Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar Tallink no Rīgas uz Stockholmu (kā ir?)

Ievice

kristel

kikija123
Kā? Es jau to esmu provējusi - izgrozījusi visus kloķus, bet nekā... kā runā, tā runā. Serenādē viens paziņojums ienāca pa telefonu - t.i. bija stacionārais telefons un pa to vienā brīdī kaut kas sāka vāvuļot. Pārējo varēja dzirdēt fonā - gaiteņos.

Man te priekšā saka līdzbraucēji, ka pie spoguļa ir poga grozāma, bet ar to arī nekas nenotika. Kādreiz pirmsākumos kaut kāds radio skanējis kajītē un to varējis izslēgt, bet paziņojumi tāpat nākuši.

Klau, tie kuri braukā un vadā ēdamlietas šup. Esat pirkuši sinepes un tomātu pastu tajā tūbiņā metāla/alumīnija? Man neveiksmīgi trāpījās, ka viss tas produkts garšo pēc metāla, vai tā ir - un vienkārši nav tajās tūbās nekas jāpērk? Tikko sinepes noprovēju un jēz, tāda pēcgarša metāliska, ka nezini ko ēst/dzert virsū, lai tā šausmīgā garša pazustu. Pa taisno tā tūba miskastē nonāca.

Un paturpinot par miskastēm = šoreiz bija iznestas abas, gan kajītes, gan vannas istabas. Kamēr biju Helsinkos prom. Bet šoreiz arī bija redzamas daudz tās uzkopējas, fiziski gaiteņos.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Indza

Esat pirkuši sinepes un tomātu pastu tajā tūbiņā metāla/alumīnija?
Tādas lietas neesmu pirkusi. Vienmēr pērku kausētos sierus ar piedevām, šoreiz atvedu arī burgera mērci. Metāliskas piegaršas nav.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Patricia L

Vai jūs nezināt, vai uz kuģa, konkrēti Serenāde, tiek piedāvāti fotogrāfa pakalpojumi? Uz Romantikas bija fotogrāfs, kas fotogrāfē loterijas, citu pasākumu laikā, bet, vai ir iespēja pasūtīt individuālu bildi, teiksim uz klāja?

Patricia L
Nav tur neviena fotogrāfa.

Adamsa

Vai kāda ir tagad braukusi uz Ālandu salu? Man piektdien jābrauc. Vai osta tālu?

kristel

Patricia L
Nebija fotogrāfs ne uz Serenādes jūnija beigās, ne uz Romantikas augusta beigās. Nevienu vairs nefočē. Laikam fotogrāfs izmests no štata.

Un tās bildes bija neadekvāti dārgas - laikam pat 8 eur prasīja par vienu foto. Da nu. Privātās/indivuālās neesmu manījusi nekad - domāju, ka nav tāda opcija, jo nekādi ūber krutie to fotogrāfi tur nebija.

Papildināts 05.09.2020 23:14:

Indza
Es laikam nekad nepirkšu vairs neko metāliskajās tūbiņās.

Papildināts 05.09.2020 23:15:

Uz Romantikas arī loterijas laikā nefočēja augusta beigās. Paši ar telefoniem fočēja, kuri gribēja un nebija arī tie debīlie - smaidam, jo jāuztaisa bilde ar laimēto mantu.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel

Būs jāmočij atkal. Jo man silver karti iedeva nupat.

Indza

kristel
man silver karti iedeva nupat.
Man pavisam maz pietrūkst līdz Gold.

Kad laidīsi? Man arī gribētos vēl reizi aizbraukt kamēr laiks jēdzīgs. Tagad žēl, ka nožāvēju un nepaņēmu braucienu akcijā kura bija līdz 2.septembrim.

Patricia L

Biju nopirkuši braucienu uz Helsinkiem ar Serenādi. Vispār dusma, ka tirgoja biļetes uz datumu, kad Serenāde vairs nebrauks. It kāāB nezinātu, ka būs izmaiņas. Bet piezvanīja man, es piekrītu braukt ar to maiņas kuģi, jo man svarīgs tieši tas datums. Bonusā kajīte par pusklasi augstāka un 10 € kupons, par ko var iepirkties kuģa veikalos. Nu tā, tikai pastāstīju savu pieredzi.

Indza

Patricia L
Kurš ir maiņas kuģis? e-pastu par izmaiņām lasīju, diemžēl neatceros ko uz ko maina, pārāk daudz informācijas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17392834