(̾●̮̮̃̾•̃̾) 2OO9` M A R T S` ZIEMĀ (̾●̮̮̃̾•̃̾)

Zajecs`

Slēdza Zajecs`: "limits ;)".
trolliic

Mēs joprojām svārstamies, bet doma ir virtuvīti dāvināt, jo zinam, ka tiks dāvināti trauciņi. Un vēl tapšanas procesā ir filcēts Šreks :)

Mainīja trolliic, 16.12.2010 14:04:46

Par cik manejai ir masinite uz kuras var apsesties un vizinaties, to vilkt un stumt, ari virtuvite ir palikusi mantojuma no manas masas, tad soreiz dama tiks pie koka rotallietam - galdina, kur pulkisi ar amurinu jasit, nu un no omes puses - ksilofons :)

Es ar beidzot atradu un noskatījos MJ, prieks ka tieši viņi tika iepriecināti ar kaut ko jaunu !

(Tikai bišku skumīgi palika, laikam jau dēļ sērīgās mūzikas, bet varbūt tikai man tā likās, jo pašai tāds melanholisks noskaņojums).

Mainīja sunīte-neta, 16.12.2010 17:56:34

Franija

Sveikas :)

Atskaitos:

Es pa dokiem... eh. vairogdziedzeri biku problēma. bet lielākā - sirds. Vakar biju stradiņos, uzlika uz dienakti aparātiņu. braucu šodien noņemt. visas 24h tas aparāts fiksēja, ko mana sirds dara. Šodien saņēmu slēdzienu uz 7 lpp. eh. ir problēma. vajadzētu pārbaudes ar narkozi, ar steigu zāles - bet gr dēļ nevar. Jātiek pie laba kardiologa, jātiek skaidrībā, ko darīt. jo vakar man lēkmes bija 4 reizes ( pašai likās), aparāts pierādija, ka padsmit.

Mieru, tikai mieru! ;)

Sveikas!!

Franija - turies, gan jau ārtsti izgudros ko darīt.

Par dāvanām - mums būs maiss ar klučiem un grāmata ar dzīvnieku balsīm.

Papildināts 17.12.2010 10:51:01:

trolliic
Mēs šodien laižam uz Tūju, bet laikam svētdien vakarā brauksim atpakaļ. Veselība ar izskatās ka sāak atgrizties ( ja pa brīvdienām atkal kaut ko nesagrābsim, jo beidzot mēģināsim iet laukā). Tad varbūt pirmdien vai otrdien varētu saskrieties

sunīte-neta
man tā mūzika arī pa stīdziņām uzdeva.. tāda sērīga tik tiešām...

Franija
es teikšu tā - labāk ka to visu noteica ātrāk,nekā būtu bijis par vēlu! turies!!!!!

Atņemsiet spārnus - aizlidošu uz slotas!! 

naomy

<Martina>Nu turaties!tik baigi interesanti jums.Mums doka uzreiz bāž slimnīcā ar plaušu karsonibet vairākumā dzirdu, ka ārstējās ar AB mājās.Kāpēc tā?tas atkal no doka atkarīgs vai kā?

Meitenes ir vislabākās:D

trolliic

Vot i nesaprotu, kas par jokiem - P. šonakt sakāpa temperatūra 38 pāri, iedevu Nurofēnu. No rīta vēl bija pāri 37. Tagad nesen mērīju - no temp. ne vēsts. Bet vispār nav pirmā reize - mums jau 2x šitā ir bijis. Kas tas ir? Nekādas potes nav bijušas, nekas cits (ne klepus, iesnas) ar ne.

Pusdienziede
Veselība ar izskatās ka sāak atgrizties - prieks par to .Cerams, ka mēs ar turēsimies pie veselības un varēsim jūs satikt. drošības labad tagad kādu dieniņu neiesim ārā.

<Martina>

naomy
Varbūt tas ar kādām pazīmēm tas norit... Mēs varam iet laukā un varētu pat uz b/d iet , bet nu izlēmām, ka neiesim.

Franija
Mana mamma ir kardiologs. Viņai sava prakse - agrāk strādāja 1. slimnīcā, pirms likvidēja to nodaļu kur strādāja. Ja vajag paskaties www.aritmija.lv - Iveta Norko

Turies, gan būs o.k. Svaādāk nemaz nevar būt!

Kā Jūs saviem sitat nost temp.? Manam puikam ir 38,4 un dodu ibuprofēnu. Kā beidzās zāļu iedarbība tā uzreiz temp. augšā :(

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17636433