Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtība mājās soli pa solim

augustine

silis

vakar nevēra, šodien atkal ir

augustine
Atradu senos failus, ko Tev solīju.. reiz sen atpakaļ pulcējās oktobra bērnu māmiņas, un viena no viņām (Kukurillis) vadīja nodarbības par to, kā racionāli tikt galā ar mājas soli. Ja pareizi atminos viņa rakstīja darbu par šo tēmu. Ceru, ka viņa neņems ļaunā, ka nododu tālāk. Palasīju pati - dikti foršas idejas, varbūt jāķeras pašai arī klāt ;)

Papildināts 05.12.2010 10:41:25:

Šorīt mani vsivairāk uzrunāja tieši šis:

FLY: fly nozīmē lidot; abreviatūra savukārt nozīmē – Beidzot Es Sevi Mīlu (Finally Loving Yourself).

augustine

Mēs atpakaļ pēc brīvdienām. Aizbraucot māja palika bardakā, tad nu tagad ar šausmām uz šito visu skatos, bet pagaidām nav iekšā pieķerties, bet vajadzēs jau, kur likšos...

In_ka

Atsūtīsi man plz? :)

silis

Paldies :)

Jā, izskatās ka te - meitenem.lv/flylady - tiešām galvenie principi ir iztulkoti latviski :)

ADĀM priekšlaikus dzimušiem bērniņiem - mazaisirsninai.multiply.com

augustine
Aizsūtīju uz gmail uzreiz kā ierakstīju ;)

augustine

In_ka
Paldies, tagad saņēmu :)

rozinja

Sveiciens censonēm! Kāds šodiens skats uz... izlietni?

Manējā vēl turas. Pa brīvdienām vēl 1) sakārtoju drēbes bērnu plauktā, 2) beidzot izšķiroju lielu maisu ar zeķēm. Daļai pat atradās tām pienākošies pāri, dažas bija jāsalāpa, pārējās izmetu (milzīgs varoņdarbs no manas puses). 3) Palūrēju Lēdijas lapā sarakstu, ar kuru būtu jāstaigā apkārt mājai un jāpieraksta viss darāmais... un nobijos un neko nepierakstīju. Nav jau tā saimniecība liela, bet plīti pienāktos izmest (pagaidām notīrīju virsmu; diez, cik jaunas maksā?), istabas ārējais stūris pasācis pelēt (izspiedu no vīrieša solījumu dabūt fungicīdu), par to, ka jānomaina elektrības skaitītājs, čīkstu jau ilgi, un vispār virtuvē pirms divpadsmit gadiem iesākto remontu vajag pabeigt. Tā i pagaidām paliku pie izlietnes. Vismaz tā spīd.

Manuskripti nedeg. Tie uzkaras.

augustine

rozinja
Ar izlietni

Zin, ja tā godīgi - flylady lapā arī mani daudz kas biedē un tomēr ir tā, ka liekas, ka es nevarēšu... Bet nu var jau no turienes ņemt daļu un pārējo no sevis. Es, piemēram, nevaru saplānot katru dienu nedēļai - nevaryu prognozēt, kā ies ar bērniem, kad kaut kur dosimies ārā no mājas utt.

rozinja

liekas, ka es nevarēšu - šī iemesla dēļ nemaz necenšos tur ko daudz lasīt. Pagaidām iztieku ar "baby steps", šodien tiku aptuveni līdz sestajam - izlietne tīra, pati apģērbusies un gulta saklāta. Strādāšanas starpbrīžos nolieku vietā pa kādai mantai. Pagaidām gana.

Papildināts 06.12.2010 13:41:21:

Ja tikšu ar visu līdz galam līdz Ziemassvētkiem, uzdāvināšu sev un sīkiem kanārijputniņu. Mazais bērns ierakstīja sarakstā vecītim, a neviena brīva kakta, kur likt, ta nav. Pagaidām. (Turiet mani pie vārda!)

Manuskripti nedeg. Tie uzkaras.

flylady lapā arī mani daudz kas biedē un tomēr ir tā, ka liekas, ka es nevarēšu
Kā par mani. Man jau šķiet ka nevar būt visām viss tā vbienādi, katra jau individuāls gadījums Kam lielāks bordertauns ( es tā apzīmēju bardaku), kam mazāks, un prioritātes katram savādākas. Es besos par traukiem izlietnē, bet man nemaz netraucē neklāta gulta Nu tā kaut kā...

augustine

Esmu priecīga - man izdevās palaist trauķeni bez ūdes pieslēguma :) Pēc viena sadzīves tehnikas spečuka ieteikua vnk ielēju tajā ūdeni :)

Pavirzījos vēl tālāk ar manu rokdarbu lietu kārtošanu.

Un te beidzot - EŅĢELĪTIS ar instrukciju :)

Papildināts 06.12.2010 22:03:07:

Un vēl man viena ideja, varbūt ne gluži no flylady, bet nu - tām, kuras grib māju uz svētkiem sapost - sāku taisīt sarakstiņu, kas man katrā telpā būtu jāizdara. Katru dienu cenšos paveikt kaut nedaudz + droši vien jāievieš ikdienas rutīnas, kas neļautu veidoties bardakam tur, kur jau sakārtots :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17529606