Dabiskie dzemdību ierosinātāji!!!

Bubucis150683

Slēdza Bubucis150683: "Negribu".

Padalieties lūdzu pieredzē tās māmiņas, kurām bija jau sasniegts noteiktais dzemdību datums un dr. solīja dzemdību stimulēšanu!!!

Ko darījāt, lai dabiskā ceļā mazulītis piedzimtu? Kā veicināt dzemdību sākšanos dabiskā ceļā, nevis dzemdību namā ar stimulēšanu? Ko darīt lai nepārstaigātu noteikto termiņu?

nezinu, cik dabiski, bet man palīdzēja šampis :D

Vēl jau ir - sirsnīga grīdu beršana četrāpus, sexis daudz, garas pastaigas utt - man tas nepalīdzēja, bet šampis gan (glāze)

serena26

Bubucis150683
pirmkārt, dzemdību termiņš ir 40 nedēļas, bet mazajiem ir normāli dzimt līdz pilnām 42, ja toņi normāli un augļūdeņi pietiekami. Ja šīs lietas tiek pārbaudītas un ir ok, nav iemesla sākt ierosināšanu pirms laika. Tas vien, ka ir pienācis viens datums vēl nav iemesls - tev varbūt pat ov bija nedēļu vēlāk un patiesībā ir tikai 39 nedēļas, piemēram.

Otrkārt, dabīgie līdzekļi. Visdabīgākais ir vīrieša sperma, jo tajā ir prostaglandīni, tie paši, kas būs gelā, ko smērēs uz dzemdes kakla ierosināšanas laikā. Tikai tie ir sintētiski, bet šie - dabīgie, tāpēc, lai arī ir mazākā koncentrācijā, toties ķermenis viņus labāk uztver. Turklāt sekss, ja ir gribēts, palīdz trenēt starpenes elastību un darbojas kā plīsumu profilakse.

Papildus nozīmīgs dabīgais līdzeklis ir sevis analīze. Apsēšanās un izdomāšana vai nav zemapziņā palikuši kādi nenokārtoti jautājumi, kas var traucēt mazajam nākt pasaulē. Un tādi var būt daudz - bailes no dzemdībām, nākošnedēļ vīrs būs atpakaļ no komandējuma, kā es tikšu galā ar mātes lomu, man bail no nezināmā, vīrietis mani neprec un tagad mums būs bērns, bērnistaba vēl nav gatava... Daudzas lietas, kas sēž mūsos dziļi iekšā var dot signālu ķermenim un bērnam, ka vēl nav laiks. Un nekas nesākas, lai gan ar savu ikdienas prātu mēs gribam, lai viss sāktos. Jebkurā gadījumā skaļa saruna "po dušam" ar mazo, par to, ka viņu ļoti gaida un nu jau ir laiks nekad par ļaunu nenāks.

Tad jau visas mammu ieteiktās lietas - grīdas izmazgāšana, tupēšana dziļajā ietupienā, šampanieša vai vīna glāze (atslābšanai), esmu dzirdējusi arī ananāsu sulu un vēl dažādas receptes.

Treškārt, dabīgākais no ierosināšanas līdzekļiem ir rīcineļļas kokteilis, kuram recepti var atrast cālī. To gan nedrīkst pārdozēt un lietot bieži, jo viņš izraisa caureju. Ja dzemde būs gatava, tad aktīvākā zarnu darbība var dot nepieciešamo impulsu sākumam.

Man bija 41 pilnas nedēlas un pēc 2 dienām biju nozīmēta stimulēšanai, ierosināšanai. Ar pirmo puiku bija ierosinātas dzemdības 42 nedēļās un diezgan smagas--negribēju atkal to pašu--nu, izdzēru 1,5 glāzes šampi (pa dullo gan nemaz neiedeva) un izmazgāju visu māju uz ceļiem pūsdama, elsdama-bija ļoooti grūti. Naktī sākās sāpes un pusdienaslaikā puiks bija klāt;)

Es jau ar sanaak, ka paarstaigaaju savu terminju tagat jau kaadas 4-5 dienas, peec USG noteiktaa datuma. Mani principaa neuztrauc tas, ka es vareetu dzemdeet arii 42. ned., bet mani uztrauc vairaak tas, ka deelj mana auguma (kursh ir diezgan zems un smalks) dzemdiibaas vareetu buut kaut kaadi sarezgjiijumi vai dzemdiibu process ievilkties ilgaak vai veel trakaak, deelj taa, ka beerninsh liels taisiitu kjeizaru man. Taadeelj pati speciaali necenshos ierosinaat dzemdiibas ne ar kaadiem liidzekljiem (maajas shrubiishana un seks ar viiru neskaitaas), bet dzilji sirdii gan veeleetos, lai dzemdiibas man tuvaakajaa laikaa saaktos

Šobrīd meklēju info par šo tēmu un uzgāju, ka dabiski un ja dzemde ir gatava var izmantot homeopātiju, akupunktūru (video http://www.youtube.com/watch?v=wnEcLSHTI0s) vai arī ir augi (slinkums pārtulkot):

There are several herbs thought to be helpful in naturally inducing labor or in helping to make your contractions more regular and stronger. Some of them are:

• Blue and black cohosh
  • Goldenseal
  • Squaw vine
  • Red raspberry leaf

It is highly suggested that you contact a midwife with herbal experience or a licensed herbalist for full details. Failure to do so could have detrimental effects to your labor and / or child.

Papildināts 03.12.2010 14:23:14:

Rekur par homeopātiju, bet noteikti vajag pirms tam vizīti pie homeopāta http://www.homeopathyforwomen.org/birthing.htm

man palidzeja krushu galinu virpinasana

Nezinu vai tas bija īstais iemesls, bet pēc pamatīgas atslābinošas pēdu/ potīšu (jāmasē rinķī potītēm) vakarā, nākamajā rītā braucu dzemdēt.

man draudzenes mamma ieteica vienu dineu pirms paredzētajām dzmedibām, vai aŗī, ja ir sajūta, ka nākamajās dienās viss sāksies, tad izmazgā māj - logus, cik var, grīdu izrāpo. un ta teikt, ierikte bērniņu uz dzemdībām.

vel arī seks.

un iekšēji jābūt gatavai dzemdībam.

serena26

koncha
tas ir ļoti loģiski - aiztiekot krūšu galus izdalās ķermenī oksitocīns. To mēdz izmantot arī dzemdību laikā, ja kaontrakcijas paliek švakākas.

Vips
Pārējos bez vārdnīcas nepazīstu, bet aveņu lapas tajā sarakstā noteikti ir :)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17562857