Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mēness kalendārs_ 2011

Inneka

Baiga Beibe
Pamēģini pievienot tējai 1 ēd.karoti. medu (deva uz dienu) - tas palīdz uzturēt cukura līmeni asinīs utt, un ir vieglāk izturēt tikai uz ūdens - super labas ir zaļā, kumelīšu, ķimeņu un piparmētru tējas. (var arī miksēt). Un, ja nu galīgi vēders kurkst un ir štruntīgi, tad dzer kefīru vai ko citu.

Un, meitenes, pēc tam nākamajā dienā, ir uzmanīgi "jāiziet"no atslodzes dienas (ir sevišķi, ja tā ir bijusi ūdens diena) - būtu labi ēst tikai dārzeņus (vinegrets uttt), un pēc tam tikai pievienot piena un gaļas produktus.

Tas ir kārtības jautājums...Kad pats no rīta esi uzkopies, tad rūpīgi jauzkopj arī planēta. (Mazā Prinča DAO)

Tā kā arī plānoju pēcsvētku kuņģa brīvdienas. Iespējams, ka uz kefīra.

ienāc www.daiguce.ucoz.lv/

Baiga Beibe
Kāpēc dažām dienām Tu rēķini 12 stundas un dažām tikai 6turp un atpakaļ?

Mazais enģelītis atnāca ļoti gaidīts!

Grietina
Es to norakstīju no Atslodzes kalendāra. Tur tā bija, ka citas reizes bija 12h, bet citas 6h.

Baiga Beibe
Paldies :)

Varbūt kāda cita zina kāpēc ir 12 un 6 stundas

Mazais enģelītis atnāca ļoti gaidīts!

Grietina
12h pirms un pēc attiecīgās mēness fāzes tiek ievērotas tad, kad pie debesīm ir vai nu pilnmēness vai nekā- jauns mēness, kad mēness esamība/neesamība, iedarbība ir visintensīvākā. savukārt pārējas divas tādas pusfāzes sanāk- kad pie debesīm ir puse no diska redzama, tad arī atslodzes mazākas. Vispār šis te diezgan jauki bija aprakstīts 2010. gada lapiņā.

Beka ir lepns putns, neiespersi- nelidos.

Nu meitenes, es arī pirmo reizi mēģināšu ievērot šo atslodzes kalendāru. Nezinu gan kā sanāks.

Papildināts 03.01.2011 18:40:56:

Tad tikai ūdeni arī drīkst???? Un ko vēl drīkst??/

Krāsiņa

Man ir kalendārs, kurā rakstīts, ka atslodze ir 04.01. no plkst. 04.55. - 17.12.

Krāsiņa
Tas ir šī gada kalendārs?

Mainīja Baiga Beibe, 03.01.2011 22:38:32
Papildināts 03.01.2011 22:43:55:

Redz kur atradu vēl vienu saitu, kur ir nobīdes par dažām stundām. http://www.noslepums.lv/index.php/2011/01/03/meness-fazes-2011-gadam/

Kāda nevar pateikt kā tad ir īstenībā?

Papildināts 03.01.2011 22:45:11:

Inneka
Tur jau tā lieta, ka citos kalendāros tās 2h nobīdes ir katrā datumā, nevis tikai vienā.

Baiga Beibe
pagājušā gada kalendārā arī bija 12 un 24 h garas atslodzes .

es ar gribētu zināt kā ir īstenībā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17701548