāja - nekāda vaina, bumbas, slidkalniņi, rāda multenes (šobrīd Lottes laikas bija), nav liela, bet nav arī maza, ir kur mazajiem patrakot

PUBLIKA - uz to pusi braucot jautrība nebija tik liela, jo tā bija darba diena, šovs ne pārāk, vairāk laiku pavadījām karaoke bārā. Atpakaļceļā jau jūtams bija zviedru jauniešu pieplūdums, kā arī zviedri seniori, bet vismaz mūsu stāvā noteiktajā naktsmierā neviens nebļaustijās&netrakoja - to darīja karaoke līdz 2 naktī vai diskotēkā līdz 5 rītā, kas atrodas uz 8.klāja. No rīta sagurums viņu sejās bija manāms

SABIEDRISKAIS TANSPORTS - mēs biļetes nopirkām jau uz prāmja, info.centrā - vienā virzienā pieaugušajam maksāja Ls2.22, izmantojām 1.autobusu, lai tiktu uz centru, pietura turpat netālu izkāpjot no prāmja. Biļetes pie šoferiem nopirkt nevar busos!!! Tam ir domāti speciāli automāti, kur vajadzīgas kapeikas vai kredītkarte - bet man šķita ērtāk un vienkāršāk to izdarīt jau uz prāmja, kur var veikt norēķinus vismaz 3 valūtās )lati, eiro, zviedru kronas) Jābrauc līdz Hotorget, tad arī var staigāt pa centru, šopot, ko nu sirds vēlas. Tā kā Jums izklaides ar mazuli, tad izmantojiet 76.busu, kas ved uz Junibacken (Lindgrēnes muzejs, Vasa muzejs u.c.). Uz kuģa ir ļoti atsaucīg personāls, info.centrā visu izstāsta&paskaidro, kā arī dabūnamas Stokholmas kartes.

Papildināts 17.01.2011 10:34:56:

ccirka
kad bijām pagājušajā reizē Stokholmā, tad ar kājām ejot no Junibacken centra virzienā tas bija apmēram minūtes 30-40, tur jau tie h&m ir vismaz 5 gab, katrs no tiem atšķiras - arī nupat esot katrā bija kas savādāks, ne visos bērnu nodaļa, ja tas ir aktuāli.

Mainīja Finally, 17.01.2011 10:37:21


Nu tā, lieta darīta - nopirku biļetes uz prāmi mums ar vīru un bērniem (3 un 5 g) uz jūlija vidu. Stokholmā būsim sestdien. domāju, ka bērnus pirmkārt vedīsim uz Lingrēnas muzeju, tad uz Akvatoriju un ja sanāks laiks un mazajiem būs vēl varēšana uz Skansen, bet palasot atsauksmes vairs īsti nesaprotu - kur labāk bērniem patiktu Skansen vai akvatorijā?

mirga
Skansen patiks! Tur ir zoo ar dzīvniekiem, kas pie viņiem savvaļā dzīvo - baigi iespaidīgi skatīties kā metru no tevis milzīgi alņi pastaigājas. Un tās vāveres!!! Kolosālas! Lien somā, ēd no rokas, visu laiku riņķī bizo. Un vēl pie tam, ja tā ir vasara un labs laiks iegadās - kaifs

Tas Akvatorijs salīdzinoši mazs, nu tā, paskatīties var, bet ne salīdzināt ar emocijām, kas ir Skansen.

Trīne

Skansen patiks!
Noteikti!

Cik ilgi jāiet apmēram no Skansen līdz Karaļa pilij? Vai pietiks laiks arī mazliet apskatīt pilsētu?

mirga
Pirki biļetes uz to akciju ar 50% atlaidi? kādas cenas sanāk ar atlaidi?


strawberry_baby
Ņemot vērā, ka pa pašu Skansen sanāk krietna nostaigāšanās, tad ejot ar bērniem minūtes 20-30 būs noteikti. Mēs ~15-20 min. nācām ārā no tās salas līdz sab.transp. un tad vēl jārēķina kādas 10 min. līdz pilij. Bet mums tad bij mazas kājiņas, kas negāja sprintā, bet arī ne gluži vārnbas skaitot.

Bet nu apvienot Junibacken + Skansen + pili = gandrīz nereāli (pieaugušie vien varētu, bet ar bērniem - diez vai)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17392834