(̾●̮̮̃̾•̃̾) 2OO9` M A R T S` ZIEMĀ (̾●̮̮̃̾•̃̾)

Zajecs`

Slēdza Zajecs`: "limits ;)".

E. ir 85cm gara, 11kg smaga un 17 zobi

Linda - 11.4 kg/85 cm/16 zobi

<Martina>

oho, es sāku šokēties- visi tik viegli un īsi, mēs laikam esam baigās milzones

Tad nav brīnums, ka pat ar pedagoģiju pieredzējuši darbinieki manam bērnam dod 3 gadus

Svars pēdējo pusgadu īpaši nav nācis klāt, pat teiktu, ka nemaz.

Diāna- 15kg/ 93 cm/ 20 zobi

Hei, hei, hei

lielas un mazas bučas, lieli un mazi rokas spiedieni, visiem un visām 2 gadiņus svinot

laiks skrien staruji un mazie aug lieli, braši un droši - tas forši!

atskaitītei par KL ziņošu drusku vēlāk, mums 2g. vizīte pie doka vēl būs.

paldies par apsveikumiem mums

KL svinēja 2 gadiņus smalkā restorānā kopā ar mammu, tēti, brāli un māsu, bet tas netraucēja torti ēst ar pirkstiem, no sajūsmas smalki spiegt un gandarījumā skaļi smieties.... tā mēs svinējām 2

Sveiciens visām mammām un meitiņām Sieviešu dienā!!!

Bija ļoti mīļi, kad vīrs no rīta man un mūsu meitai uzdāvināja tulpes.. Es ceru, ka katrs vīrs un katrs tētis šodien īpaši samīļos un apsveiks savas mīļotas sievas un "mazās sievietes"!

Sveicieni visiem divgadniekiem Hip, hip URĀAAAA

Man puika ir kādi 15 kg un nemaz nezinu cik viņam zobi - nēēsmu skaitījusi, bet paši lielākie vēl naf!

5dien mazajai dāmītei pie ārsta, tad arī varētu es palūgt, lai nomēra un nosver!

Cau mīļas meitenes, pirmais sveicu jūs visas šaja skaistajā diena, sieviešu dienā .

Sveicu ar visus mazos martēnus kuriem ir palikuši 2 lielie apaļie gadiņi, lai mīļie aug veseli un mīļi svām skaistajām māmiņām

mums viss pa vecam gatavojamies Montuka divu gadu jubilejai, bija gan nepatiksam notikums izrava Montiņai priekšējos zobiņu zem kopējas narkozes, Monti turejas labi arī pec tam kad viss jau bija garam, šobrīd jadzivojas bez zobiņiem, mēs jau majinieki smejamies ka mums ir majas miļš maziņš vampīriņš.

Jauku dienu

ja un bijam jau pie arsta uz divu gadu parbaudi Montiņa sver 13kg un 92cm gara vai šie dati vēl tike piefikseti taja senaja tabuliņā

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17636433