Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar Tallink no Rīgas uz Stockholmu (kā ir?)

Ievice

Trīne

teātris
Kā Jūs izvēlaties klāja vietas, nevaru atrast tādu opciju.
Klāja vietas neizvēlas. Pērk klāja biļeti un sēž kur pagadās. Visu nakti krogā, piemēram.strawberry_baby

Nav ilgi, ne vairāk par 10-15 min.

klāja biļeti un sēž kur pagadās

kas ir klāja biļete? Tagad takš tādas vairs nav (būtu atjaunotas?), visiem obligāti jāņem kajīte. Nu, Visu nakti krogā, piemēram, sēdēt, tas gan neliedz

Trīne

Jā, toč! Tallinkam nav klāja biļešu.

Es arī iesācēja. Sakiet, vai mantas var atstāt kajītē, ja tai pašā dienā brauc mājās? Ko var no pārtikas un cik daudz ņemt līdzi?


agneska1
jā, mantas var atstāt (vēlams gan neko baisi vērtīgu, jo kamēr būsiet nokāpuši no kuģa, istabiņā tiks iznesta misene. Mēs ēdamos, dzeramo ņēmām tā lai 4 cilvēkiem pietiek 3 dienām (tātad pietiekami daudz), ierobežojumu nekādu. Ierobežojumi varētu būt uz alkohola litriem, cigarešu blokiem un kas nu vēl tur skaitās.

Meitene82

Pirki biļetes uz to akciju ar 50% atlaidi? kādas cenas sanāk ar atlaidi?

B kajīti pirkām pa 96 Ls, kajītē būsim 3 pieaugušie un 2bērni

Trīne
Nē, tagad par jebkura vecuma bērnu jāmaksā, ja vien nepērk kajīti, tad var kaut 4 pieaugušie un 1 bērns par brīvu.

paldies Meitenes, laikam jāplāno būs tikai Lingrēnas muzejs un Skansen.

Dorotija
Paldies! Palika skaidrāka šī lieta.

mirga
Mēs gan pirkām jūnijam 2 pieaugušajiem un bērnam B kajīti (tā kā 2 vietīgā vai 4 vietīgā maksāja vienādi, tad ņemām 4 vietīgo)sanāca 77 ls.Tagad štukoju, ka vēl vienu tak varam paraut līdzi...bet droši vien var tak veikt izmaiņas rezervācijā,ja izlemsim.

Papildināts 09.04.2011 23:36:

Mēs arī plānojam tikai šos divus muzejus

Nu Skansens jau liels, lielāks nekā Rīgas zoo. Tur jau vairākas stundas noteikti jārēķina.

Akvārijs ir maziņš, būtībā viena telpa, kur radīti džungļi un var uz piraijām paskatīties un paklausīties, kā tropiskais lietus līst, un tad viens lielāks akvārijs, kur bija arī haizivis. Tās gan tagad apmirušas, palikusi tikai viena maziņa.

Junibacken man ļoti patīk, bet tur dazkārt no kuģa ejot pilnīgi jāstāv rindā laukā pa durvīm, lai nopirktu biļetes. Bet pasaku vilcieniņš ir superīgs, dēļ tā vien vērts maksāt to naudu. Katrā gadījumā es izlaistu akvāriju, vismaz tagad, kamēr iepirks jaunas haizivis, jo cena jau tāpat 90 SEK, ja nemaldos, par biļeti.

Vēl Stokholmā ir fantastisks muzejs - tauriņu māja - Fjärillhuset. Tas gan sanāk tālāk no kuģa, ar kājām neaiziesi. Tropiskie tauriņi lidinās apkārt, var pataustīt un nofočēt un redzēt, kā tauriņi izšķiļas no kūniņām. Mūsu ģimenei ļoti iemīļota vieta.

http://www.fjarilshuset.se/fj/Forstasidan.html

Ja man Rīgas Zoo aiziet regulāri 4 stundas, lai visu apskatītu, tad Skansenam vajadzēs vairāk..........Tad jau tikai to Skansenu sanāk apskatīt tā kārtīgi. Bet kā ir ar tiem laika apstākļiem. Biļetes var nopirkt uz kuģa.........bet ,ja nu līst? Lietus laikā noteikti labāk būtu tikai tas Junibacken. Vai informācijas centrā uz prāmja biļetes var iepirkt arī no rīta? Vismaz varētu laiku ievērtēt.

Vēl jautājums. Cikos bijāt Rīgas ostā, lai mierīgi, bez steigas iečekotos, kā arī cikos jābūt Stokholmā ostā atpakaļ.Paldies par atbildēm


agneska1
Biļetes pārdod uz prāmja, bet ir tā, ka tās cenas ir nedaudz augstākas (valūtu svārstību rezultātā) nekā kasēs un Tallink mājas lapā. Var jau arī uz vietas pirkt. Junibacken ir viens no populārākajiem muzejiem, tādēļ jārēķinās, ka vasarā var būt lielas rindas (arī uz pasaku vilcieniņu).

Par iereģistrēšanos. Visideālāk ir, ja izbraukšanas dienā no paša rīta (ap 10) kāds var aizbraukt un visus iečekot. Tad tikai atliek laika posmā no 15.30 - 17.00 ir jāuzkāpj uz prāmja. Ja uzreiz uz prāmi iet, tad vislabāk ap 15 iet... Jo pēc 16 var trāpīties pamatīgā rindā stāvēt...


It's not a denial. I'm just very selective about the reality I accept...

All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them..
/W. Disney/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17392834