(̾●̮̮̃̾•̃̾) 2OO9` M A R T S` ZIEMĀ (̾●̮̮̃̾•̃̾)

Zajecs`

Slēdza Zajecs`: "limits ;)".
Zajecs`

~~~~~~~~~~2009. gada marta mammu pļāpulapa!!!~~~~~~~~~~~~~~

• Un bebuku fotoalbums (iekš fotki.lv sadaļā Manas aizliknes/Norīces var redzēt pēdējās komentētās un pēdējās pievienotās bildes)
  • Dienas, kad jāpaceļ un jāpūš
  • smukie smaidiņi te

JA KAS LABOJAMS VAI PAPILDINĀMS - ZIŅOJAM BOLDĀ.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mainīja Zajecs`, 12.12.2010 15:00:44
Papildināts 12.12.2010 17:15:05:

sveikas ;)

skatos esam palikušas pavisam, pavisam slinkas pļāpātājas..

taisu jaunu lapu 1x 4os mēnešos :D

trolliic

Zajecs`
skatos esam palikušas pavisam, pavisam slinkas pļāpātājas.. Nu ja, tas tāpēc, ka tu nepalīdzi piepļāpāt . Kā ietās?Kā Rodrigo - taisa blēņas vai tāds prātīgs puika?

Kāda vispār jūsu mazajiem bija reakcija uz pirmo sniegu? P. tā pētīja zemi, švīkāja ar zābaciņu. Nu jau zināma lieta. Vakar izgājām ārā - knapi pa durvīm laukā, pie pirmās kupenas klāt, sniegs pilnas rokas, mēģina mest un bļauj - appā! Gaidu, kad pienāks tas brīdis, kad bāžot rokas līdz pleciem kupenās, iebāzīs nejauši arī galvu - vismaz brīžiem tuvu tam jau ir. Ar ragaviņām gan vēl neesam vizinājušās, jo nav vēl iegādātas . Bet vispār īsti nesaprotu (tad, kad ragavas būs iegādātas), kā lai uz to kalniņu tiek ar ragavām - trotuāri tak pliki un manējā nekāda dižā staigātāja nav.

Mainīja trolliic, 12.12.2010 20:54:24

Franija

Sveikas ;)

Ir kāda vedusi mazo pie friziera matus apgriezt? manam dikti derētu. Zinu tikai par Pinku namu, kur mazajiem griež. Varbūt kāda zin kādu citu vietu?

Mieru, tikai mieru! ;)

Franija

Labrīt :)

Redzēju Mājokļu jautājuma 3dienas raidijuma pieteikumu un kļuvu tik priecīga par to, ko tur ieraudzīju ;) Tas cilvēciņš to tik tiešām ir pelnījis ;) Meitenes, pamanijāt? :)

Mieru, tikai mieru! ;)

Franija
Redzēju Mājokļu jautājuma 3dienas raidijuma pieteikumu un kļuvu tik priecīga par to, ko tur ieraudzīju Tas cilvēciņš to tik tiešām ir pelnījis Meitenes, pamanijāt?

Es ar nupat pamaniju, un nacu pacukstet meitenem, ka noteikti 3dien jaskatas Majokla Jautajums

Papildināts 13.12.2010 11:58:26:

Kāda vispār jūsu mazajiem bija reakcija uz pirmo sniegu?
Maneja sajusma. Kad esam pie ardurvim un redz ara sniegu, iesaucas "Vajjj" ka tada veca vecenite un smaida ka maija saulite. Ragavas dikti patik, kad iesezas ragavas sauc KiiKii (tipa mammai jaskrien) man sportins ne pa jokam

FranijaIr kāda vedusi mazo pie friziera matus apgriezt?

Es savu uzsēdinu uz palodzes un pati apgriežu, sanāk kā nu kuro reizi - citreiz taisni, citreiz šķībi, bet nedomāju ka manējā sēdētu pie friziera kaut vai 15 min mierīgi. Mājās var ar vairākiem piegājieniem

<Martina>

Es arī tieši nācu pačukstēt, ka jāskatās mājokļa jautājums :D

Zajecs`

trolliic
kā nu kuro reizi, vispār jau tāds diezgan prātīgs man bērns gadījies :) bet nu ir jau arī tā kā visiem - dažbrīd - neko neredzu, neko nedzirdu, neko nezinu un neko negribu :D

runāt gan neko prātīgu nerunā, daudz atkārto, šo to kādreiz pasaka, bet par runāšanu to saukt nevar, tā tāda - Rodrigo īpašā interpretācija :D

par frizieri - mums personīgā, vienreiz, nu jau pasen ir griezusi, bet tas vēl bija laiks, ka kaut ko interesantu rokās varēja iesmērēt, nez kā būtu tagad :D

par mājas lapu - ļoti sen neesmu neko papildinājusi, bet iemesli tehniski, tad kad kkad saņēmos visu sarakstīt, tad tai mājas lapā nezin kāpēc neko neļāva labot, un arī papildināt, tā nu pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, metu mieru..

laikam zinu par ko jūs runājat pieminot Mājokļa jautājumu, sižetu gan redzējusi neesmu, bet esmu dzirdējusi, un tagad tinot atpakaļ pieteikumu.. j/a, laikam zinu gan :)

Papildināts 13.12.2010 22:18:16:

par sniegu - manam lielā sajūsma pārgājusi, bet vispār patīk, pat pēc 2 stundu dzīvošanās pa āru, nevar dabūt iekšā :D i labprāt braukā ar ragavām, i stumda, i pikojas, i sniegu palīdz tīrīt - ņem ar savu mazo lāpstiņu un krāmē lielajā sniega lāpstā :D

<Martina>

mĒS JAU otro nedēļu slimojam, šodien bijām pie ārsta ātrādīties, vēl tik ātri uz dārziņu netiksim. "sodien Diāna ārstam nosauca visus 8 burtus ko zin un daktere tiešam bija ļoti pārsteigta. (neuztveriet to kā lielību atkal)

Ar katru dienu runā aizvien vairāk. Piemēram- tēti ūdzu īdūsi māsicu (tēti, lūdzu iedosi mašīnu), vai arī uz jautājumu, vai gulēs savā gultā atbild- nē, gūtu atdūšu māsai (nav mums māsa ne plānā :D, mamma vainīga, samācījusi bērnam muļķības, lai tēti kaitīnātu :D)

Nedēļas top vārdiņs- PIPUKŪKA

nu tas īsumā viss.

trolliic

Nedēļas top vārdiņs- PIPUKŪKA, manējā piparkūku sauc par KUKUKŪ un stumj iekšā vnk bezjēgā, tāpat kā mandarīnus. .

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17636433