Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar Tallink no Rīgas uz Stockholmu (kā ir?)

Ievice

Trīne

Kruīzotājiem iesaku padomāt par velosipēdu līdzi paņemšanu. Agrāk (uz Kristinas) par vienu vello vienā virzienā bija jāmaksā 5Ls. Novietojās viņi tur, kur mašīnas, piesprādzējas klāt. Kad iebrauc ostā, tipinat lejā uz mašīnu klāju, ņemat savus vello un braukājiet pa Stokholmu pa freju. Attālumi tur ļoti nelieli, ar riteņiem izbraukājami ideāli! Tikai es īsti nezinu izcenojumus šai fīčai tagad uz Tallink kuģiem, bet ir rezons painteresēties.

Meitene82
Cenas ir kā mājas lapā norādīts

http://www.tallink.lv/lv/specialOffers/rigaStockholm/Tallink5gadi.htm

Dorotija

Paldies! Jāizplāno kārtīgi. Varbūt tad Sansen + pils tikai.

Trīne

strawberry_baby
Sansen + pils tikai.
Bērniem? Nē, es izvēlētos Junibaken un Skansenu (ja labs laiks), Vasa muzeju (ja slikts laiks)

Papildināts 08.04.2011 10:24:

O! Atadu! Velosipēds viena virzienā - 7 LVL

Junibaken un Skansenu Mūsu maršruts, lai saprātīgos tempos baudītu ekskursiju.

runcuks

Ipasi blondiem individiem, ja B klases kajites ir divietigas un cetrvietigas un es pasutu kajiti 2 pieaugusiem un 2 berniem ta ir divvietiga vai cetrvietiga, nesaprotu, kur tas paradas?

Trīne

runcuks
ta ir divvietiga vai cetrvietiga, nesaprotu, kur tas paradas?
Ir B2 un B4. Viss atkarīgs, cik tev tie bērni veci.

Atlaides:
• Papildus bezmaksas vieta: pērkot visu kajīti, vienam bērnam līdz 11 gadiem brauciens bez maksas; bez atsevišķas gultas vietas.

Parasti bērniem līdz 4 gadiem bija jāmaksā tikai ostas nodeva. Tad varētu sanākt, ka jūs varat ņemt B2 un braukt četratā, ja tev ir bērni 3 un 7 gadi (piem). bet es šobrīd skatos, ka par tiem 4 gadīgiem nekas nav minēts vai arī nemāku atrast.

runcuks

Trīne
Paldies, man tie berni ir 3 un 7 gadi, bet reali tur noteikti tas gultinas mazas, kur es tos bernus liksu? Es papetisu vel, man vienkarsi pie kajites vaida paradijas B un es nevaru saprast, kura ir domata.

Trīne

runcuks
Baigi grūti saprast. Šobrīd izskatās, ka tev jāņem viena 4vietīgā kajīte un tad tu vēl piedevām pa freju vari vest kaimiņbērnu līdz 11 gadiem. Bet, ja pērc biļetes 3jiem cilvēkiem, tad nesanāk nopirkt pilnu kajīti un tas papildu bērns tev līdzi netiek. Protams, tu vari pirkt kruīzu diviem lieliem un 3 gadīgam (par brīvu, jo esi nopirkusi pilnu 2vietīgo kajīti) plus vnk biļeti 7 gadiekam (ne kruīza, bet parasto klāja biļeti). Dzīvosiet visi 2vietīgā kajītē. Sarēķini cenas! Gulēšana tur tāda kā normālā 1 vietīgā gultiņā, katram pieaugušajam jāguļ ar vienu bērnu. Mēs gan šādos gadījumos ņēmām līdzi piepūšamo matraci un guļammaisus un likām bērnus uz grīdas.

Bet vispirms piezvani un pajautā par to, vai nav bērni līdz 4 g. bez maksas. Tad tas visu maina.

Dorotija

Cik ilgi jābrauc no ostas ar autobusu līdz Skansen?

Kā Jūs izvēlaties klāja vietas, nevaru atrast tādu opciju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17392834