Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtība mājās soli pa solim

augustine

vigutins

Manas sāpes - trauki izlietnē un kafijas krūzītes visur kur pagadās (tagad vismaz ir trauķene, bet tik un tā pamanās kaut kas aizķerties), bērnu mantas - tā ir cīņa ar vējdzirnavām. To ir visur un liekas, ka tās vairojas un drēbes, kurām vienkārši nepietiek vietas. Dzīvoklis arī nav pilnībā izremontēts un apmēbelēts, līdz ar to šadas tādas neērtības, kas rada bardaku.

Šīs trīs galvenās problēmas arī nosit apetīti kaut ko darīt lietas labā...

Mans uzdevums Nr.1 cīņa ar netīriem traukiem!!!

augustine
jā, nu tev galīgi traki. bet tev vismaz ir adventes vainags! laba doma - kontrolēt galdu, arī būs kur acis pamielot

es to arī cenšos darīt komplektā ar izlietni, jo man tas pats - pie virtuves galda tiek gan dators lietots, gan ēsts, gan bērns darbojas un aizkrāmējas vienā momentā.

šodien man bija jokainas izjūtas. vispirms pamodos priecīga par Shiny Sink. Uzreiz jau izdomāju, ko varētu novākt šodien (Zoning metode), nolēmu, ka gribas apslaucīt putekļus un sašķirot un salikt pa vietām lielu sausās veļas kalnu, kas mums izplatījies pa abiem atpūtas krēsliem no tām reizēm, kad vīrs novāca sauso veļu. kad viņš tā izdara, es peč tam nedēļām netieku ar to kalnu galā.

tomēr, lai arī bija visi priekšnoteikumi labai omai, es baigi uzvilkos, ka nesanāk veltīt laika mājai. visu laiku piedrazojas no bērniem grīda, galds, ā, grīdu izmazgāju un daļu putekļu apslaucīju, nomainīju 2 gultām gultas veļu, līdz drēbēm netiku kaut kā baigi uzvilkos, jo iedvesma ir, bet laika nav, kur eju, tur pametot aci, duras acīs katrs puteklis. vilnīgi nervoza paliku uz lielo puiku. Norakstīju to uz to, ka pēdējās divas naktis esmu gulējusi vien 4h, strādāju no mājām.

Tagad vakarā atvēru e-pastu un atnācis brīnišķīgs meils no Flylady:

Dear Friends,

We all don't think we are perfectionist because there is nothing perfect around us, but hiding behind that imperfect exterior is a latent perfectionist just waiting for the most importuned time to
rear its ugly head.

Think about our unrealistic goals of perfect. We hear those words come out of our mouth every single day. Oh! Isn't that just perfect!

We have placed the same albatross around our children's necks too. That needs to be perfect. I am beginning to count the word perfect as one of those nasty words that we are not supposed to say.

Perfect is pressure we put on ourselves to perform. You know we are not circus animals or trained parrots. We are people that live our lives the best way we know how. Perfect is not a place I want to be.

What happens when you attain perfection?

Bowl a perfect game?
A hole in one on the golf course?
Hitting the bulls eye with the arrow or bullet?
A no-hitter in baseball?
The perfect wedding day?
The perfect holiday turkey?
The perfect Christmas Tree?
The perfect job?
The perfect husband or wife?
The perfect car?
The perfect day?
The perfect house?
The perfect dream vacation?

Bowling: the next time you bowl what you do have to look forward to: Nothing because you have already reached perfection.

That poor pitcher with the perfect game: So sad to think that it will never be that good again. If you think of it like that then it will not ever be. But is getting out there and playing ball is your
passion then being consistent can sustain you and your team.

Wedding day perfection: I hope and pray that my wedding day is not the highlight of my life. It rained all day; the preacher got stuck in our yard. It was a good day but every single day I spend with
Robert fills my heart with joy. Perfect is not an option for our relationship or our wedding. We have a good day whether it is sitting in our picture window working a crossword puzzle or walking in our
woods.
I guess the mundane is what gives us comfort. Just knowing that we are here; walking our little path through life together. Holiday Turkey(like in the pictures) I gave up on that a long time ago and found a Butterball smoked turkey in my freezer section. Thaw up the bird and put it in the oven for about 2 hours. Yum Yum and it looks good enough for us. The best part is that it tastes great too.

