Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kārtība mājās soli pa solim

augustine

teite
smagas aizdomas, ka tā slēgta grupa ir izbeigusies, jo ziedu laika aktīvistes ir nobeigušas savus BKA un atgriezušās darba dzīvē, un mājas pucēšanas vairs nav prioritāšu augšgalā.

teite

Susuriic
a nē, esmu apstiprināta nav gan šobrīd laika iedziļināties tēmās, bet runājot par ziedu laika aktīvistes ir nobeigušas savus BKA un atgriezušās darba dzīvē, un mājas pucēšanas vairs nav prioritāšu augšgalā.
ir jau tieši otrādi - tie gudrie padomi vairāk noder tad, kad ir vēlēšanās, bet nav laika un ir daudz blakusapstākļu, kas traucē

teite
aa, nu skairds, tad mani vnk neapstiprināja.

Honey

Susuriic
Tak piesakies vēlreiz, nedomāju, ka tur kāds speciāli netiek apstiprināts.
Bet kā jau minēju, tur vispār klususms.
Man pašai arī vajag iedvesmu, gribas lai smuka māja tagad uz Zsv. laiku un vispār arī, protams

Honey
Es te bija ierakstījusi, lūdzi, pieņemiet mani arī bariņā, bet...nekā

Iedvesmai - var paskatīties raidījumus par krājējiem, tad uzreiz atnāk iedvesma uz mājas tīrīšanu

Honey

Susuriic
Bet tu pieteicies te? http://calis.delfi.lv/grupas/grupa/587-cela-uz-tiru-kartigu-un-skaistu-maju/

Ui, to raidījumu es nevaru skatīties, tā man sāpīga tēma man vīrs ar tendenci uz krāšanu, tie praktiski mūsu vienīgie strīdi - ko pēc manām domām vajadzētu izmest un pēc viņa domām vēl paturēt

Ziemas_saule

Pieteicos grupā. Pēdējais laiks tikt galā ar savu slinkumu.

teite

Susuriic
Iedvesmai - var paskatīties raidījumus par krājējiem, tad uzreiz atnāk iedvesma uz mājas tīrīšanu
o, jā, šitie ir labi tad uzreiz ir stimuls iet kaut ko padarīt. bet vienlaicīgi arī kā mierinājums, ka man jau vēl nav tik traki, vēl gluži plata zona staigājama

Honey
aaa, skaidrs. Es bija uzrakstījusi savu vēlmi tikai šeit.

bpukite

Atvainojos, ja nesanāk tūlīt katru gribētāju apstiprināt, neesmu katru dienu visu dienu pie neta, turklāt pavisam jaunos profilus, kas, šķiet, cenšas pēc iespējas vairāk grupās pieteikties, tomēr cenšos filtrēt un neapstiprināt.

The trouble is, you think you have time..

If only our eyes saw souls instead of bodies, how very different our ideals of beauty would be!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17529606