Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtība mājās soli pa solim

augustine

augustine

Sveikas!

Mēs nesen esam sākuši apdzīvot vecu lauku māju, lēnā garā remontējamies, vēl dauz kā nav, apdzīvojam reāli 2 istabas, kurās tad ar viss ir. + ir 2 bērni (4,5-gadnieks bd, maziņais 9 mēneši). Lēnām mājās ir ieviesies paliels bardaks, un man nav spēka ar to cīnīties, bet tālāk tā dzīvot ar negribu.

Tad nu man radās doma veidot atbalsta grupu, kur savācamies meitenes, kas esamlīdzīgā situācijā. Uzstādam katra savus mērķus un soli pa solim uz tiem ejam. Aprunājamies par progresu- varbūt reizi nedēļā, varbūt biežāk. Vieglāk doties uz mērķi, ja jūti, ka neesi viena.

Varētu par pamatu ņemt padomus no FLYLADY.NET :)

Ceru, ka vēl kāda pievienosies.

ADĀM priekšlaikus dzimušiem bērniņiem - mazaisirsninai.multiply.com

silis

es piedalos!

pēc remonta šis un tas vēl nav salikts skapī (likvidējām sekciju par labu iebūvētam skapim) - un brīžiem esmu pārdomās, ka varbūt nesakārtotais ir jālikvidē neskatoties... jo nav spēka izšķirot, bet ikdienā nekas no tā šobrīd acīmredzot nav vajadzīgs...

tad nu tuvākais būtu skapī 1 plauktu pārkārtot, saprast - vai ir kaut kam vēl vieta - sākt vēlreiz pāršķirot lietas, kas neatrada vietu skapī

augustine

Tātad pēc FLYLADY ieteikumiem -

1.diena - EJ IZTĪRI IZLIEtNI

http://flylady.net/pages/FLYingLessons_Shine.asp

Pēc tam, kad tas izdarīts, izlitni jāuztur spīdošu katru reizi pēc tās lietošanas un jāpārliecinās, ka tad, kad ej gulēt, tā paliek tīra un spīdoša, lai no rīta, to ieraugot, tu smaidītu. Šī izlietne būs kā mīlestības atspoguļojums, ko jūti pati pret sevi.

Visa flylady sistēma ir veidota tā, lai iedibinātu mazus paradumus, kas kopā veido noteiktu sistēmu, lai palīdzētu dienas steigā ieslēgt "autopilotu". Tu to vari!

Kad pirmais solis ir veikts, katru dienu jāveic vēl viens maziņš solītis. Nepārlec uz priekšu, dari 1 jaunu lietu katru dienu.

Papildināts 30.11.2010 10:37:21:

silis
Super! :)

Man arī ir mantas, kuras kaut kur stāv neaiztiktas un pat neizpakotas jau mēnešiem, bet roka neceļas izmest un liekas, ka varbūt vnk nesezonas utt, bet nu varbūt ar būtu jāapsver izmešana :)

Man pašai tuvākais mērķis - IEVĀKTIES vismaz pagaidu VIRTUVĒ, lai atbrīvotu istabā vienu stūri, kur ir it kā virtuves daļa, kas rada nesakārtotu skatu...

Tad nu šodien varētu:

1) to virtuves telpu līdz galam izkrāmēt un iztīrīt grīdu

2) pārnest uz turieni gāzes plīti

čau, mīļā! augustine

ņemsi mani pie sevis bariņā?

es azvakar sāku pēc flylady, iedvesmojoties no tavas temas, jo mani arī tas bardaks grauj. un vai zini Shiny sink ir kkas burvīgs! es vakar un šorīt sajutos vnk lieliski, ienākot virtuvē. nebija vairs ikrīta stress un besis par to, ka atkal jaķeras pie vējdzirnavām :) tad jau vēlāk padalīšos vairāk, tagad mazais guļ, ķeršos pie grīdas mazgāšanas.

augustine

zilizaļā
Sveika! Patiess prieks Tevi redzēt :)

Hmm, es ar te mēģinu sākt, bet vienīgā problēma - man nav izlietnes Ir tas improvizētais virtuves stūris, kur bardas rodas pus dienas laikā :( Tāpēc ar štukoju, ka jāpārvācas ar to visu uz virtuvei paredzēto telpu. Nu jāmēģina varbūt pagaidām tajā pat stūrī kaut ko uzturēt, jo virtuves telpa pavēsa, tur mums sarežģīts projekts, ar vēlāk pastāstīšu. Īsumā - prasās sašūt aizkaru durvīm priekšā, lai siltāk būtu... Un atduros pret daudziem lieliem projektiem atkal :D

Es arī gribu pie jums!

Mūžīgais bardaks, aizkrautā izlietne un bērni, kas visu izvanda un izvazā pa visu māju. + man pašai ir nelāgs paradums pamest drēbes, kur pagadās.. Shiny sink ir super ideja! Mēģināšu šovakar iet gulēt tikai pēc izlietnes nokopšanas

Vēl bija ekselents padoms no Trīnes, ka mājā vajag pietiekoši daudz skapjus, lai būtu, kur visu nobāzt. Man drēbju skapjos ir vieta tikai aktuālajām drēbēm, pārējās stāv velns zin kur sabāztas miljons maisos. Tad laikam jāuzstāda mērķis iegādāties vēl vienu skapi. Daži plaukti arī noderētu..

Mans šodienas mērķis - savākt un sašķirot visas (5 cilvēku) drēbes, kas izmētātas pa 116m2

Mainīja Tindriņa, 30.11.2010 12:09:36

Es arī ''bardakaino'' pulciņā Es gan nezinu vai man jēga berzt to izlietni, jo pēc 2 nedēļām jau dzīvošu citur. Tagad pa 2 dzīvokļiem esmu ''izplētusies'' un visur tā, ka kaklu var nolauzt. Jaunajā gan vēl nav izlietnes...

Liinushka

Es arī tieši taisos pārvākties un izlietni nedomāju berzt stundām sviedriem līstot. Būtu forši, ja tā vienkārši būtu tukša no netīrajiem traukiem

Būtu forši, ja tā vienkārši būtu tukša no netīrajiem traukiem

Man reiz mamma palika nakšņot pie mums ( viņa dzīvo tālu, un Rīgā bija pie ārstiem), dzirdu- naktī kaut kas virtuvē grabinās. Aga, mamma traukus mazgā. Aizmigt nevarot zinot ka mana izlietne pilnaViņa man pedante...

Vispār jaunajā dzīvoklī vīrs solīja trauķeni uzdāvināt

augustine

Man vispār jādomā kas cits izlietnes vietā, kamēr tās nav. Mums dzīvojāmā istabā ir ēdamgalds, kas mūžīgi tiek ar visu ko nokrauts. Man tagad adventes vainags uz tā stāv, tad nu centīšos to galdu visu laiku pieskatīt un nokrāmēt :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17529606