Life is too short to allow perfectionism to steal your days and your joy. Celebrate everything; Don't get dragged down into the pit of despair because it will never be that good again. It is all in how
you look at things.

Let go of your perfectionism; life is about progress not perfection. Take babysteps to do what you can, with what you have where you are; then celebrate each and every step. These celebrations are to be filled with laughter.

From the day we were born we have been hammered on the head withbeing perfect: Hammered by our parents, teachers and those television shows and commercials that betrayed women as having it all. The perfect husband, perfect 2.2 children, perfect career, perfect hair, it goes on forever. The only problem with this brainwashing was no one ever told us how to accomplish this. We were just expected to do it and it all come out perfectly. Who knew that life happens and we are really suffering with all this guilt because we are not perfect.

We thought that everyone else was perfect or so we believed until you joined this cyber-family. There are thousands of imperfect FLYbabies and we celebrate even the smallest babystep.

Perfectionism is a fine line between being a SHE (Sidetracked Home Executive) and a BO (Born Organized). Imagine that there is a line drawn in the sand. The BO person goes overboard past that line and has trouble letting go and resting; while the SHE gets up to that line and says I don't have time to do it right and then does nothing.

We all have the same hours in a day; whether we work outside the home or work at home taking care of babies. We all have homes and deserve to live in homes that hug us. When we let our perfectionism drag us down; we become overwhelmed by the process. We forget that it doesn't
have to be perfect to be better than it was.

Take those babysteps and just do something. You can do anything for 15 minutes and housework
done incorrectly still blesses your family!

I want you to FLY! Perfectionism is keeping you from loving yourself.

FlyLady

Gluži kā par mani! Man šis būs jāizdrukā laikam un jāpārlasa, kad nākamreiz uznāk tas stress par to, ka nespēju izdarīt visu.

Un vispār jau mums, kam mazi bērni (man lielais b/d neiet, bet mājaš ar mani caurām dienām), ir vispār laikam neiespējami izpildīt visu programmu. Jo man, piemēram, nav traukumašīnas un nav žāvētāja veļai, ko iesaka izmantot Flylady. Līdz ar to trauki, veļas izkāršana, un grīdas uzsūkšana, ēst gatavošana ir arī vienīgais, ko varu pa dienu paspēt starp bērnu audzināšanu. Grīdas mazgāšana, putekļu slaucīšana un kārtošana jau ir ekstras, kad pagadās lieks brīvs brīdis. Tāpēc es, piemēram, nevaru 1dienās pēc viņas ieteikuma atvēlēt 1 h mājas kārtošanai, kur netiek darīti ikdienā veicamie darbi (trauki, veļa, grīda). Bet nu cenšos kaut mazliet virzīties vēlamā virzienā. Tagad man liekas, ka tad, kad bērni paaugsies, kļūšu par tāādu šrubētāju, kārtības mīlētāju un pavāri atzīšos, ka pirms bērnu piedzimšanas man bija pilnīgs po uz netīrību un nekārtību, varēju mēnesi nemazgāt grīdu un nejust par to ne mazāko stresu. a tagad es tā vairs nevaru.

Vakarā iedvesmojos no Flylady meila par to, ka jāsāk domāt par mājas dekorēšanu un jāiesaista bērni (taisos arī iepazīties ar Holliday Controlling Journal, par ko tur visas sajūsmā). Atzīšos, ka es nekad neesmu dekorējusi neko vairāk par eglīti. tad nu mēs ar lielo puiku sākām taisīt rotājumus, ar kuriem apkarināsim durvju ailes (durvis vēl istabām nav). Flylady ieteica reizi nedēļā pievērsties svētku plānošanai, tad svētki pienāks bez stresa.

