Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mēness kalendārs_ 2011

Inneka

Hello_Kitty
Pamēģini, nopērc (mums LV pagaidām esmu redzējusi triju veidu: ar saulespuķu sēklām, ar ķirbju sēklām un "naturālās" bez sāls, kas arī ir super ēdamas ar visu to, ka ir bez garšas un sāls), notestē un saki, ko TU domā: tās, kuras iepirkušas pēc manām "slavas dziesmām" visas kā viena apgalvo, ka tiešām super gardas esot

Ikse
paldies par info!

Nju ta šodien sākam pl.21.51 līdz rītdienas pl.21.51 . Nezinu kā būs. Ledusskapis tukš .....

Mēs allaž atgriezīsimies pie tiem, kurus mīlam, neatkarīgi no tā, vai šķiramies uz nakti, vai līdz nākamajām dzīvēm. /Ričards Bahs/

Dzīve kā rožu dārzs, kur bāz pirkstu tur duras...

Hello_Kitty, labāk nemēģini viņas pirkt. Es paklausīju Ikses padomam un man no viņām (ķirbju) tiešam ir iestājusies atkarība. Viņas ir nenormāli garšīgas. Ja arī Tu nevari apstāties pie trijām, kā es, tad labāk - nemēģini!

We can do better.

Es nāku pie jums. No šodienas vakara līdz trešdienas rītam centīšos neko neēst. Jūs pavisam neko neēdat vai arī kādus augļus?

- Дорогая фея! Бабло кончилось, туфли потеряла, принц бросил, сижу в тыкве, пью водку с крысами. ВЫРУЧАЙ!

ziepe

nvm
Uzēdam augļus

Papildināts 03.05.2011 08:47:

Kas jauns jūsmājās???

http://fotki.lv/mariinre

Ieskaties manā galerijā:) Ir dažas bildes:)

nvm

Kad stingri ievēroju visas atslodzes dienas un neēdu neko - tikai dzēru šķidrumus - svars kritās lieliski. Tagad vairs tik stingri neievēroju, sagrēkoju ar kādu augli, jogurtu vai ja ģībiens nāk, ar kādu siera/maizes gabaliņu, un svars stāv uz vietas. Bet klāt arī nenāk - tā kā - tas jau arī laikam labi

Es centīšos neko nēest. Gribās, lai kārtīgi organisms patīrās. Es lasīju, ka viss efektīvāk ir gavēt otrajā un ceturtajā fāzē.

Meitenes, cik ilgi jūs jau gavējiet un kā tas ietekmēja jūsu svaru?

- Дорогая фея! Бабло кончилось, туфли потеряла, принц бросил, сижу в тыкве, пью водку с крысами. ВЫРУЧАЙ!

Laaaaga

Labrīt!

vai atslodzīte izturēta godam??

Es pirmo reizi atslodfzes laika norāvos, šogad tā man ir pirmā reize , ka bija uznākuši melnie un sāku ēst pēc pl. 15 Bet višpār parasti izturu , ja gluži gribas ko apēst tad ķīnas kāpostu ar 12% krējumu un \aboli un kefīru, tās ir 3 lietas ko a'tļaujos.

Mēs allaž atgriezīsimies pie tiem, kurus mīlam, neatkarīgi no tā, vai šķiramies uz nakti, vai līdz nākamajām dzīvēm. /Ričards Bahs/

Dzīve kā rožu dārzs, kur bāz pirkstu tur duras...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17701548