Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mēness kalendārs_ 2011

Inneka

Inda

Fiametta
Kādus šķidrumus dzēri? Ūdeni un tēju, vai kefīru arī? Man, tikai uz kefīra dzīvojot, nekas nekrīt nost. Nu jau būs mēnesis, kopš ievēroju mēness fāžu atslodzes dienas.

Rīt atslodzīte. Pēc maniem datiem fāze mainās 24.maijā plkst.18:52, tātad rīt visu dienu jāatslodzējas. Tagad tik nevaru izdomāt - dzīvot uz kefīra vai uz āboliem. Man tas kefīrs tā kā sāk apnikt, bet pilnīgi bez nekā nevarēšu izturēt. Moš uz kāposta vai paprikas dzīvot? Ko sakat?

Inda

Ar šķidrumiem daru tā: Brokastīs dzeru siltu tēju vai kafiju ar pienu (reizēm abus). Ēdienreižu starplaikos dzeru zaļās tējas, ūdeni vai citronūdeņus. Pusdienās dzeru kefīru vai dzeramo jogurtu vai smiltsērkšķu sulu. Pa starpām atkal zaļās tējas, ūdeni un citronūdeņus un vakariņās var pamēģināt siltu pienu ar medu/kanēli. Piens patīkami aizpilda vēderu. Esmu arī šad tad grēkojusi ar kolu, jo tā vismaz iedod mazliet dopingu. Mana iedoma - galvenais, lai viss, ko uzņemu, ir šķidrs, tad arī nakamajā dienā būs vieglāka sajūta. Bet, protams, jo mazāk visādu lieko štruntu sadzeras (jogurti, kolas utt., kur cukurs papilnam), jo labāk organisms skalojas

Papildināts 23.05.2011 16:27:

...varbūt, ka Tavam organismam nepatīk tā vienveidība... (kefīrs, kefīrs...) Jo man, piemēram, kad sāku pēc atslodzes dienām, pirmajās reizēs gandrīz pēc izturētas katras diennakts noripoja 0,5 - 1 kg uz neatgriešanos... Hmmm... varbūt Tev jāmēģina mazliet vairāk uzņemt? Izklausās dīvaini, bet organisms varbūt krāj kilogramus, jo jūt, ka Tu viņam visu atņem... un pamēri apkārtmērus - kg ne vienmēr ir noteicošie Pēc atslodzes diennakts parasti vismaz viduklis vienmēr smuki ieraujas pa kādu 1 cm

Kāda ir jūsu pieredze ar sulām? Es, ja dzeru mēdzu pat pašķaidīt ar ūdeni. Un kā ar dārzeņu sulām? Vai tādas atslodzes dienai derēs?

sveikas meitenes, doma rīt sākt ievērot mēness kalendāra atslodzes, cik noprotu, tad pēc mana kalendāra atslodze rīt ir 12 h no plkst 15.52 līdz 3.52, mēness fāze mainās 21.52, bet man tas liekās kkā glupi tikai vakara pusē sākt atslodzi, tad jau sen būšu paspējusi sarīties visādas muļķības... jācīnās man ir ar 8-10 kg

Inda

Es rīt visu dienu atslodzēšos. Man arī šķiet murgaini, ka rīta pusē saēdas, tad uz vakaru neēd. Un man līdzīgi kā tev Anu - arī no ~10kg jātiek vaļā.

Fiametta
Paldies par ieteikumiem. Rīt tad pamēģināšu uz dārzeņiem. Vēl man ir doma vienu dienu ēst tikai mērcētus griķus, lai izbirstē zarnas

Inda
kādā ziņā mērcētus griķus? Man vnk šī doma par atslodzes dienām ir ļoti skarusi, agrāk pat nevarēju iedomāties par ko tādu, bet nav nojēgas kā tas pasākums notiek. To, ka rīt visu dienu sēdēšu uz zaļās tējas un citiem šķidrumiem es saprotu, bet kā ir pēc tam pārējās mēneša dienas, vai tad ēd kā parasti?

Anu
ideaalaa variantaa jau arii paareejaas meenesha dienaas eed ar praatu,

madonna
es teiktu, ka sulaas tomeer ir daudz cukura. jautaajums veel kaadas sulas - ja paku, tad veel jo vairaak es teiktu, ka nav sevishkji labi.. tad jau labaak teejas bez cukura, citronuudens, uudens. + es veel mazliet medu atslodzes dienaas uzeedu - lai tomeer tiek mazliet cukura smadzeneem,

anciite
es jau it kā ēdu prātīgi, tik no saldumiem jāatsakās.

Inda

Anu
Mērcēti griķi - ieber bļodiņā griķus un aplej ar ūdeni (vismaz divreiz vairāk kā griķu). No rīta nolej lieko ūdeni un pa dienu ēd griķus Ir kā vārīti griķi, bet nav vārīti

Un pārējās mēneša dienās ēdu parasti. Tagad gan cenšos vakaros pēc plkst.18 neēst, bet kā nu kuro reizi sanāk. Apnicis būt apaļai. Tā jau varētu iztikt, bet drēbes sāk palikt par šauru!

Anu

Pēc tam, kad būsi izturējusi pirmās atslodzes reizes, pati jutīsi, ka organisms kļuvis tīrāks un visādu drazu nemaz ne tik labprātīgi ņem pretī. Tad var pārvākties uz blakus sadaļu "Veselīgs uzturs bez badošanās (..) bla, bla" - tā sadaļa ar visgarāko nosaukumu - Nu lūk, ja pēc šādiem principiem dzīvo katru dienu, vispār ideāli

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17701548