Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar Tallink no Rīgas uz Stockholmu (kā ir?)

Ievice

kristel

Indza
Man vēl jāsaprot, kas man ar to silver jādara. Man 15 000 punkti pa to gadu jāpiepelna klāt, vai ja man tagad ir 11,5 tad man jādapelnās līdz 15 000?

Nezinu vēl. Varbūt oktobra beigās vai novembra sākumā ar to Queen kuģi jāizlaiž. Ar Serenādi paspēju.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Indza

kristel
Vot es arī gribētu ar Queen, tīri dažādībai. Šogad esmu braukusi ar Serenādi un 2x ar Romantiku. Oktobra sākums gan būtu pēdējais laiks kad gribētu braukt.

Par punktiem viss ļoti labi redzams Tallink aplikācijā. Gan bilance, gan cik un kādā termiņā jāpelna klāt lai noturētu līmeni.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Patricia L

Indza
Queen. Kuģis kā kuģis, bet gribējās Serenādi, veikalus, kajīti ar skatu uz promenādi.

Indza

Patricia L
Ticu. Serenāde ir tiešām iespaidīga pārmaiņa pēc mūžīgās Romantikas. Par Isabelli pat neizteikšos.

Bet kajīte ar skatu uz promenādi gan nešķita kaut kas foršs. Paši tādā nebraucām, ielīdu vienā tukšā izpētīt.

Patricia L

Serenāde kaut kad oktobrī vienu reizi peld, bet man vajadzēja tieši septembrī, jo ir atzīmējams datums. Un vēl gana silts laiks.

Papildināts 06.09.2020 21:17:

Indza
Mums uz Queen iedalīja A Premium klasi ar divguļamo gultu, logu un teļļuku. Cenas nezinu, varbūt tas nemaz nav bonuss

kristel

Indza
Ok. Iešu aplikācijā meklēt, kas man jādara ar punktiem un cik jāpiekrāj.

Man ar Romantiku pēc Serenādes likās garlaicīgi. Nu pats kuģis - kuģis kā kuģis. Lai gan loterija bija, kas nebija uz Serenādes.

Rudenī vētraināks? vai kāpēc ne vēlāk par oktobra sākumu? Es šogad braucu janvāra beigās - bija ok.

Patricia L
Neņemtu uz promenādi kajīti, pat ja kāds piemaksātu. Man vajag to ūdeni redzēt pa logu.

Papildināts 06.09.2020 21:20:

Man oktobra beigās arī būtu atzīmējams datums. Nezinu. Tagad jau nesveic nekā tos jubilārus, tik cik pats zini un vari pasvinēt ne mājās, bet uz kuģa.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Patricia L

kristel
Man nevajag, lai apsveic, pasarg dies Kāzu jubilejs, ko atzīmēt citādāk.

Indza

kristel

kāpēc ne vēlāk par oktobra sākumu?

Rudenī vētraināks, tumšāks, slapjāks, drūmāks. Savulaik novembrī ir arī pretīga vētra piedzīvota, vēl tagad bail atcerēties. Mēs katru gadu braucam februārī, iespējami tālākajā datumā ko var ar dāvanu karti rezervēt. It kā tāds pats kā rudenī, tomēr gaisā jau ir tāds pavasara optimisms, un vienmēr ir ļoooti veicies ar laiku.

Tagad jau nesveic nekā tos jubilārus, tik cik pats zini un vari pasvinēt
Man nolasījās, ka Patricia L vnk grib nosvinēt citādi, un pat nedomā un negaida, ka uz kuģa kāds viņu sveiks.

Papildināts 06.09.2020 21:49:

Patricia L
A Premium klasi ar divguļamo gultu, logu un teļļuku. Cenas nezinu, varbūt tas nemaz nav bonuss
Cenas un kajītes taču var paskatīties Tallink lapā. Tad arī zināsi, ir bonuss vai nav.

kristel

Nu daži taču kādreiz brauca uz dz.d. (neatceros vai arī v.d. tur ieskaitījās) un speciāli gāja pēc glāzes šampja un lai var safočēties. Protams, ka ir arī tādi kuriem ir tā dz.d. un tāpat neiet un nekur nebazūnē par to, bet svin pa savam uz kuģa. Es vnk pamanīju, ka tagad nesveic pat dzimšanas dienas svinētājus sakarā ar covid.

Patricia L
Es arī gribētu kajīti ar lielo gultu. Tai defaultā ir jābūt foršākai, nekā tām nārām.

Indza

kristel
Nu daži taču kādreiz brauca uz dz.d.
Jā, tā bija. Tāpat arī Ziemassvētku vecītis kajītē. Tie laiki, šķiet, ir pagājuši. Vismaz uz kādu brīdi. Tiesa, nekās kovids netraucē organizēt pārpildītas loterijas.

Es arī gribētu kajīti ar lielo gultu.
Pat nezinu. Man pilnīgi pietiek ar opciju sabīdīt gultas kopā, ja ir tāda vajadzība. Bet, ja divguļamo dod kā bonusu, kāpēc ne. Neesmu braukusi ar Queen, nezinu kā tur ir.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17392834