Un vēl esmu iesaistījusi vīru. Informēju viņu par Shiny Sink nosacījumu, tad nu viņš vakar un šovakar (šobrīd ) mazgā traukus. paldies viņam! Līdz šim pārsvarā visa mājas vākšana bija manās rokās, moška būs labāk, kad viņš kaut nedaudz iesaistīsies. izstāstīju viņam arī par 15 min ideju no Flylady - (You can do anything in 15 minutes!)

Ideja tāda, ka pievērsties 15 min jebkādam darbiņam, lai kādu mājas stūri uzpostu.

Gari sanāca

Mainīja zilizaļā, 30.11.2010 22:34:17

meičas, es eju gulēt ar shiny sink! pati par sevi lepna

Tindriņa

malacis! un cik forša saj;uta būs no rīta! man arī shiny sink! šitā vispār nekad nav bijis, ka 3 vakarus peč kārtas ir shiny sink manās mājās :D

augustine

vakar centos uzturēt kārtībā galdu, gaju gulēt ar smuku un tīru :) Vēl vakar daļēji izmazgāju grīdas (daļu, ku bēbis rāpo), apvācu 1 stūrīti un vēl daļēji apvācu savus rokdarbu piederumus, ko jau pirms nedēļas izvilku no stūra, lai pāršķirotu :)

Šodien jānomazgā visi iekrājušies trauki un jāpieskata galds.

Vairāk neko neplānošu - lielais bērns mājās :)

Tindriņa
zilizaļā
Par jūsu shiny sink

zilizaļā
Tas teksts ir patiešāmļoti iedvesmojošs. Un patiess :)

ADĀM priekšlaikus dzimušiem bērniņiem - mazaisirsninai.multiply.com

augustine

vakar centos uzturēt kārtībā galdu, gaju gulēt ar smuku un tīru Vēl vakar daļēji izmazgāju grīdas (daļu, ku bēbis rāpo), apvācu 1 stūrīti un vēl daļēji apvācu savus rokdarbu piederumus, ko jau pirms nedēļas izvilku no stūra, lai pāršķirotu

malacis, esi labo pastrādājusi :)

rozinja

visām par jūsu "shiny sink" un paklapējiet man ar uz pleca - jau otro vakaru spīd. Cerams, ka būs iedvesma arī turpmāk. Plāniņš ir līdz ziemassvētkiem savest kārtībā visu. 

Tagad cenšos tikt vaļā no liekajām mantām un mazliet pabaidījos skatīties, kas paredzams otrajā "baby step". Kas gan tas varētu būt? 

Papildināts 01.12.2010 20:57:20:

Kas ir otrajā solī? Plāniņš līdz Ziemassvētkiem dzīvokli padarīt par mājokli, nevis noliktavu.

Manuskripti nedeg. Tie uzkaras.

Man gan nekas nespīd, jo ar angļu valodu esmu uz Jūs Māju arī vēl nedekorēju, jo svinēsim jau jaunajā dzīvoklī, bet tas tālu atrodas. Dekorēšana noteikti būs pēdējā pirmssvētku dienā.

Es vairāk cīnos ar to, lai mājinieki noliek vietā to ko paņēmuši. Karš ar vējdzirnavām.

Es vairāk cīnos ar to, lai mājinieki noliek vietā to ko paņēmuši. Karš ar vējdzirnavām.

Vo vo! Tikai man būtu jāsāk ar sevi - sivēnasti nr.1

augustine

rozinja
Par Tavu shiny sink

Man pašai galds tīrs :) Ar traukie vakar tik gludi negāja, palika astes uz šodienu. Nu besī tā ķēpa ar ūdens sildīšanu un bļodām... bet ja ielaižu, tad tā čupa vēl lielāka... Šķīvji un krūzes vēl nekas, bet burkas, katli un bļodas...

Vakar lielais bērns bija mājās, vismaz stundu izstaigājāmies pa lauku un sākām taisī eņģelīšus no pīles spalvām - būs eglītei un tagad ar pie lampas sakāru :) Trauki netīri, bet mums ir eņģelīši

ADĀM priekšlaikus dzimušiem bērniņiem - mazaisirsninai.multiply.com

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17529606