Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtība mājās soli pa solim

augustine

Airona
man ienāca prātā tāds Sūkļboba mājdzīvnieks gliemis ( kāviņu tur sauca)...tjipa, lai vīrs-gliemezis necūkotu, jānoliek viņam trases, kur drīkst pārvietoties Nez...jāuztaisa moš Tev teātris ar ģībšanu un matu plēšanu - no sērijas es Tev neesmu nekāda māte!, bet sieva....

Bet nu - ja tā nopietni, tad es jau kādu laiku atpakaļ esmu sapratusi, ka mani pavisam nopietni uztver kā tādu apteksni/personālu. Es šad tad mēdzu guļamistabā savākt vīra nomētātos šortus un vakardienas zeķes un skaisti nolikt istabai pa vidu. Bezgala skaista kompozīcija....un vēl atliek vien nesvaigas apakšbikses pa virsu uzkrāmēt. Nu tā vidēji - stāv pusi dienas, bet kaut kādā brīdi tomēr pazūd.Protams, ja tā performance man grieztos acīs ik pa minūtei, tad neizturētu un savāktu pati - diemžēl.

Hiacintte
jā, protams. Pārdevēja arī noteica, ka to irobotu vajadzetu darbināt katru dienu. Bet - lieta tāda, ka izsūc pa 2h max 60m2 - un tad iet lādēties. Un ilgi. Vienvārdsakot - dienā es ar ntajiem piegājieniem knapi varetu izpucēt mājas apakšu. ņemot vērā - ka tas aprāts visu laiku trītos pa kājām. Un tad - atkal nākamā dienā augštelpas. Tā reāli vien sanāktu - ka aparāts nonstopā darbotos un kaut ko muļļātu, bet tā tīrība būtu tāda nosacīta. Un vēl - tāds pusnormāls aparāts maksā uz 600-700EUR. Par 200-300 - tādi štrunti vien ir. Baigi sālīti. Tādām cūkām kā mēs, šitas neder.

Susuriic, dod 5, es daru tieshi taapat! Bet uz to bridi savas, tachu kopsummaa nekas nemainaas.. Lasot smiekligi, bet maajaa smiekli nenaak :/

Airona
man arī nenāk smiekli, drīzāk dusmas un raudiens. Da labi, ko tur.

Šodienas plānā - izmazgāt 1.st., pagludināt un tikt galā ar palikušajiem tomātiem. Nu un pārējie ikdienas darbi, protams. Super, ja vārētu no garažas uz miskastes placi aizvest sakrājušās PET pudeles. Tur jau 3 lieli maisi

Hiacintte

Susuriic
Khmm, baigi jocīgi, ka ilgi lādējās, mans tikai kādas 2h. Kas nozīmē - apm 2h tīra un 2h lādējās, pēc tam varu palaist citur (apakšstāvā, piemēram). Lai nemaisās pa kājām, saliec tos sensorus pa durvju ailēm, tad viņš pa vienai telpai pēc kārtas tīra, tikmēr var darboties citās Ja jau tāds aparāts ir iegādāts, tad jāizmanto

Hiacintte
es neesmu vēl tādu nopirkusi. Bija doma, bet apsverot visus par un pret - vairāk mīnusu. Vēl - it kā varētu palaist darboties pa nakti, kamēr neeam mājās. Bet - praktiski visu laiku esam uz vietas. Pa nakti ( atskaitot augšu) un prom esot - māja uz signalizācijas. Ne šis ne tas.Tādu par 200-300 - varu nopirkt it kā uz sitiena, bet par - 700 jāpiekrāj.

Vienvārdsakot - es vnk nopirku esošajam putekļu sūcējām ( kas man ir ļoti labs) jaunu krutāku uzgali, jo vecais bija izbeidzies un skrāpēja grīdu.Tagad - teorētiski - viss sūkšanas process ies 2x ātrāk.

Praktiski apdomāju, ka par tādu naudu lielāks ieguvums man būtu nevis no irobota, bet overloka

Nu bet jā - ja kāds jau ir tādu verķi nopircis, tad jāizmanto. Man vispār patīk visādi mājkopības un virtuves gadžeti. Bet no pieredzes - ir lietas, kas stāv ( stoller sulspiede un virtuves grils, kuru reti kustinu, jo baigi pēc tam jātīra...pannu vieglāk nomazgāt) un lietas, kas jau prasās atjaunoties - virtuves kombains. Un man negribās vēl vienu verķi, par kuru izmesta kaudze naudas un tas skaisti stāv stūrītī.

teite

Susuriic
izsūc pa 2h max 60m2 - un tad iet lādēties.
dienā es ar ntajiem piegājieniem knapi varetu izpucēt mājas apakšu.
bet tik lielai mājai viennozīmīgi vajag jaudīgāku robotu. man dzīvoklis ir 60m2, i togo ar šodienas pieredzi saprotu, ka būtu bijis noderīgāks tas, kurš tīra programmējot, t.i., 700 sērija vai kas nu tur. man šobrīd ir 600 sērija, kurš tīra visu uzreiz un realitāte ir tāda, ka es telpas tīru tā pat pa kārtai - palaižu vienā, kad tīra, tad nākamajā, jo tā kā ir daudz labirintu, tad mēdz pārāk daudz aizķerties kādā un apdalīt citu. tagad noteikti pirktu to zonējamo. sāpīgais moments - bērnistaba. tur robots tiek samērā reti. sākumā sīkie vēl iespringa uz grīdu novākšanu, bet tagad jau tas izdodās tik ar draudiem vai kādu īpaši stimulējošu uzpirkšanu. man nav spēka katru dienu cīnīties, ja pašiem patīk misenē, lai. vecākajai viens no motivātoriem - ja grib, ka draudzenes nāk ciemos, tad mājai jābūt sakārtotai un tīrai. parasti palīdz. bet ir mazais 4gadnieks, kuram pofig, nāk kāds vai nē

teite

hm, kādu laiku nebiju te ieskatījusies - ir arī slēgtā grupa??? un funkcionē? citādi uzmetu aci, nekas jauns nav ierkstīts un žāvājos un slinloju tālāk... es ar gribu grupā. svētki nāk.

Honey

teite
Slēgtajā grupā tāds pats klusums kā šeit. Laikam visas vairāk piestrātā pie kārtības, mazāk par to runā

teite

bet nu grupa kā tāda jau nav nolikvidēta. gan jau ka tur kaut palasīties būtu iedvesmojoši

Honey

teite
Tak piesakies Varbūt kādu jaunu vēsmu ienesīsi, atdzīvosies tā lapa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17529606