Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar Tallink no Rīgas uz Stockholmu (kā ir?)

Ievice

Indza

Praktiski to veidlapu nekur nav, par tām uz prāmja nav neviena paziņojuma,
Es šogad esmu braukusi 3 reizes un vispār pirmo reizi dzirdu par tādām veidlapām.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Sviestabeka

Zilajā logā teksts: Informējam, ka no 16. jūlija ir spēkā izmaiņas MK noteikumos Nr. 360, kas nosaka kārtību ieceļotāju anketēšanai. Visiem pasažieriem pirms ieceļošanas Latvijā, Rīgas Pasažieru ostas 1. stāvā, ir jāiesniedz pārvadātājam aizpildīta anketa, norādot pēdējo 14 dienu laikā apmeklētās valstis. Plašāka informācija šeit

Papildināts 20.08.2020 15:00:

Realitātē tas nenotiek.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

smaidu

Sveiki!
Varbūt ir kādi piedāvājumi kruīzam?

Citylove

smaidu
Tallink mājaslapā diezgan daudz un cenas nekur nekāpj

Gustaviņš

Kārlītis

❤️❤️❤️

kristel

Veidlapas nav jāpilda. Ostā nav jābūt 2h pirms izbraukšanas (pietiek ar stundu). Es gan tagad ja sanāk aizbraucu izņemt savas biļetes jau no rīta puses, tad pēc tam tik joz uz ostu un kāp uz kuģa, bet piektdien vakarā ap 15 nebija rindas nedz pie kasēm, nedz pie biļešu automātiem (nu bija cilvēki 4-5, bet nekas tāds). Tikko atpakaļ ar Romantiku. Jāsaka, ka man Serenāde patika daudz vairāk, kā kuģis - gan veikalu vairāk, gan ēstuvju vairāk. Bet uz Romantikas bija arī loterija, uz Serenādes nebija. Daudzi loterijā gribēja ceļojumu izvilkt, bet tādus neizlozē, jo ceļojumus tagad kuģi plānojot.

Tāpat uz Romantikas visi paziņojumi dzirdami kajītē, uz Serenādes pārsvarā gaiteņos, nevis ka visu laiku kāds kaut ko bubina kajītē ik pa laikam.

Uz Romantikas ēdienu arī brokastīs izdod darbinieki, bet var iet protams enšpadsmit reizes pakaļ. Uz Serenādes varēja pats krāmēties ap brokastu ēdienu.

Papildināts 23.08.2020 16:22:

smaidu
Braucu ar Romantiku piektdien, ceturtdien nopirku biļetes. Viss mierīgi. Bez panikas. Izvēlies ko vēlies un pērc.

Papildināts 23.08.2020 16:33:

Ja biļetes ņem biļešu automātā - tad jāapstiprina, ka neesi ar covid. Varbūt ja ņem pie lodziņa, tante iedod veidlapu, kur tas pats jāatzīmē. Pie lodziņa neesmu ņēmusi biļetes.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

smaidu

Ne tā izteicos! Varbūt kādam ir atlaižu kupons?

Indza

smaidu
Nav vasarā nekādu kuponu.

Citylove

A no cikiem laiž uz kuģa?

Gustaviņš

Kārlītis

❤️❤️❤️

kristel
Ar Serenādi neesmu braukusi, nevaru salīdzināt, bet uz Romantikas paziņojumus kajītē var izslēgt, mēs tik pašās beigās atceļā uz brīdi ieslēdzām (precīzāk - puikas to izdarīja)

Indza

uz Romantikas paziņojumus kajītē var izslēgt, un arī regulēt klusāk skaļāk. Man personīgi netraucē, tā pat ir foršāk kad paska cikos sāksies tas vai cits pasākums. Uz Serenādes tas pietrūka. Bet citādi prāmis, protams, ka daudz foršāks par Romantiku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17392834