(̾●̮̮̃̾•̃̾) 2OO9` M A R T S` ZIEMĀ (̾●̮̮̃̾•̃̾)

Zajecs`

Slēdza Zajecs`: "limits ;)".

Zieniet, meitenes, nākamreiz vecajā lapā būtu jauki redzēt saiti uz jauno diskusiju, citādi kamēr šito uzraku.. Nosvīdu

Tā, kas tur MJ šovakar būs? Jāiet pētīt un telefonā jāuzliek atgādinājums,lai neaizmirstas noskatīties :D

G. sniegu sāka pa īstam izbaudīt vakar. Tā jau viņai patīk tikt vizinātai rragaviņās, patīk arī pašai tās stumt. Bet vakar kā ielikās ar visām četrām sniegā :D Tagad izklaide - pieiet pie čupas ko sētniece sastūmusi un nometas uz ceļiem - ar rokām mētā sniegu. Sejiņa jau pāris reizes tikusi pie atvēsinošas "maskas" , bet neko :D

Papildināts 15.12.2010 10:27:11:

Kāda man uz CP nevar par to MJ pačukstēt? Es nevaru netā neko uziet :( :D

Atņemsiet spārnus - aizlidošu uz slotas!! 

Mīlu Mājokļa jautājumu- super jauka Zsvētku dāvana cilvēciņiem, kas to tiešām pelnijuši

Franija

Eņģeļmeitēns
Es skatos un no sirds priecājos!!! SUper! :) Un man patīk :) un ceru, ka viņiem ar ;)

Mieru, tikai mieru! ;)

MJ tiešām dara brīnumus :) Prieks, ka īstie cilvēciņi tika iepriecināti.

<Martina>

aij, žēl, ka palaidu garām to MJ ;( Kāds nezin, vai tam it atkārtojums????

Mēs slimojam jau ui, ku ilgi. Jau otro slimības lapu ņemšu.... Pēc 2ned klepošanas dabūjām taisīt rtg un izrādās plauškarsonis.... Tagad dzeram AB , pēc 2 ned atkal rtg...

Istaba nu looooti skaista bija - vienkarsa, bet skaista :)

<Martina>
tvnet.lv pie online TV skaties, tur jabut raidijuma atkartojumam.

<Martina>

Meitenes, ko jūs domājat dāvināt mazajiem Z-svētkos? Mums ir doma par lielo mašīnu, uz kuras var uzsēsties un pati braukt. Ir jau vēl šis tas padomā, bet to laikam jāatstāj dzimšanas dienai.

melindax

<Martina>
Mēs instrumentu kasti un tētis vēl (it kā puikam ;)) nopirka radiovadāmo auto. Lielo mašīnu dabūja jau uz pirmo dzimeni.

Mīļumiņš             Gaidām māsiņu            Vecāki  

Man ir loti prieks mar MJ davanu cilvekiem, kam tas loti bij ir vajadzigs

Par ziemassvetku davanu mazajai izvelejos paklajunu ar udens zimuliem, kur zimet.

mazsmilums
mums arī ir iepakots tāds paklājiņš, ceru ka mazajai patiks :)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17636433