Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtība mājās soli pa solim

augustine

un vakar vakarā noslinkoju, nebija shiny sink :) bet uzreiz no rīta visu izdarīju

Papildināts 02.12.2010 10:31:35:

augustine

parādi, kā tādi eņģelīši jātaisa, izklausās forši. moš vari bildes ielikt?

augustine

Liinushka
Tindriņa
Nenolikšana ir lipīga. Es sākumā besijos, tagad ar pati grēkoju :(

Klau, ja te vairākām ar angļu val. uz Jūs varbūt varam uztaisīt blogu un kaut kā mēģināt tulkot? Es viena gluži visu neuzņemos, bet daļu noteikti iztulkošu :)

Papildināts 02.12.2010 10:33:18:

Tindriņa
ielikšu uz vakarpusi pat pa etapiem ;)

ADĀM priekšlaikus dzimušiem bērniņiem - mazaisirsninai.multiply.com

augustine
ielikšu uz vakarpusi pat pa etapiem

O, super! Nez, Tiimari varētu arī būt kādas spalvas?

rozinja

Nus... varbūt piecpadsmit minūtes dienā tulkošanai labdarīgiem mērķiem es varētu atvēlēt, ja vien neesmu kaut kur prom. Savukārt meitenes, kam švakāk ar angļu valodu, piecpadsmit minūtes dienā varētu to mācīties.

Tomēr forši, ka no rīta viss tīrs. Jāiemāca vēl tauta traukus uzreiz ielikt trauku mašīnā.

Manuskripti nedeg. Tie uzkaras.

augustine
Es pat nepiesakos uz tulkošanu, jo toč neko nesaprotu. Tikai zinu standarta frāzes, lai varu ārzemju bodēs iepirkties

Nenolikšana ir lipīga
Ir, ir. Arī grēkoju, bet manas krūzes un mantas ta neviens nenes un nenoliek vietā. Pati vien to daru.

Sveikas!

vakar vēlu pārnācu mājās, pēc nakts strādāšanām gāju gulēt līdz ar mazo bērnu un Shiny Sink izpalika, bet no rīta ķēros klāt, nebija arī tik daudz to trauku, kā agrāk. Šodien vispār gāja labi, izmazgāju grīdu, izkaŗu veļu, izrevidēju drēbju atvilkni bebim no drēbēm, kas vairs neder. izdomāju vecākiem Ziemassvētku dāvanu, jāsāk tik pie tās strādāt.

es tulkot gluži negribētu, tam man nav laika, bet es labprāt katru dienu te padalītos ar galvenajām manām atziņām no Flyladies meiliem. Jo spamo viņa manu pastkasti ne pa jokam

Šodienas atziņas:

1. Decembris flayladies ir Lutināšanas mēnesis (pampering). Tad nu katru dienu ir jāatrod kaut 5 min sevis palutināšanai. Katru mēnesi FLYlēdijas iemācās kādu jaunu labu paradumu (pag. mēness bija ēdienkartes plānošana), tad nu šomēnes - sevis lutināšana.

tad es sāku domāt, kā es varētu un gribētu sevi palutināt, ņemot vērā, ka dienas paiet vāveres ritenī ar 2 maziem bērniem un darbu pa naktīm, un šad tad izraušanos uz darbu klātienē. Sapratu, ka ar mani galīgi nav lāgā, jo es nevarēju ilgi neko izdomāt! Liekas jau, ka lutinu ar to, ka lasu cāli vai ko citu netā, kas interesē (tas man tāds galvas atpūtināšanas veids), vai šad tad ar vīru kādu filmu noskatos. vai ilga dušošanās. bet tas tak nav riktīgi, jo tā jau nav nekāda īsta lutināšana! tad nu izdomāju, ka es šovakar varētu saņemties nolakot nagus, ko neesmu darījusi aptuveni gadu, bet beigās izdomāju ka pietiks ar apvīlēšanu :D. Kauns teikt, bet man tiešām ļoti jāsaņemas tādai sevis lutināšanai. bet kopumā šī paraduma apgūšana mums noteikti nāks par labu

2. Interesants likās padoms par trauku mazgāšanu - ēdiena gatavošanas laikā aizkorķēt izlietni un uztaisīt ziepjūdeni. Likt iekšā tur visus netīros traukus. Tādējādi viss būs atmiekšķējies un viegli un ātri mazgājams pēc ēšanas. Nezinu, vai tas man īsti darbotos, jo man jau vispār ir tikai daži brīži pa dienu, kad varu pievērsties trauku mazgāsānai - viens bērns rāpotājs un nestabils kājās stāvētājs, otrs dauzoņa un mazā brāļa apcēlējs.

3. man patīk, ka bieži Flylēdiju meili beidzas ar

You are not behind! I don't want you to try to catch up; I just want you to jump in where we are. O.K.? (Tu neesi aizmugurē! Es nevēlos, lai Tu mēģini mūs panākt, bet lai vienkārši lec iekšā te, kur mēs esam, labi?)

Papildināts 02.12.2010 22:03:33:

Vakar lielais bērns bija mājās, vismaz stundu izstaigājāmies pa lauku un sākām taisī eņģelīšus no pīles spalvām - būs eglītei un tagad ar pie lampas sakāru Trauki netīri, bet mums ir eņģelīši

superīgi!

Mainīja zilizaļā, 02.12.2010 22:44:20

augustine

Sveikas!

zilizaļā
Super ideja par to ziepūdeni traukiem! Īpaši manam variantam, kad nav izlietnes - vienkārši jāsataisa ūdens, kur krāmēt traukus un tad kādā brīdī visus smuki nomazgā :)

Tulkošanai un blogam mēģināšu pievērsties nākamnedēļ, tāpat laikam būs ar eņģelīša aprakstu, jo vakar vīrietis atcerējās, ka mammai vd vajag dāvanu un palūdza man kaut ko fiksi uzadīt, tad nu vakar un šodien tamborēju šalli, visu pārējo atstājusi novārtā. Vakarā jau dodamies un līdz tam man jāpaspēj...

Papildināts 03.12.2010 13:21:57:

Jā, aizmirsu palielīties :) Vakar nomazgāju VISUS iekrājušos traukus, pat visas tukšaās zaptes burkas, bļodas un katlus :)

ADĀM priekšlaikus dzimušiem bērniņiem - mazaisirsninai.multiply.com

augustine

Jā, aizmirsu palielīties Vakar nomazgāju VISUS iekrājušos traukus, pat visas tukšaās zaptes burkas, bļodas un katlus

vareni!!! apsveicu! tad uz priekšu būs vieglāk uzturēt shiny sink :)

silis

re, kur jau iztulkots

Man nevar vaļā iztulkoto

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17529606